'Transfer Milic kan Anderlecht duur te staan komen'

door
'Transfer Milic kan Anderlecht duur te staan komen'

Vermits verschillende competities momenteel nog lopen blijft het een vreemde situatie, maar vanaf woensdag komt er wel degelijk een einde aan heel wat contracten en huurovereenkomst. Ook bij verschillende eersteklassers wordt de selectie daardoor wat door mekaar geschud. Dat is bij RSC Anderlecht niet anders.


Al valt het bij de recordkampioen nog behoorlijk goed mee. Zo zullen de Brusselaars in de loop van de week normaal gezien maar drie extra spelers verwelkomen op training. Bij La Capitale weet men immers dat Bubaccar Sanneh, Ognjen Vranjes en Antonio Milic weer terug verwacht worden na hun huurbeurten. Een akkoord over een verlenging van hun huurbeurten met bij die laatste twee niet gevonden. Hoewel RSCA momenteel op zoek is naar versterking in het centrum van de defensie, is de kans groot dat voor dit drietal elders een oplossing wordt gezocht tijdens de mercato.

UPDATE 02/07
Milic maakt het (uitgestelde) seizoen dus niet vol bij Rayo Vallecano en dat zou wel eens gevolgen kunnen hebben voor Paars-Wit. Zo meldt persagentschap EFE dat de Spaanse club momenteel de juridische mogelijkheden onderzoekt om een compensatie te bekomen bij Anderlecht. De tweedeklasser is namelijk van mening dat het huurcontract liep tot het einde van het seizoen en dat dit dus eenzijdig werd verbroken.

Of Rayo Vallecano ook kans op slagen heeft, valt echter te betwijfelen. De huurovereenkomst verliep immers op 30 juni en er werd ook geen beroep gedaan op de aankoopoptie. Contractueel gezien lijkt RSCA dus over een sterke positie te beschikken.

LEES OOK: Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Milic verdient een nieuwe kans bij Anderlecht ...

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

14
14
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

20
20
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

11
11
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

12
12
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

106
106
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

45
45
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

210
210
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

117
117
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

113
113
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

186
186
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

193
193
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

79
79
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

216
216
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

67
67
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

754
754
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

411
411
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

405
405
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

149
149
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

404
404
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

145
145
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws