'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

1087 stemmen
'Club heeft onderzoek aan zijn been door ontevreden supporter'

Club Brugge blijft bijzonder populair, dat blijkt eens te meer uit de huidige abonnementsverkoop. Zelfs in deze onzekere tijden verkocht Blauw-Zwart al meer dan 21.000 abonnementen voor volgend seizoen. Maar de regeling omtrent de afgelaste Play-Offs van afgelopen seizoen krijgt nu wel nog een staartje.


Door het coronavirus besliste de Pro League om vroegtijdig een punt te zetten achter de competitie, waardoor ook de PO's in het water vielen. Ter compensatie bood Club zijn abonnees een eenmalig bedrag van 25 euro aan. Dat werd enkel gestort op de Club ID-card, waar onder meer drank en versnaperingen mee gekocht kunnen worden. Maar deze compensatie komt er niet voor supporters die hun abonnement niet verlengen. Bovendien is het bedrag redelijk laag in vergelijking met de normale kosten voor vijf PO I-wedstrijden.

Bij de krant Het Laatste Nieuws weet men nu dat minstens één fan hier niet mee akkoord ging en verdere stappen ondernam. Hij eist een volledige terugbetaling voor de bewuste wedstrijden. Desnoods in de vorm van een voucher voor volgend seizoen. En wettelijk gezien heeft hij ook gelijk. "Een ministerieel besluit van 19 maart stelt dat een organisator toegangstickets mag terugbetalen via een tegoedbon", schrijft HLN.

De zaak belandde inmiddels bij de Federale Overheidsdienst Economie, waar men een onderzoek opstartte. En ook Test Aankoop gaat zich met de zaak bemoeien. Er zal nu een poging tot bemiddeling volgen. Maar het is niet uitgesloten dat de zaak escaleert en uiteindelijk voor de rechtbank verschijnt.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Club moet de regeling herzien ...

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

24
24
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

242
242
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

42
42
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

199
199
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

47
47
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

168
168
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

271
271
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

446
446
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

143
143
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

220
220
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

812
812
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

202
202
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

490
490
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

554
554
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

487
487
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws