'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

door
'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

Club Brugge blijft bijzonder populair, dat blijkt eens te meer uit de huidige abonnementsverkoop. Zelfs in deze onzekere tijden verkocht Blauw-Zwart al meer dan 21.000 abonnementen voor volgend seizoen. Maar de regeling omtrent de afgelaste Play-Offs van afgelopen seizoen krijgt nu wel nog een staartje.


Door het coronavirus besliste de Pro League om vroegtijdig een punt te zetten achter de competitie, waardoor ook de PO's in het water vielen. Ter compensatie bood Club zijn abonnees een eenmalig bedrag van 25 euro aan. Dat werd enkel gestort op de Club ID-card, waar onder meer drank en versnaperingen mee gekocht kunnen worden. Maar deze compensatie komt er niet voor supporters die hun abonnement niet verlengen. Bovendien is het bedrag redelijk laag in vergelijking met de normale kosten voor vijf PO I-wedstrijden.

Bij de krant Het Laatste Nieuws weet men nu dat minstens één fan hier niet mee akkoord ging en verdere stappen ondernam. Hij eist een volledige terugbetaling voor de bewuste wedstrijden. Desnoods in de vorm van een voucher voor volgend seizoen. En wettelijk gezien heeft hij ook gelijk. "Een ministerieel besluit van 19 maart stelt dat een organisator toegangstickets mag terugbetalen via een tegoedbon", schrijft HLN.

De zaak belandde inmiddels bij de Federale Overheidsdienst Economie, waar men een onderzoek opstartte. En ook Test Aankoop gaat zich met de zaak bemoeien. Er zal nu een poging tot bemiddeling volgen. Maar het is niet uitgesloten dat de zaak escaleert en uiteindelijk voor de rechtbank verschijnt.

LEES OOK: Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

Club moet de regeling herzien ...

Meest recent

'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

11
11
Pijnlijke statistiek onthult groot probleem bij Anderlecht

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

16
16
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

21
21
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

61
61
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

59
59
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

26
26
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

39
39
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

82
82
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

52
52
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

64
64
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

147
147
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

155
155
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

107
107
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

161
161
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

184
184
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

201
201
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

68
68
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

145
145
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

239
239
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

297
297
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

468
468
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

13
13
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

316
316

Meer sportnieuws