'Antwerp niet te spreken: Lamkel Zé zorgt meteen voor nieuwe frats'

1411 stemmen
'Antwerp niet te spreken: Lamkel Zé zorgt meteen voor nieuwe frats'

Bij Antwerp FC gaan volgende week de eerste trainingen onder nieuwe coach Ivan Leko van start. Tijdens de voorbije dagen werden de spelers alvast op de club verwacht voor hun coronatest en de obligate fysieke proeven. Daarbij wist Didier Lamkel Zé meteen voor commotie te zorgen.


Het Kameroense enfant terrible meldde zich afgelopen maandag netjes op de club om na te gaan of hij nog steeds virus-vrij was. Maar volgens La Dernière Heure was hij in de dagen die daarop volgden nergens meer te bespeuren. Bijgevolg kon hij zijn fysieke proeven dus niet afleggen. Maar dat was niet zijn enige frats, ook in de komende dagen zal hij immers geen zware fysieke inspanningen kunnen/mogen doen.

Zo weet LDH dat Lamkel Zé een haarpigmentatie liet doen. Dat is een alternatief voor een haartransplantatie waarbij met inkt haarstoppels worden nagebootst. Hierdoor mag hij echter een aantal dagen geen zware fysieke inspanningen doen en moet hij proberen om zo weinig mogelijk te zweten. Met andere woorden: volgende week zal hij nog enkele dagen aan de kant moeten staan.

Hoewel de club naar verluidt op de hoogte werd gebracht van deze ingreep, zouden Antwerp en Leko hier niet bepaald mee kunnen lachen. Vooral omdat de ingreep uitgerekend nu moest gebeuren. Het seizoen is dus amper begonnen en Lamkel Zé heeft de toon al gezet.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Antwerp moet Lamkel Zé proberen te verkopen ...

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

20
20
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

13
13
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

57
57
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

77
77
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

67
67
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

109
109
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

157
157
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

28
28
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

126
126
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

267
267
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

328
328
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

317
317
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

57
57
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

58
58
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

119
119
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

89
89
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

306
306

Meer sportnieuws