'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

door
'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge hield het voorlopig erg rustig op de transfermarkt, maar daar lijkt heel snel verandering in te komen. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Junior Edmilson staat. De medische proeven van de ex-smaakmaker van Standard zouden zelfs al ingepland staan.


Edmilson vertrok in de zomer van 2018 na een ijzersterk seizoen bij Standard. Hij koos voor een lucratieve deal en tekende bij het Qatarese Al-Duhail. Maar de Braziliaanse Belg, die de corona-periode doorbracht in ons land, zou willen terugkeren naar Europa. Iets wat hij volgens lokale media ook al had aangegeven aan Al-Duhail. Vermits Standard financieel niet in staat lijkt om zijn terugkeer te bekostigen, werd Antwerp naar voren geschoven als grootste kandidaat voor zijn komst. Maar nu zou Club Brugge dus aan het langste einde trekken.

Volgens Sport/Voetbalmagazine drong de Great Old via sterke man Luciano D'Onofrio wel degelijk aan bij Edmilson. De laatste weken zou hij echter meermaals gecontacteerd zijn door Philippe Clement, in een poging hem te overtuigen naar Brugge te komen. En die tactiek blijkt te werken. De landskampioen zou zelfs al de medische proeven van Edmilson hebben ingepland, een akkoord met de speler lijkt in de maak.

GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Het weekblad voegt er echter wel aan toe dat er op clubniveau nog geen overeenkomst is. Vincent Mannaert en co zullen dus aan tafel moeten gaan met de delegatie van Al-Duhail. De verwachting is dat de Qatarese club één van haar smaakmakers niet zomaar zal laten gaan. Maar de Bruggelingen staan er financieel voldoende sterk voor om een overtuigend bod uit te brengen. De nakende komst van Edmilson betekent mogelijk dat de landskampioen afscheid neemt van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

14
14
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

40
40
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

64
64
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

102
102
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

68
68
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

52
52
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

53
53
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

84
84
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

203
203
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

168
168
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

146
146
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

70
70
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

131
131
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

189
189
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

277
277
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

158
158
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

104
104
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

207
207
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

398
398
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

531
531
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

133
133
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

139
139

Meer sportnieuws