Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

door
Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

In de Premier League heeft Chelsea FC de kans laten liggen om over Leicester City te springen naar de derde plaats in het klassement. De Blues gingen woensdagavond immers onderuit op het veld van West Ham United: 3-2. Andriy Yarmolenko legde de eindstand van deze spectaculaire Londense derby pas in de extra tijd vast.


West Ham United hoefde in de eerste helft niet veel onder te doen voor de stadgenoot, maar het zat The Hammers aanvankelijk niet mee. Vlak voor rust leek de ploeg op voorsprong te komen na een scrimmage waarbij Tomás Soucek het laatste zetje gaf, maar na een lange VAR-check ging er een streep door de treffer wegens buitenspel van de op de grond liggende Michail Antonio. Snel direct daarna incasseerde West Ham United in de vorm van een tegengoal een volgende dreun.

Christian Pulisic ging over het been bij Issa Diop, waarna Willian de penalty verzilverde. Bij het scheiden van de markt voor rust was Chelsea zijn voorsprong echter alweer kwijt. Deze keer bleef de goal van Soucek wél staan: de Tsjech kopte raak uit een corner. Na de hervatting kwam de formatie van Moyes zelfs op voorsprong. Na een zeer knappe actie van uitblinker Jarrod Bowen schoot Antonio raak.

Toch leek een zege voor West Ham andermaal uit te blijven: in de 72ste minuut trof Willian namelijk fraai doel uit een vrije trap, nadat Chelsea het tempo daarvoor al flink had verhoogd. De topploeg gingen hierna op zoek naar de 2-3, maar kregen juist zelf een derde treffer om de oren. Na een loepzuivere counter met hoofdrollen voor Pablo Fornals en Antonio werd eindstation Yarmolenko bereikt. De Oekraïner rukte op richting het strafschopgebied en maakte het karwei vervolgens fraai af.

LEES OOK: Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Denkt u dat Chelsea alsnog derde zal worden?

Meest recent

'De Cat in etalage: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

1
1
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

188
188
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

145
145
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

107
107
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

70
70
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

45
45
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

101
101
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

41
41
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

58
58
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

87
87
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

83
83
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

72
72
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

158
158
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

172
172
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

119
119
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

172
172
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

204
204
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

239
239
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

75
75
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

156
156
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

250
250
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

329
329
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

494
494

Meer sportnieuws