'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

door
'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

De Bundesliga, wie weet zelfs Bayern München. Dat lijkt nu al een tijdje dé droombestemming voor Jonathan David, het Canadese goudhaantje dat AA Gent straks een absolute recordsom moet opleveren. Met verder nog interesse van onder meer Porto, Ajax, RB Leipzig, Lazio en Olympique Lyon lijkt minstens 25 miljoen dan ook niet te ver gezocht.

Zeker indien er ook vanuit de Premier League steeds nadrukkelijker naar zijn diensten wordt gehengeld. David pronkt daar naar verluidt al een tijdje op de radars van Arsenal en Everton, al lijkt een concrete aanbieding van over Het Kanaal verder af dan bij de Duitse gegadigden. Een gloednieuwe speler op de Engelse markt heeft volgens The Mirror en TodoFichajes daarentegen wél vol haar zinnen gezet op de 20-jarige aanvaller van de Buffalo's.

Vooral het Spaanse medium meldt namelijk dat Newcastle United bereid is om erg diep te gaan voor het polyvalente toptalent. Meer zelfs: de nieuwe Saudische eigenaars zouden dankzij hun brandende ambitie maar liefst 35 miljoen veil hebben voor David zijn handtekening, een bod waar ze in de Ghelamco Arena uiteraard wel oren naar hebben. Nog volgens het dagblad verlopen de onderhandelingen dan ook al volop in een constructieve sfeer.

UPDATE 22/06

Dat het AA Gent menens is om Jonathan David voor een absoluut monsterbedrag, mag wel duidelijk zijn. Zo stellen ze bij Het Laatste Nieuws namelijk dat het Duitse Borussia Mönchengladbach al een bod op tafel heeft gelegd van 25 miljoen euro. Daar lijken ze bij de Buffalo’s echter geen genoegen mee te nemen. Zo zouden ze hem pas willen laten gaan bij een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro. Het lijkt er dan ook op dat enkele de echte grootmachten, genre Bayern Munchen, een kans maken op de Canadees.

LEES OOK: 'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

Zullen ze dat bedrag vangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

15
15
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

35
35
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

71
71
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

91
91
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

90
90
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

266
266
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

76
76
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

175
175
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

261
261
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

265
265
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

124
124
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

203
203
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

117
117
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

149
149
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

76
76
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

165
165
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

73
73
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

237
237
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1377
1377
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

136
136
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

77
77
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

219
219
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

466
466
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

87
87

Meer sportnieuws