'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

door
'Nieuwe opdoffer huurling, Club moet vrezen voor transferwaarde'

Om zijn keepersprobleem aan te pakken, legde Club Brugge in de zomer van 2018 ongeveer 3 miljoen euro neer voor Karlo Letico. De Kroaat arriveerde met de nodige adelbrieven en werd destijds zelfs aan het grote Real Madrid gelinkt. Maar de boomlange doelman kon op Jan Breydel niet overtuigen.


Na enkele mindere prestaties en dure fouten, zakte Letica dan ook steeds dieper weg in de pikorde. De Kroaat is echter nog jong en vertegenwoordigde toch een bepaalde transferwaarde, daarom werd beslist hem dit seizoen te verhuren. Op die manier kon hij elders zijn waarde weer gaan opkrikken. En zo belandde de 23-jarige bij het Italiaanse SPAL. Maar ook daar lukte het hem niet om te overtuigen. En nu wordt Letica er opnieuw geconfronteerd met een nieuwe tegenvaller.

SPAL hervat aanstaande dinsdag het seizoen met een thuiswedstrijd tegen Cagliari, maar kan dan niet rekenen op zijn vaste nummer één Etrit Berisha. Een uitgelezen kans dus voor Letica om zich te tonen, volgens Rai zal hij echter opnieuw gepasseerd worden. Niet alleen bleef hij tot dusver onder de verwachting, de doelman zou bovendien sukkelen met een spierprobleem.

Een nieuwe tegenvaller dus voor de speler zelf, maar ook voor Club Brugge is dit geen al te goed nieuws. Het is inmiddels duidelijk dat Letica tijdens de mercato opnieuw mag beschikken. Liefst zelfs met een definitieve transfer. Maar na een nieuw seizoen zonder speelminuten dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen. De volledige transfersom recupereren lijkt dan ook uitgesloten, met de helft zal Club al blij mogen zijn.

LEES OOK: Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Club heeft Letica destijds te snel afgeschreven ...

Meest recent

STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

19
19
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

49
49
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

48
48
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

35
35
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

11
11
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

38
38
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

13
13
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

149
149
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

120
120
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

72
72
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

137
137
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

266
266
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

244
244
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

57
57
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

117
117
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

213
213
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

126
126
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

191
191
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

190
190
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

422
422
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

366
366
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

173
173
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

139
139

Meer sportnieuws