Gent-verdediger geeft Anderlecht transferduwtje in de rug

door
Gent-verdediger geeft Anderlecht transferduwtje in de rug

RSC Anderlecht is met een slippertje aan zijn oefencampagne begonnen en ging afgelopen weekend onderuit tegen Charleroi. Maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans, dan vormt STVV de sparringpartner. Bovendien wordt er ondertussen nog stevig aan de spelerskern gesleuteld.


Volgens La Dernière Heure heeft RSCA zijn nieuwe linksback alvast zo goed als beet. Zo zouden de Brusselaars dicht bij een doorbraak rond de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko staan. De 23-jarige kwam afgelopen weekend nog in actie bij Zorya Luhansk, maar dat zal mogelijk zijn laatste wedstrijd zijn geweest voor deze club. Bij LDH is men alvast overtuigd dat een akkoord in de lucht hangt.

UPDATE 08u53
Anderlecht lijkt zijn nieuwe linksback dus bijna beet te hebben en daar mag het ook Igor Plastun voor danken. In de Oekraïense media gaf de verdediger van AA Gent zijn landgenoot immers nog een duwtje in de rug. "Anderlecht is één van de populairste clubs in België. Ik raad hem dan ook aan om naar daar te trekken", aldus Plastun.

LEES OOK: TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

Zou Plastun een basisspeler zijn bij het huidige Anderlecht?

Meest recent

Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

20
20
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

167
167
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

122
122
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

137
137
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

373
373
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

276
276
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

230
230
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

122
122
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

365
365
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

213
213
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

384
384
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

461
461
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

329
329
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

130
130
Anderlecht of Club? Vanhaezebrouck doet straffe titeluitspraak

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

512
512
Machtswissel Club Brugge: JPL-coach als opvolger Hayen?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

867
867
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

903
903
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

136
136
Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

455
455
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

664
664
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

178
178
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

329
329
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

216
216
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

1337
1337
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

1166
1166

Meer sportnieuws