'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

door
'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

Om zijn keepersprobleem aan te pakken, legde Club Brugge in de zomer van 2018 ongeveer 3 miljoen euro neer voor Karlo Letico. De Kroaat arriveerde met de nodige adelbrieven en werd destijds zelfs aan het grote Real Madrid gelinkt. Maar de boomlange doelman kon op Jan Breydel niet overtuigen.


Na enkele mindere prestaties en dure fouten, zakte Letica dan ook steeds dieper weg in de pikorde. De Kroaat is echter nog jong en vertegenwoordigde toch een bepaalde transferwaarde, daarom werd beslist hem dit seizoen te verhuren. Op die manier kon hij elders zijn waarde weer gaan opkrikken. En zo belandde de 23-jarige bij het Italiaanse SPAL. Maar ook daar lukte het hem niet om te overtuigen. En nu wordt Letica er opnieuw geconfronteerd met een nieuwe tegenvaller.

SPAL hervat aanstaande dinsdag het seizoen met een thuiswedstrijd tegen Cagliari, maar kan dan niet rekenen op zijn vaste nummer één Etrit Berisha. Een uitgelezen kans dus voor Letica om zich te tonen, volgens Rai zal hij echter opnieuw gepasseerd worden. Niet alleen bleef hij tot dusver onder de verwachting, de doelman zou bovendien sukkelen met een spierprobleem.

Een nieuwe tegenvaller dus voor de speler zelf, maar ook voor Club Brugge is dit geen al te goed nieuws. Het is inmiddels duidelijk dat Letica tijdens de mercato opnieuw mag beschikken. Liefst zelfs met een definitieve transfer. Maar na een nieuw seizoen zonder speelminuten dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen. De volledige transfersom recupereren lijkt dan ook uitgesloten, met de helft zal Club al blij mogen zijn.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Club heeft Letica destijds te snel afgeschreven ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

199
199
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

74
74
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

48
48
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

69
69
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

261
261
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

34
34
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

403
403
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

264
264
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

354
354
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

26
26
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

34
34
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

118
118
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

445
445
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

339
339
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

296
296
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws