'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

door
'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

Het was de transfersoap van de winter, maar uiteindelijk bleef Adolfo Gaich gewoon in Argentinië. Hoewel intussen ook onder meer Inter en Leeds op de 21-jarige goalgetter azen, geeft Club Brugge het dossier echter niet op. Ook al moet hij naar alle waarschijnlijkheid een recordsom kosten.


Volgens Sport/Footmagazine, de Waalse variant van het weekblad, blijft de jonge doch peperdure Argentijn zelfs ook een van dé prioriteiten voor de landskampioen. "Wat inkomende transfers betreft mikt Club op een winger – waarbij de naam van Nacer Chadli al gevallen is – en versterking in het aanvallend compartiment. Daar zou het na de mislukte wintersaga graag nog steeds Gaich willen verwelkomen", luidt namelijk de conclusie.

UPDATE 18u12
Gaich blijft dus bovenaan de Brugse verlanglijst staan en mogelijk geraakt de recordtransfer weldra in een stroomversnelling. Volgens de Argentijnse journalist Federico Clarat, van onder meer InfoNews en CNN Radio, komt de verkoop van Gaich aan Club Brugge nu wel heel dichtbij. De deal zou echter nog niet helemaal rond zijn en ook Leeds United zou nog op de loer liggen, maar Club is volgens hem veruit het meest concreet. Bij zijn club San Lorenzo wil men voorlopig niet reageren op de geruchten. Afwachten of er snel een bevestiging komt van deze berichten, maar het is duidelijk dat Blauw-Zwart bereid is om door te drukken voor de 21-jarige spits.

LEES OOK: Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club heeft absoluut een nieuwe spits nodig ...

Meest recent

Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

11
11
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

59
59
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

38
38
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

49
49
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

184
184
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

314
314
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

136
136
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

92
92
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

344
344
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

423
423
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

70
70
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

257
257
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

508
508
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

240
240
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

418
418
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

217
217
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

164
164
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

238
238
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

422
422
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

654
654
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

241
241
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

190
190

Meer sportnieuws