'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

door
'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

De Bundesliga, wie weet zelfs Bayern München. Dat lijkt nu al een tijdje dé droombestemming voor Jonathan David, het Canadese goudhaantje dat AA Gent straks een absolute recordsom moet opleveren. Met verder nog interesse van onder meer Porto, Ajax, RB Leipzig, Lazio en Olympique Lyon lijkt minstens 25 miljoen dan ook niet te ver gezocht.

Zeker indien er ook vanuit de Premier League steeds nadrukkelijker naar zijn diensten wordt gehengeld. David pronkt daar naar verluidt al een tijdje op de radars van Arsenal en Everton, al lijkt een concrete aanbieding van over Het Kanaal verder af dan bij de Duitse gegadigden. Een gloednieuwe speler op de Engelse markt heeft volgens The Mirror en TodoFichajes daarentegen wél vol haar zinnen gezet op de 20-jarige aanvaller van de Buffalo's.

Vooral het Spaanse medium meldt namelijk dat Newcastle United bereid is om erg diep te gaan voor het polyvalente toptalent. Meer zelfs: de nieuwe Saudische eigenaars zouden dankzij hun brandende ambitie maar liefst 35 miljoen veil hebben voor David zijn handtekening, een bod waar ze in de Ghelamco Arena uiteraard wel oren naar hebben. Nog volgens het dagblad verlopen de onderhandelingen dan ook al volop in een constructieve sfeer.

UPDATE 22/06

Dat het AA Gent menens is om Jonathan David voor een absoluut monsterbedrag, mag wel duidelijk zijn. Zo stellen ze bij Het Laatste Nieuws namelijk dat het Duitse Borussia Mönchengladbach al een bod op tafel heeft gelegd van 25 miljoen euro. Daar lijken ze bij de Buffalo’s echter geen genoegen mee te nemen. Zo zouden ze hem pas willen laten gaan bij een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro. Het lijkt er dan ook op dat enkele de echte grootmachten, genre Bayern Munchen, een kans maken op de Canadees.

LEES OOK: Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

Zullen ze dat bedrag vangen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

24
24
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

33
33
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

49
49
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

77
77
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

174
174
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

145
145
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

126
126
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

125
125
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

264
264
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

379
379
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

502
502
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws