Sterkhouder maakt indruk: moet Antwerp vertrek vrezen?

1565
Sterkhouder maakt indruk: moet Antwerp vertrek vrezen?

Antwerp FC heeft zijn oefencampagne woensdag met een ruime overwinning op gang getrapt. Tijdens het oefenkamp in Duitsland maakte de Great Old zonder al te grote problemen komaf met provincialer Brasschaat. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Het was uitkijken naar hoe coach Ivan Leko zijn manschappen ging posteren. In afwachting van versterking in het centrum van de defensie, hield de Kroaat het voorlopig bij een viermansdefensie in plaats van zijn gekende systeem met drie centrale verdedigers. Hij bracht ook elke helft een volledig nieuwe ploeg tussen de lijnen. Grote conclusies kunnen dus niet getrokken worden, maar bij Het Laatste Nieuws zag men wel hoe Aurelio Buta zich ontpopte tot grote uitblinker. De Portugese back leverde niet alleen twee assists af, hij versierde ook nog eens een strafschop.

Indien Leko straks toch overschakelt op zijn gekende speelwijze, moet dat Buta overigens goed uitkomen. Met zijn kwaliteiten zou hij perfect moeten renderen wanneer hij de volledige flank op zich kan nemen. Al is het nog maar de vraag of de 23-jarige wel bij het stamnummer 1 blijft spelen. Afgelopen winter was hij al grof wild en die interesse is alleen maar toegenomen. Bovendien is Buta één van de weinige spelers waar Antwerp momenteel een flinke meerwaarde op kan boeken. Afwachten dus of Luciano D'Onofrio erin slaagt hem uit de handen van buitenlandse ploegen te houden.

LEES OOK: Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Denkt u dat Buta bij Antwerp blijft?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

13
13
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

37
37
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

43
43
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

95
95
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

154
154
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

58
58
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

81
81
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

59
59
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

105
105
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

13
13
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

15
15
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

192
192
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

107
107
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

93
93
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

851
851
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

149
149
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

97
97
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

385
385
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

422
422
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

400
400
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

405
405

Meer sportnieuws