'Extra transferprioriteit duikt op bij Anderlecht'

570 stemmen
'Extra transferprioriteit duikt op bij Anderlecht'

Het sportieve departement onder leiding van Peter Verbeke is momenteel druk in de weer met het vormen van de spelerskern voor volgend seizoen. Met Ilias Takidine en Timon Wellenreuther werden al twee aanwinsten aangetrokken. De Oekraïense back Bogdan Mykhaylichenko moet de volgende worden.


Maar er zal ongetwijfeld nog meer versterking volgen, zo lijkt ook één extra flankaanvaller prioritair. Zondag geraakte immers bekend dat de huurbeurt van Marko Pjaca niet zal worden verlengd. Eerder werd ook al duidelijk dat er geen vervolg komt aan de samenwerking met Nacer Chadli. Huurlingen als Adzic, Abazaj, Musona en Saief mogen allicht opnieuw beschikken, Saelemaekers wordt normaal gezien definitief overgenomen door AC Milan.

Met Takidine werd weliswaar al een extra flankspeler aangetrokken. Het jeugdproduct van KRC Genk zal meteen aansluiten bij de A-kern, maar heeft nog geen enkele ervaring bij de profs. Hij zal dus minstens een bepaalde aanpassingsperiode nodig hebben.  Verder zijn er ook nog Jérémy Doku, Francis Amuzu, Zakaria Bakkali en eventueel Yari Verschaeren die op de flank kunnen worden uitgespeeld.

Vijf opties dus voor twee posities, dat komt overeen met de dubbele bezetting die CEO Karel Van Eetvelt voor ogen heeft. Maar de genoemde spelers zijn wel nog erg jong. Een aantal van hun, om Bakkali en Takidine niet te noemen, hebben ook een bepaalde blessuregeschiedenis. Een extra flankaanvaller lijkt dus geen overbodige luxe.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Anderlecht moet nog een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Héérlijk beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

3
3
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

69
69
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

58
58
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

70
70
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

157
157
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

115
115
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

194
194
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

92
92
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

436
436
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

119
119
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

262
262
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

767
767
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

557
557
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

121
121
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

267
267
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

875
875
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

133
133
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

236
236
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

587
587
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

610
610
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1029
1029
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

373
373
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

563
563

Meer sportnieuws