'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

door
'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

Om zijn keepersprobleem aan te pakken, legde Club Brugge in de zomer van 2018 ongeveer 3 miljoen euro neer voor Karlo Letico. De Kroaat arriveerde met de nodige adelbrieven en werd destijds zelfs aan het grote Real Madrid gelinkt. Maar de boomlange doelman kon op Jan Breydel niet overtuigen.


Na enkele mindere prestaties en dure fouten, zakte Letica dan ook steeds dieper weg in de pikorde. De Kroaat is echter nog jong en vertegenwoordigde toch een bepaalde transferwaarde, daarom werd beslist hem dit seizoen te verhuren. Op die manier kon hij elders zijn waarde weer gaan opkrikken. En zo belandde de 23-jarige bij het Italiaanse SPAL. Maar ook daar lukte het hem niet om te overtuigen. En nu wordt Letica er opnieuw geconfronteerd met een nieuwe tegenvaller.

SPAL hervat aanstaande dinsdag het seizoen met een thuiswedstrijd tegen Cagliari, maar kan dan niet rekenen op zijn vaste nummer één Etrit Berisha. Een uitgelezen kans dus voor Letica om zich te tonen, volgens Rai zal hij echter opnieuw gepasseerd worden. Niet alleen bleef hij tot dusver onder de verwachting, de doelman zou bovendien sukkelen met een spierprobleem.

Een nieuwe tegenvaller dus voor de speler zelf, maar ook voor Club Brugge is dit geen al te goed nieuws. Het is inmiddels duidelijk dat Letica tijdens de mercato opnieuw mag beschikken. Liefst zelfs met een definitieve transfer. Maar na een nieuw seizoen zonder speelminuten dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen. De volledige transfersom recupereren lijkt dan ook uitgesloten, met de helft zal Club al blij mogen zijn.

LEES OOK: Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Club heeft Letica destijds te snel afgeschreven ...

Meest recent

“Ik haat het als de beste”: DIW maakt Courtois belachelijk

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

1
1
Mee naar WK? Vertonghen antwoordt op geruchten

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

8
8
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

46
46
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

17
17
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

31
31
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

21
21
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

110
110
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

143
143
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

131
131
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

264
264
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

422
422
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

161
161
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

188
188
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

301
301
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

97
97
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

397
397
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

235
235
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

375
375
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

242
242
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

343
343
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

515
515
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

143
143
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

104
104
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

685
685

Meer sportnieuws