'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

2086 stemmen
'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

Het was de transfersoap van de winter, maar uiteindelijk bleef Adolfo Gaich gewoon in Argentinië. Hoewel intussen ook onder meer Inter en Leeds op de 21-jarige goalgetter azen, geeft Club Brugge het dossier echter niet op. Ook al moet hij naar alle waarschijnlijkheid een recordsom kosten.


Volgens Sport/Footmagazine, de Waalse variant van het weekblad, blijft de jonge doch peperdure Argentijn zelfs ook een van dé prioriteiten voor de landskampioen. "Wat inkomende transfers betreft mikt Club op een winger – waarbij de naam van Nacer Chadli al gevallen is – en versterking in het aanvallend compartiment. Daar zou het na de mislukte wintersaga graag nog steeds Gaich willen verwelkomen", luidt namelijk de conclusie.

UPDATE 18u12
Gaich blijft dus bovenaan de Brugse verlanglijst staan en mogelijk geraakt de recordtransfer weldra in een stroomversnelling. Volgens de Argentijnse journalist Federico Clarat, van onder meer InfoNews en CNN Radio, komt de verkoop van Gaich aan Club Brugge nu wel heel dichtbij. De deal zou echter nog niet helemaal rond zijn en ook Leeds United zou nog op de loer liggen, maar Club is volgens hem veruit het meest concreet. Bij zijn club San Lorenzo wil men voorlopig niet reageren op de geruchten. Afwachten of er snel een bevestiging komt van deze berichten, maar het is duidelijk dat Blauw-Zwart bereid is om door te drukken voor de 21-jarige spits.

LEES OOK: Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Club heeft absoluut een nieuwe spits nodig ...

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

62
62
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

19
19
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

459
459
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

100
100
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

142
142
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

268
268
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

68
68
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

381
381
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

193
193
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

106
106
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

235
235
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

204
204
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

172
172
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

218
218
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

65
65
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

297
297

Meer sportnieuws