Sterkhouder maakt indruk: moet Antwerp vertrek vrezen?

door
Sterkhouder maakt indruk: moet Antwerp vertrek vrezen?

Antwerp FC heeft zijn oefencampagne woensdag met een ruime overwinning op gang getrapt. Tijdens het oefenkamp in Duitsland maakte de Great Old zonder al te grote problemen komaf met provincialer Brasschaat. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Het was uitkijken naar hoe coach Ivan Leko zijn manschappen ging posteren. In afwachting van versterking in het centrum van de defensie, hield de Kroaat het voorlopig bij een viermansdefensie in plaats van zijn gekende systeem met drie centrale verdedigers. Hij bracht ook elke helft een volledig nieuwe ploeg tussen de lijnen. Grote conclusies kunnen dus niet getrokken worden, maar bij Het Laatste Nieuws zag men wel hoe Aurelio Buta zich ontpopte tot grote uitblinker. De Portugese back leverde niet alleen twee assists af, hij versierde ook nog eens een strafschop.

Indien Leko straks toch overschakelt op zijn gekende speelwijze, moet dat Buta overigens goed uitkomen. Met zijn kwaliteiten zou hij perfect moeten renderen wanneer hij de volledige flank op zich kan nemen. Al is het nog maar de vraag of de 23-jarige wel bij het stamnummer 1 blijft spelen. Afgelopen winter was hij al grof wild en die interesse is alleen maar toegenomen. Bovendien is Buta één van de weinige spelers waar Antwerp momenteel een flinke meerwaarde op kan boeken. Afwachten dus of Luciano D'Onofrio erin slaagt hem uit de handen van buitenlandse ploegen te houden.

LEES OOK: 'Vers bloed voor Leko: AA Gent shopt op bekend terrein'

Denkt u dat Buta bij Antwerp blijft?

Meest recent

'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

1
1
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

52
52
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

65
65
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

98
98
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

307
307
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

78
78
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

171
171
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

30
30
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

184
184
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

34
34
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

155
155
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

429
429
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

82
82
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

289
289
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

75
75
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

119
119
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

79
79
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

586
586
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

33
33
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

225
225
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

772
772
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

149
149
Garcia maakt vreemde keuze: Duivel al jaren op de dool

Rudi Garcia zorgde toch voor een aantal verrassingen. De bondscoach riep Axel Witsel op, maar in de ...

149
149

Meer sportnieuws