'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

door
'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

De supporters moesten er 30 jaar op wachten, maar donderdag mocht Liverpool FC dan toch de titel in de Premier League vieren. Nadat het vorig jaar al de Champions League veroverde, gaat de club door een enorme succesperiode. Maar de honger op Anfield is nog lang niet gestild en dus zal er tijdens de komende mercato weer de nodige versterking volgen.


In eerste instantie werd nochtans geopperd dat Liverpool het rustig aan zou moeten doen tijdens de transferperiode gezien de geleden corona-verliezen. Maar doordat de Premier League toch afgewerkt kan worden, verdient de club alsnog een pak televisiegelden. Bovendien leverden de titelbonus en de kwalificatie voor de Champions League van volgend seizoen ook de nodige miljoenen op. Tot slot zullen de (online-)verkoop van kampioenenmerchandising extra geld in het laatje brengen.

Volgens de laatste geruchten zouden de Reds dan ook een drietal topaanwinsten ambiëren. In het aanvallende compartiment zou er extra concurrentie voor de gouden drietand moeten volgen. Adama Traoré (Wolverhampton) en Ousmane Dembélé (Barcelona) worden daarvoor genoemd. Daarnaast zou er meer scorend vermogen op het middenveld bij mogen. Ruben Néves (Wolverhampton) is alvast een kandidaat. Ook Thiago Alcantara (Bayern München) zou in beeld zijn, al is hij meer de man van de laatste pass.

En ook in de defensie zou versterking niet uitgesloten zijn op de positie naast Virgil van Dijk. Kalidou Koulibaly (Napoli) was in beeld, maar hij zou naar Manchester City trekken. Ook de naam van David Alaba (Bayern München) viel eerder al, voor hem is de concurrentie echter groot.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Liverpool is nu al topfavoriet om zichzelf op te volgen voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

51
51
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

44
44
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

65
65
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

79
79
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

98
98
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

192
192
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

126
126
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

228
228
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

238
238
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

223
223
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

400
400
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

650
650
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

319
319
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

502
502
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

427
427
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

437
437
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws