'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

door
'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

De Bundesliga, wie weet zelfs Bayern München. Dat lijkt nu al een tijdje dé droombestemming voor Jonathan David, het Canadese goudhaantje dat AA Gent straks een absolute recordsom moet opleveren. Met verder nog interesse van onder meer Porto, Ajax, RB Leipzig, Lazio en Olympique Lyon lijkt minstens 25 miljoen dan ook niet te ver gezocht.

Zeker indien er ook vanuit de Premier League steeds nadrukkelijker naar zijn diensten wordt gehengeld. David pronkt daar naar verluidt al een tijdje op de radars van Arsenal en Everton, al lijkt een concrete aanbieding van over Het Kanaal verder af dan bij de Duitse gegadigden. Een gloednieuwe speler op de Engelse markt heeft volgens The Mirror en TodoFichajes daarentegen wél vol haar zinnen gezet op de 20-jarige aanvaller van de Buffalo's.

Vooral het Spaanse medium meldt namelijk dat Newcastle United bereid is om erg diep te gaan voor het polyvalente toptalent. Meer zelfs: de nieuwe Saudische eigenaars zouden dankzij hun brandende ambitie maar liefst 35 miljoen veil hebben voor David zijn handtekening, een bod waar ze in de Ghelamco Arena uiteraard wel oren naar hebben. Nog volgens het dagblad verlopen de onderhandelingen dan ook al volop in een constructieve sfeer.

UPDATE 22/06

Dat het AA Gent menens is om Jonathan David voor een absoluut monsterbedrag, mag wel duidelijk zijn. Zo stellen ze bij Het Laatste Nieuws namelijk dat het Duitse Borussia Mönchengladbach al een bod op tafel heeft gelegd van 25 miljoen euro. Daar lijken ze bij de Buffalo’s echter geen genoegen mee te nemen. Zo zouden ze hem pas willen laten gaan bij een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro. Het lijkt er dan ook op dat enkele de echte grootmachten, genre Bayern Munchen, een kans maken op de Canadees.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zullen ze dat bedrag vangen?

Meest recent

'Dennis (ex-Club Brugge) baalt: ex-club stuurt hem wandelen'

De carrière van Emmanuel Dennis zit de afgelopen jaren toch wel in een flinke neerwaartse ...

12
12
'Belgische topclubs, opgelet: Rode Duivel moet weg'

De wintermercato loert om de hoek. Voor een aantal spelers is dat de laatste kans om nog een ...

50
50
Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

142
142
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

125
125
'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

De wintermercato loert alweer in de verte. Alweer een maand transfergeruchten, maar ondertussen ...

32
32
'Garcia broedt op verrassende naam in WK-selectie'

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

143
143
'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

47
47
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

33
33
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

433
433
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

222
222
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

199
199
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

282
282
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

280
280
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

183
183
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

98
98
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

92
92
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

160
160
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

154
154
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

102
102
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

241
241
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

148
148
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

389
389
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

187
187
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

130
130
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

132
132

Meer sportnieuws