'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

door
'Liverpool wil titel verzilveren met drie knaltransfers'

De supporters moesten er 30 jaar op wachten, maar donderdag mocht Liverpool FC dan toch de titel in de Premier League vieren. Nadat het vorig jaar al de Champions League veroverde, gaat de club door een enorme succesperiode. Maar de honger op Anfield is nog lang niet gestild en dus zal er tijdens de komende mercato weer de nodige versterking volgen.


In eerste instantie werd nochtans geopperd dat Liverpool het rustig aan zou moeten doen tijdens de transferperiode gezien de geleden corona-verliezen. Maar doordat de Premier League toch afgewerkt kan worden, verdient de club alsnog een pak televisiegelden. Bovendien leverden de titelbonus en de kwalificatie voor de Champions League van volgend seizoen ook de nodige miljoenen op. Tot slot zullen de (online-)verkoop van kampioenenmerchandising extra geld in het laatje brengen.

Volgens de laatste geruchten zouden de Reds dan ook een drietal topaanwinsten ambiëren. In het aanvallende compartiment zou er extra concurrentie voor de gouden drietand moeten volgen. Adama Traoré (Wolverhampton) en Ousmane Dembélé (Barcelona) worden daarvoor genoemd. Daarnaast zou er meer scorend vermogen op het middenveld bij mogen. Ruben Néves (Wolverhampton) is alvast een kandidaat. Ook Thiago Alcantara (Bayern München) zou in beeld zijn, al is hij meer de man van de laatste pass.

En ook in de defensie zou versterking niet uitgesloten zijn op de positie naast Virgil van Dijk. Kalidou Koulibaly (Napoli) was in beeld, maar hij zou naar Manchester City trekken. Ook de naam van David Alaba (Bayern München) viel eerder al, voor hem is de concurrentie echter groot.

LEES OOK: Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Liverpool is nu al topfavoriet om zichzelf op te volgen voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

97
97
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

7
7
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

13
13
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

133
133
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

266
266
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

75
75
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

228
228
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

299
299
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

313
313
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

270
270
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

106
106
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

47
47
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

495
495
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

691
691
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

237
237
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

292
292
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

129
129
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

329
329
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

361
361
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

210
210
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

205
205
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

293
293
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

398
398

Meer sportnieuws