'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

door
'Recordtransfer Club Brugge mogelijk in stroomversnelling'

Het was de transfersoap van de winter, maar uiteindelijk bleef Adolfo Gaich gewoon in Argentinië. Hoewel intussen ook onder meer Inter en Leeds op de 21-jarige goalgetter azen, geeft Club Brugge het dossier echter niet op. Ook al moet hij naar alle waarschijnlijkheid een recordsom kosten.


Volgens Sport/Footmagazine, de Waalse variant van het weekblad, blijft de jonge doch peperdure Argentijn zelfs ook een van dé prioriteiten voor de landskampioen. "Wat inkomende transfers betreft mikt Club op een winger – waarbij de naam van Nacer Chadli al gevallen is – en versterking in het aanvallend compartiment. Daar zou het na de mislukte wintersaga graag nog steeds Gaich willen verwelkomen", luidt namelijk de conclusie.

UPDATE 18u12
Gaich blijft dus bovenaan de Brugse verlanglijst staan en mogelijk geraakt de recordtransfer weldra in een stroomversnelling. Volgens de Argentijnse journalist Federico Clarat, van onder meer InfoNews en CNN Radio, komt de verkoop van Gaich aan Club Brugge nu wel heel dichtbij. De deal zou echter nog niet helemaal rond zijn en ook Leeds United zou nog op de loer liggen, maar Club is volgens hem veruit het meest concreet. Bij zijn club San Lorenzo wil men voorlopig niet reageren op de geruchten. Afwachten of er snel een bevestiging komt van deze berichten, maar het is duidelijk dat Blauw-Zwart bereid is om door te drukken voor de 21-jarige spits.

LEES OOK: Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Trending:

'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Club heeft absoluut een nieuwe spits nodig ...

Meest recent

Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

7
7
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

26
26
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

93
93
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

134
134
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

276
276
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

83
83
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

253
253
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

548
548
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

397
397
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

66
66
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

274
274
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

321
321
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1872
1872
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

203
203
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

248
248
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

237
237
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1167
1167
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

253
253
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

590
590
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

521
521
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

379
379
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

409
409
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

824
824
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1093
1093

Meer sportnieuws