'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

door
'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge hield het voorlopig erg rustig op de transfermarkt, maar daar lijkt heel snel verandering in te komen. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Junior Edmilson staat. De medische proeven van de ex-smaakmaker van Standard zouden zelfs al ingepland staan.


Edmilson vertrok in de zomer van 2018 na een ijzersterk seizoen bij Standard. Hij koos voor een lucratieve deal en tekende bij het Qatarese Al-Duhail. Maar de Braziliaanse Belg, die de corona-periode doorbracht in ons land, zou willen terugkeren naar Europa. Iets wat hij volgens lokale media ook al had aangegeven aan Al-Duhail. Vermits Standard financieel niet in staat lijkt om zijn terugkeer te bekostigen, werd Antwerp naar voren geschoven als grootste kandidaat voor zijn komst. Maar nu zou Club Brugge dus aan het langste einde trekken.

Volgens Sport/Voetbalmagazine drong de Great Old via sterke man Luciano D'Onofrio wel degelijk aan bij Edmilson. De laatste weken zou hij echter meermaals gecontacteerd zijn door Philippe Clement, in een poging hem te overtuigen naar Brugge te komen. En die tactiek blijkt te werken. De landskampioen zou zelfs al de medische proeven van Edmilson hebben ingepland, een akkoord met de speler lijkt in de maak.

GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Het weekblad voegt er echter wel aan toe dat er op clubniveau nog geen overeenkomst is. Vincent Mannaert en co zullen dus aan tafel moeten gaan met de delegatie van Al-Duhail. De verwachting is dat de Qatarese club één van haar smaakmakers niet zomaar zal laten gaan. Maar de Bruggelingen staan er financieel voldoende sterk voor om een overtuigend bod uit te brengen. De nakende komst van Edmilson betekent mogelijk dat de landskampioen afscheid neemt van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta.

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

2
2
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

14
14
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

84
84
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

144
144
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

152
152
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

37
37
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

431
431
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

273
273
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

183
183
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

304
304
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

336
336
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

97
97
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

302
302
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

238
238
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

215
215
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

390
390
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

331
331
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64

Meer sportnieuws