Zulte Waregem stelt eerste aanwinst officieel voor

door
Zulte Waregem stelt eerste aanwinst officieel voor

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen wellicht weer voor een plaats in de top zes te kunnen strijden, nadat het deze jaargang moest afhaken na een zeer zwakke reeks na Nieuwjaar. De West-Vlamingen gingen alvast voor de nodige vernieuwing in de staf, want Francky Dury krijgt straks Timmy Simons en Davy De fauw als assistenten.

Die laatste houdt het op zijn 38ste voor bekeken als speler en dat betekent dat Essevee voor volgend seizoen een nieuwe rechtsachter nodig heeft. De fauw was ook vorig seizoen immers nog steeds een vaste waarde en doublure Sandy Walsh beschikt over een aflopend contract. Daardoor zou enkel nog de jonge Hotman El Kababri overblijven.

Maar Zulte Waregem heeft zijn opvolger voor De fauw gevonden, want Het Laatste Nieuws weet dat Daniel Opare vrijdag een contract aan de Gaverbeek zal tekenen. De 29-jarige Ghanees komt over van Antwerp, waar hij einde contract was. Onder meer door blessures kwam hij dit seizoen geen enkele keer in actie voor de Great Old. In het verleden kwam Opare ook al uit voor Ashanti Gold, CS Sfaxien, Real Madrid, Standard, FC Porto, Besiktas, Augsburg en RC Lens.

UPDATE 8u04
Intussen hebben ze bij Essevee de transfer van Opare ook geofficialiseerd. De rechtsachter tekende een contract voor twee jaar aan de Gaverbeek. Daarmee heeft Zulte Waregem alvast een eerste van zijn twee prioriteiten voor de zomer beet. "Het was geen geheim dat we op zoek gingen naar een rechts- en linksachter. Met de komst van Daniel hebben we alvast één van die posities perfect kunnen invullen", aldus CEO Eddy Cordier op de clubwebsite.


LEES OOK: AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

Goede transfer van Zulte Waregem?

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

5
5
AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

72
72
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

55
55
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

54
54
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

197
197
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

47
47
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

57
57
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

107
107
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

50
50
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

198
198
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

218
218
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

43
43
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

136
136
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

50
50
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

201
201
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

86
86
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

313
313
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

330
330
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

496
496
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

142
142
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

530
530
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

278
278

Meer sportnieuws