Nieuwe treffer De Bruyne levert je bijna 4x je inzet op!

door
Nieuwe treffer De Bruyne levert je bijna 4x je inzet op!

Liverpool FC werkt donderdagavond zijn eerste wedstrijd als Engelse kampioen af en dat wordt een hele speciale. De Reds gaan immers op bezoek bij Manchester City, niet alleen de grootste uitdager van in de huidige jaargang maar ook de vorige titelhouder. Om je aan een pronostiek op deze clash te wagen, moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


De spelers en staf van City zullen de kersverse kampioen van een erehaag voorzien, maar zullen ongetwijfeld ook gebrand zijn om Liverpool met de voeten op de grond te zetten. En daarvoor rekenen de Cityzens vooral op Kevin De Bruyne, die uitstekend uit de lockdown is gekomen. In de drie wedstrijden waarin hij mocht starten, pikte de Rode Duivel ook telkens zijn doelpuntje mee. Denk je dat KDB opnieuw gaat scoren? Dan levert dat bij Unibet.be 3.7 maal je inzet op!

De bookmakers tippen City overigens als favoriet. Zo staat de quotering voor een thuiszege aan 2.03, terwijl je met een overwinning van Liverpool 3.52 maal je inzet kan terugverdienen. Er zijn echter nog veel meer bets op deze wedstrijd beschikbaar, laat staan op de andere duels van donderdag. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Wie wint volgens jou?

Meest recent

Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

0
0
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

17
17
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

15
15
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

51
51
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

125
125
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

174
174
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

75
75
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

365
365
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

85
85
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

767
767
'Nieuwe ronde Club vs. Union: pittig gevecht op mercato'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

758
758
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

519
519
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

238
238
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

190
190
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

203
203
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

203
203
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

538
538
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

993
993
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

337
337
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

580
580
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

108
108
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

144
144
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

165
165
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

160
160
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

497
497

Meer sportnieuws