'Transfer Milic kan Anderlecht duur te staan komen'

door
'Transfer Milic kan Anderlecht duur te staan komen'

Vermits verschillende competities momenteel nog lopen blijft het een vreemde situatie, maar vanaf woensdag komt er wel degelijk een einde aan heel wat contracten en huurovereenkomst. Ook bij verschillende eersteklassers wordt de selectie daardoor wat door mekaar geschud. Dat is bij RSC Anderlecht niet anders.


Al valt het bij de recordkampioen nog behoorlijk goed mee. Zo zullen de Brusselaars in de loop van de week normaal gezien maar drie extra spelers verwelkomen op training. Bij La Capitale weet men immers dat Bubaccar Sanneh, Ognjen Vranjes en Antonio Milic weer terug verwacht worden na hun huurbeurten. Een akkoord over een verlenging van hun huurbeurten met bij die laatste twee niet gevonden. Hoewel RSCA momenteel op zoek is naar versterking in het centrum van de defensie, is de kans groot dat voor dit drietal elders een oplossing wordt gezocht tijdens de mercato.

UPDATE 02/07
Milic maakt het (uitgestelde) seizoen dus niet vol bij Rayo Vallecano en dat zou wel eens gevolgen kunnen hebben voor Paars-Wit. Zo meldt persagentschap EFE dat de Spaanse club momenteel de juridische mogelijkheden onderzoekt om een compensatie te bekomen bij Anderlecht. De tweedeklasser is namelijk van mening dat het huurcontract liep tot het einde van het seizoen en dat dit dus eenzijdig werd verbroken.

Of Rayo Vallecano ook kans op slagen heeft, valt echter te betwijfelen. De huurovereenkomst verliep immers op 30 juni en er werd ook geen beroep gedaan op de aankoopoptie. Contractueel gezien lijkt RSCA dus over een sterke positie te beschikken.

LEES OOK: 'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

Milic verdient een nieuwe kans bij Anderlecht ...

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

1
1
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

217
217
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

347
347
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

37
37
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

219
219
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

398
398
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

339
339
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

420
420
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

533
533
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

291
291
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

548
548
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

423
423
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

208
208
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

495
495
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

626
626
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

534
534
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

120
120
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

223
223
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

302
302
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

338
338
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

496
496
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

105
105
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

494
494

Meer sportnieuws