'Anderlecht legt bod neer voor nieuwe spelmaker'

door
'Anderlecht legt bod neer voor nieuwe spelmaker'

RSC Anderlecht haalde met Timon Wellenreuther en Ilias Takidine al twee versterkingen in huis met oog op volgend seizoen. Volgens verschillende bronnen mag er met Bogdan Mikhailychenko weldra een derde naam aan de lijstje worden toegevoegd. Maar er worden nog meer pistes gevolgd in Brussel.


Paars-Wit zou ook in het aanvallende compartiment nog wat extra versterking kunnen gebruiken en zou daarvoor onder meer in Duitsland rond speuren. Het medium Liga Zwei meldt namelijk dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Jae-Sung Lee. Deze 27-jarige international van Zuid-Korea is momenteel aan de slag in de Duitse tweede klasse bij Holstein Kiel en is met 9 goals en 7 assists in 31 competitiewedstrijden bezig aan een sterk seizoen.

De marktwaarde van Lee, die normaal gezien op een gelijkaardige positie als die van Michel Vlap wordt uitgespeeld, bedraagt volgens de website Transfermarkt zo'n 1.6 miljoen euro, op zich dus een haalbaar bedrag. Bovengenoemde bron stelt bovendien dat een vertrek van de Zuid-Koreaan onvermijdelijk wordt tijdens de zomermercato.

RSCA zou wel concurrentie krijgen van Crystal Palace en nog een andere Engelse club. Maar als speler van buiten de EU is het voor Lee niet evident een werkvergunning te krijgen in Engeland. Dat zou dan weer in de kaarten van de Brusselaars spelen.

UPDATE 25/06
Het lijkt Anderlecht menens in de strijd om de Zuid-Koreaanse international. Zo meldt het bekende tijdschrift Kicker dat Paars-Wit inmiddels een officiële aanbieding neergelegd. Hetzelfde geldt voor Crystal Palace, maar de mogelijke perikelen rond een werkvergunning in Engeland zouden dus in het voordeel van de Brusselaars kunnen spelen.

Er is echter ook een niet nader genoemde club uit La Liga die een bod deed en die club zou wel roet in het eten van RSCA kunnen gooien. Andere Duitse bronnen melden dat Hamburg SV eveneens in de running is. Daar deed men echter nog geen concrete aanbieding.

LEES OOK: 'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Anderlecht kan nog een extra spelmaker gebruiken ...

Meest recent

'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

30
30
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

109
109
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

53
53
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

155
155
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

155
155
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

167
167
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

191
191
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

378
378
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

125
125
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

97
97
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

53
53
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

50
50
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

30
30
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

152
152
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

105
105
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

54
54
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

86
86
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

383
383
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

133
133
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

559
559
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

611
611
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

394
394
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

256
256
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

323
323

Meer sportnieuws