'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

1321 stemmen
'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

De supporters moesten er 30 jaar op wachten, maar donderdag mocht Liverpool FC dan toch de titel in de Premier League vieren. Nadat het vorig jaar al de Champions League veroverde, gaat de club door een enorme succesperiode. Maar de honger op Anfield is nog lang niet gestild en dus zal er tijdens de komende mercato weer de nodige versterking volgen.


In eerste instantie werd nochtans geopperd dat Liverpool het rustig aan zou moeten doen tijdens de transferperiode gezien de geleden corona-verliezen. Maar doordat de Premier League toch afgewerkt kan worden, verdient de club alsnog een pak televisiegelden. Bovendien leverden de titelbonus en de kwalificatie voor de Champions League van volgend seizoen ook de nodige miljoenen op. Tot slot zullen de (online-)verkoop van kampioenenmerchandising extra geld in het laatje brengen.

Volgens de laatste geruchten zouden de Reds dan ook een drietal topaanwinsten ambiëren. In het aanvallende compartiment zou er extra concurrentie voor de gouden drietand moeten volgen. Adama Traoré (Wolverhampton) en Ousmane Dembélé (Barcelona) worden daarvoor genoemd. Daarnaast zou er meer scorend vermogen op het middenveld bij mogen. Ruben Néves (Wolverhampton) is alvast een kandidaat. Ook Thiago Alcantara (Bayern München) zou in beeld zijn, al is hij meer de man van de laatste pass.

En ook in de defensie zou versterking niet uitgesloten zijn op de positie naast Virgil van Dijk. Kalidou Koulibaly (Napoli) was in beeld, maar hij zou naar Manchester City trekken. Ook de naam van David Alaba (Bayern München) viel eerder al, voor hem is de concurrentie echter groot.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool is nu al topfavoriet om zichzelf op te volgen voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

2
2
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

29
29
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

79
79
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

306
306
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

365
365
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

342
342
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53

Meer sportnieuws