'Lamkel Zé mogelijk aan soldenprijs weg bij Antwerp'

door
'Lamkel Zé mogelijk aan soldenprijs weg bij Antwerp'

Sommige zaken veranderen nooit. Zoals de fratsen van Didier Lamkel Zé bij Antwerp FC bijvoorbeeld. De Kameroener stuurde zijn kat naar de inspanningstesten voor het nieuwe seizoen en hij verwittigde de club niet van zijn haarimplementatie, waardoor hij één week niet kon trainen.

Bovendien speelt Lamkel Zé opnieuw een potje blufpoker om een financieel verbeterd contract binnen te rijven, eenzelfde bedenkelijke tactiek die hij vorig seizoen al uitvoerde. De seizoensstart van de Kameroener op de Bosuil was daarom weeral dramatisch en problematisch te noemen, en coach Ivan Leko neemt de flankaanvaller alvast niet mee op stage naar Duitsland. Het ziet ernaar uit dat het geduld van het Antwerp-bestuur met hun zorgenkind volledig op is, maar het zal allicht moeilijk worden om het enfant terrible nog voor een aanzienlijke transfersom te verkopen. 

Al zal Luciano D'Onofrio wél nog proberen om het onderste uit de kan te halen. Volgens Le Soir zal Antwerp de Kameroener niet laten gaan als er geen fatsoenlijk bod binnenkomt, en dat zou volgens de Franstalige krant tussen de 5 en 10 miljoen euro moeten bedragen. Het is dan ook erg twijfelachtig dat er een club dergelijke som op tafel wil leggen gezien de vele fratsen van Lamkel Zé, en zeker door de huidige coronacrisis.

UPDATE 02/07

Antwerp wil Lamkel Zé dus absoluut aan een mooie prijs verkopen, mocht Ivan Leko een samenwerking met de woelige Kameroener niet zien zitten. Echter is het maar de vraag of dat zou lukken, gezien zijn twijfelachtige reputatie. Volgens Marc Degryse lijkt dat absoluut onmogelijk.

Zo stelt Degryse in Het Laatste Nieuws namelijk dat het over en out is voor Lamkel Zé bij The Great Old, en ze hem moeten verkopen. Echter ziet hij ze financieel daarmee geen goede zaak doen. Hij verwacht namelijk dat de flankspeler zal moeten verkocht worden aan een flink verlaagde prijs. Verwonderen zou dat alvast niet, zeker niet in deze financieel moeilijke corona-tijden. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt op dit moment ook 'amper' 3,5 miljoen euro.

LEES OOK: Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

Hoeveel zullen ze voor hem vangen?

Meest recent

'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

49
49
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

64
64
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

111
111
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

75
75
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

58
58
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

52
52
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

49
49
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

207
207
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

115
115
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

105
105
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

32
32
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

285
285
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

116
116
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

397
397
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

561
561
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

376
376
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

479
479
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

181
181
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

287
287
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

192
192
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

196
196
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155

Meer sportnieuws