'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

door
'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

Club Brugge blijft bijzonder populair, dat blijkt eens te meer uit de huidige abonnementsverkoop. Zelfs in deze onzekere tijden verkocht Blauw-Zwart al meer dan 21.000 abonnementen voor volgend seizoen. Maar de regeling omtrent de afgelaste Play-Offs van afgelopen seizoen krijgt nu wel nog een staartje.


Door het coronavirus besliste de Pro League om vroegtijdig een punt te zetten achter de competitie, waardoor ook de PO's in het water vielen. Ter compensatie bood Club zijn abonnees een eenmalig bedrag van 25 euro aan. Dat werd enkel gestort op de Club ID-card, waar onder meer drank en versnaperingen mee gekocht kunnen worden. Maar deze compensatie komt er niet voor supporters die hun abonnement niet verlengen. Bovendien is het bedrag redelijk laag in vergelijking met de normale kosten voor vijf PO I-wedstrijden.

Bij de krant Het Laatste Nieuws weet men nu dat minstens één fan hier niet mee akkoord ging en verdere stappen ondernam. Hij eist een volledige terugbetaling voor de bewuste wedstrijden. Desnoods in de vorm van een voucher voor volgend seizoen. En wettelijk gezien heeft hij ook gelijk. "Een ministerieel besluit van 19 maart stelt dat een organisator toegangstickets mag terugbetalen via een tegoedbon", schrijft HLN.

De zaak belandde inmiddels bij de Federale Overheidsdienst Economie, waar men een onderzoek opstartte. En ook Test Aankoop gaat zich met de zaak bemoeien. Er zal nu een poging tot bemiddeling volgen. Maar het is niet uitgesloten dat de zaak escaleert en uiteindelijk voor de rechtbank verschijnt.

LEES OOK: Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

Club moet de regeling herzien ...

Meest recent

Club Brugge versus AA Gent: explosiegevaar in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

31
31
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

20
20
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, andere topclub op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

167
167
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

31
31
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

210
210
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

45
45
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

202
202
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

66
66
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

198
198
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

36
36
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

76
76
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

141
141
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

362
362
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

228
228
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

91
91
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

72
72
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

91
91
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

48
48
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

483
483
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

453
453
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

54
54
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

517
517
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

222
222

Meer sportnieuws