'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

1321 stemmen
'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

De supporters moesten er 30 jaar op wachten, maar donderdag mocht Liverpool FC dan toch de titel in de Premier League vieren. Nadat het vorig jaar al de Champions League veroverde, gaat de club door een enorme succesperiode. Maar de honger op Anfield is nog lang niet gestild en dus zal er tijdens de komende mercato weer de nodige versterking volgen.


In eerste instantie werd nochtans geopperd dat Liverpool het rustig aan zou moeten doen tijdens de transferperiode gezien de geleden corona-verliezen. Maar doordat de Premier League toch afgewerkt kan worden, verdient de club alsnog een pak televisiegelden. Bovendien leverden de titelbonus en de kwalificatie voor de Champions League van volgend seizoen ook de nodige miljoenen op. Tot slot zullen de (online-)verkoop van kampioenenmerchandising extra geld in het laatje brengen.

Volgens de laatste geruchten zouden de Reds dan ook een drietal topaanwinsten ambiëren. In het aanvallende compartiment zou er extra concurrentie voor de gouden drietand moeten volgen. Adama Traoré (Wolverhampton) en Ousmane Dembélé (Barcelona) worden daarvoor genoemd. Daarnaast zou er meer scorend vermogen op het middenveld bij mogen. Ruben Néves (Wolverhampton) is alvast een kandidaat. Ook Thiago Alcantara (Bayern München) zou in beeld zijn, al is hij meer de man van de laatste pass.

En ook in de defensie zou versterking niet uitgesloten zijn op de positie naast Virgil van Dijk. Kalidou Koulibaly (Napoli) was in beeld, maar hij zou naar Manchester City trekken. Ook de naam van David Alaba (Bayern München) viel eerder al, voor hem is de concurrentie echter groot.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Liverpool is nu al topfavoriet om zichzelf op te volgen voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

6
6
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

9
9
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

15
15
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

179
179
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

290
290
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

41
41
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

96
96
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

10
10
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

196
196
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

112
112
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

76
76
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

134
134
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

284
284
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

216
216
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

105
105
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

383
383
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

708
708
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

126
126
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

313
313
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

85
85
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

244
244
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

767
767
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

62
62

Meer sportnieuws