TRANSFERUURTJE: 'Club kan miljoenen ruiken, stunttransfer Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan miljoenen ruiken, stunttransfer Ronaldo'

De Bundesliga en La Liga zijn weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is reëel dat Krépin Diatta deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Hertha Berlijn is alvast één van de ploegen die aast op de handtekening van de Senegalees. Volgens Bild wil trainer Bruno Labbadia vier versterkingen voor volgend seizoen en krijgt hij daarvoor van het clubbestuur een budget van 50 miljoen euro aangereikt. Een groot deel daarvan zou naar Club kunnen gaan, want Diatta zou één van de vier doelwitten zijn. Club zag zijn kansen op topdoelwit Adolfo Gaich dan weer stijgen vermits San Lorenzo de vraagprijs zou hebben laten zakken.

RSC Anderlecht hervatte maandag alweer de trainingen, maar er zal nog serieus gesleuteld worden aan de spelerskern. Volgens La Capitale zal de huurbeurt van Marko Pjaca dan toch niet verlengd worden. Bij La Dernière Heure weet men dan weer dat Hannes Delcroix, Kristal Abazaj en Thomas Didillon, die pas terugkeerden na een huurbeurt, mogen beschikken. Over Pieter Gerkens en Sieben Dewaele zou nog geen beslissing genomen zijn, al mogen ook zij allicht beschikken. De club zou zich wel bij PSV gemeld hebben om de samenwerking met Derrick Luckassen proberen te verlengen.

Didier Lamkel Zé heeft zijn zinnen immers op een transfer gezet, of toch tenminste een verbeterd contract bij Antwerp. En daarom weigert hij nu om nog te trainen, zo geeft het enfant terrible zelf aan tegenover een aantal kranten. De Great Old wil hem in principe wel laten gaan, maar enkel aan de juiste prijs. En door zijn fratsen torpedeert hij zelf de kansen op een fraaie transfersom. De soap is dus nog lang niet ten einde, al beweert Lamkel Zé zelf wel dat hij al een aantal aanbiedingen op zak heeft.

KRC Genk wil zijn sterkhouders behouden, maar zou verder wel verschillende spelers laten vertrekken. Amine Khammas en Adriano Bertaccini vertrekken sowieso, dat meldde onze redactie eerder al. Het Belang van Limburg weet dat ook Dante Vanzeir, Gaetan Coucke, Nordin Jackers en Rubin Seigers weg mogen. Zinho Gano, Vladimir Screciu (op een zucht van een terugkeer naar Craiova) en Jakub Piotrowski moeten de club eveneens verlaten.

AA Gent heeft opnieuw een jong talent weten binnen te hengelen. Zo heeft ook de Fransman Samy Mahour zijn kribbel gezet onder een contract in de Ghelamco Arena, dat maakte hij zelf bekend via Instagram. De 17-jarige spelmaker komt over van Montrouge FC 92. Hij zette zijn kribbel onder een overeenkomst van twee seizoenen, voor Mahour is het tevens zijn eerste profcontract.

Schotse media weten dat KV Oostende de verdediger Jacky Hendry wil huren, al liet de club eerder al verstaan dat ze geen spelers meer willen lenen. Hendry is eigendom van Celtic, dat hem de afgelopen maanden uitleende aan het Australische Melbourne City.

BUITENLAND
Leander Dendoncker zou deze zomer kunnen vertrekken bij Wolverhampton. De voorbije maanden werd hij al een paar keer gelinkt aan Lazio en volgens Corriere dello Sport blijven de Romeinen geïnteresseerd. Dendoncker zou nog steeds een voornaam doelwit zijn, maar het grootste struikelblok lijkt de transferprijs te worden. In Italië klinkt het dat de Wolves 25 miljoen euro zouden vragen voor Dendoncker en dat zou voor Lazio vooralsnog te veel zijn.

Thomas Meunier zag zijn contract bij PSG niet verlengd worden, mogelijk wordt Tottenham Hotspur zijn nieuwe club. Volgens The Daily Express volgt coach José Mourinho zijn dossier al een tijdje en wil hij de ex-speler van Club Brugge er graag bij met oog op komend seizoen. De Portugees zou zelfs al persoonlijk contact hebben gehad met Meunier om hem te overtuigen. Het Britse medium stelt dat overigens ook Manchester United en Liverpool belangstelling tonen. Maar Tottenham zou momenteel dus over de beste papieren beschikken.

Spaanse roddelmedia kwamen maandag met een spraakmakend gerucht. Zo zou Chelsea FC een poging willen wagen om Cristiano Ronaldo terug naar de Premier League te halen. Jorge Mendes, de bekende makelaar van de Portugese superster, zou Roman Abramovich overtuigd hebben om een bod van 120 miljoen euro neer te leggen bij Juventus. De Italiaanse kampioen zou het geld wel kunnen gebruiken en zou daarom akkoord gaan met een dergelijke aanbieding.

Borussia Dortmund wist zich afgelopen wintermercato te versterken met Erling Braut Haaland en zijn transfer werd een schot in de roos. Maar door al die goede prestaties is de druk op zijn schouders wel erg groot geworden. Bovendien wil men vermijden dat de 19-jarige nu al wordt opgebrand. De club zou tijdens de komende mercato dan ook een extra concurrent willen aantrekken.

Manchester United zou volgens The Times een monsterbod hebben uitgebracht bij FC Barcelona. De club zou 150 miljoen euro hebben geboden voor de handtekening van supertalent Ansu Fati, maar de Catalanen zijn niet van plan om hun pareltje te laten gaan. De clubleiding van de werkgever van onder meer Lionel Messi zou de aanbieding linea recta in de prullenmand hebben gedeponeerd.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Hoeveel denkt u dat Club zal vangen voor Diatta?

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

3
3
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

13
13
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

34
34
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

96
96
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

150
150
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

104
104
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

71
71
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

127
127
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

72
72
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

145
145
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

75
75
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

110
110
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

100
100
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

153
153
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

644
644
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

269
269
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

117
117
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

93
93
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

256
256
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

134
134
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

190
190

Meer sportnieuws