'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

door
'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

Club Brugge blijft bijzonder populair, dat blijkt eens te meer uit de huidige abonnementsverkoop. Zelfs in deze onzekere tijden verkocht Blauw-Zwart al meer dan 21.000 abonnementen voor volgend seizoen. Maar de regeling omtrent de afgelaste Play-Offs van afgelopen seizoen krijgt nu wel nog een staartje.


Door het coronavirus besliste de Pro League om vroegtijdig een punt te zetten achter de competitie, waardoor ook de PO's in het water vielen. Ter compensatie bood Club zijn abonnees een eenmalig bedrag van 25 euro aan. Dat werd enkel gestort op de Club ID-card, waar onder meer drank en versnaperingen mee gekocht kunnen worden. Maar deze compensatie komt er niet voor supporters die hun abonnement niet verlengen. Bovendien is het bedrag redelijk laag in vergelijking met de normale kosten voor vijf PO I-wedstrijden.

Bij de krant Het Laatste Nieuws weet men nu dat minstens één fan hier niet mee akkoord ging en verdere stappen ondernam. Hij eist een volledige terugbetaling voor de bewuste wedstrijden. Desnoods in de vorm van een voucher voor volgend seizoen. En wettelijk gezien heeft hij ook gelijk. "Een ministerieel besluit van 19 maart stelt dat een organisator toegangstickets mag terugbetalen via een tegoedbon", schrijft HLN.

De zaak belandde inmiddels bij de Federale Overheidsdienst Economie, waar men een onderzoek opstartte. En ook Test Aankoop gaat zich met de zaak bemoeien. Er zal nu een poging tot bemiddeling volgen. Maar het is niet uitgesloten dat de zaak escaleert en uiteindelijk voor de rechtbank verschijnt.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club moet de regeling herzien ...

Meest recent

Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

18
18
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

34
34
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

217
217
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

175
175
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

101
101
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

26
26
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

240
240
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

86
86
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

290
290
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

158
158
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

224
224
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

247
247
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

334
334
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

60
60
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

171
171
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

117
117
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

234
234
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

197
197
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

212
212
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

234
234
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

306
306
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

319
319
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

161
161

Meer sportnieuws