'Antwerp niet te spreken: Lamkel Zé zorgt meteen voor nieuwe frats'

door
'Antwerp niet te spreken: Lamkel Zé zorgt meteen voor nieuwe frats'

Bij Antwerp FC gaan volgende week de eerste trainingen onder nieuwe coach Ivan Leko van start. Tijdens de voorbije dagen werden de spelers alvast op de club verwacht voor hun coronatest en de obligate fysieke proeven. Daarbij wist Didier Lamkel Zé meteen voor commotie te zorgen.


Het Kameroense enfant terrible meldde zich afgelopen maandag netjes op de club om na te gaan of hij nog steeds virus-vrij was. Maar volgens La Dernière Heure was hij in de dagen die daarop volgden nergens meer te bespeuren. Bijgevolg kon hij zijn fysieke proeven dus niet afleggen. Maar dat was niet zijn enige frats, ook in de komende dagen zal hij immers geen zware fysieke inspanningen kunnen/mogen doen.

Zo weet LDH dat Lamkel Zé een haarpigmentatie liet doen. Dat is een alternatief voor een haartransplantatie waarbij met inkt haarstoppels worden nagebootst. Hierdoor mag hij echter een aantal dagen geen zware fysieke inspanningen doen en moet hij proberen om zo weinig mogelijk te zweten. Met andere woorden: volgende week zal hij nog enkele dagen aan de kant moeten staan.

Hoewel de club naar verluidt op de hoogte werd gebracht van deze ingreep, zouden Antwerp en Leko hier niet bepaald mee kunnen lachen. Vooral omdat de ingreep uitgerekend nu moest gebeuren. Het seizoen is dus amper begonnen en Lamkel Zé heeft de toon al gezet.

LEES OOK: Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

Antwerp moet Lamkel Zé proberen te verkopen ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

60
60
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

29
29
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

75
75
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

108
108
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

299
299
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

282
282
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

193
193
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

221
221
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

193
193
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

117
117
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

133
133
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

394
394
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

285
285
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

440
440
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

833
833
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

291
291
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

454
454
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

163
163

Meer sportnieuws