Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

door
Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

De titelstrijd in La Liga heeft zich dit weekend weer op gang getrokken en leider FC Barcelona wist de druk meteen bij eerste achtervolger Real Madrid te leggen. Lionel Messi en co wonnen zaterdagavond immers met 0-4 op het veld van Mallorca. Real zal zondagavond dus de volle buit moeten pakken tegen SD Eibar.


En daarvoor rekent coach Zinedine Zidane onder meer op Eden Hazard. De Rode Duivel kon tijdens de corona-break volledig herstellen van zijn enkeloperatie en liet de voorbije dagen een uitstekende indruk achter op training. Zidane beloont hem dan ook met een basisplaats.

Hazard zal voorin een drietand vormen met Karim Benzema en Rodrygo Goes. In doel vinden we uiteraard Thibaut Courtois terug. Ook verder weinig verrassingen in de basiself. Op het middenveld krijgen we de gekende driehoek Kroos-Modric-Casemiro. Achterin de verwachte namen met Dani Carvajal, Sergio Ramos, Raphael Varane en Marcelo.

De wedstrijd tegen Eibar gaat van start om 19u30 en zal niet doorgaan in het Estadio Santiago Bernabeu. Zolang er zonder publiek gespeeld moeten worden, wijkt de Koninklijke uit naar het veel kleinere Alfredo Di Stéfano-stadion. Dat is gevestigd in het trainingscentrum van Valdebebas en biedt normaal gezien plaats aan slechts 6000 toeschouwers.

LEES OOK: Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Trending:

'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Denkt u dat Hazard meteen zal scoren bij zijn terugkeer?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

60
60
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

328
328
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

79
79
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

60
60
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

445
445
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

146
146
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

175
175
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1139
1139
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

42
42
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

238
238
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

519
519
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

713
713
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

938
938
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

366
366
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

240
240
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

106
106
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

354
354
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1105
1105
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

215
215
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

358
358
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

926
926
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

371
371
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

521
521
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws