Saelemaekers en co pakken puntje na dramatische ontknoping

112 stemmen
Saelemaekers en co pakken puntje na dramatische ontknoping

In de Italiaanse Serie heeft AC Milan slechts een puntje overgehouden aan zijn bezoek aan laagvlieger SPAL, maar daar mochten Alexis Saelemaekers en co nog erg blij mee zijn. De gelijkmaker van Milan viel immers pas na een own-goal in de extra tijd. In de Spaanse Primera Division blijft Villarreal dan weer ongenaakbaar sinds de competitiehervatting.


Saelemaekers rondde woensdag zijn definitieve transfer naar Milan af, maar moest op de bank beginnen. Na amper een kwartier spelen mocht hij toch invallen dankzij een blessure bij ploegmaat Castillejo. De Milanezen stonden toen echter al op achterstand en na een halfuur spelen maakte SPAL er zelfs 2-0 van. Calhanoglu liet vervolgens ook nog eens een strafschop onbenut, maar daarna begon het tij te keren voor de bezoekers. Zo kwam de thuisploeg met 10 man te staan na rood voor D'Alessandro.

Bij Milan werd ook Zlatan nog in de ploeg gegooid, toch bleef de aansluitingstreffer in eerste instantie uit. Dat had veel met doelman Letica te maken. De huurling van Club Brugge speelde immers een uitstekende wedstrijd. Maar na 71 minuten moest de Kroaat zich toch gewonnen geven na een poging van Leao. In de extra tijd viel uiteindelijk ook nog de gelijkmaker: een voorzet van Saelemaekers werd door Vicari in eigen doel verlengd.

Villarreal niet te stoppen
In La Liga staat er dan weer geen maat op Villarreal. 'El Submarino Amarillo' liet sinds de hervatting nog maar twee puntjes liggen en pakte ook woensdag weer de volle buit. Tegen Real Betis zorgde Gerard Moreno voor de enige twee doelpunten van de match. Daarmee springt Villarreal opnieuw naar de vijfde plaats. De club gaat bovendien nog een belangrijke rol spelen in het titeldebat: zowel Barcelona als Real Madrid staat nog op het programma.

De owngoal van Vicari:

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Denkt u dat Milan binnen de vijf seizoenen weer aansluit met de Europese top?

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

52
52
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

111
111
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

32
32
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

111
111
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

126
126
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

351
351
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

482
482
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

204
204
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

275
275
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

276
276
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws