FIFA 20: Icons nu ook beschikbaar in Career Mode als speler én coach

992 stemmen
FIFA 20: Icons nu ook beschikbaar in Career Mode als speler én coach

Op de uitgebreide EK-update zal het nog een jaartje wachten zijn, maar EA Sports kwam deze week wel met enkele leuke alternatieven in FIFA 20. Zo is het weer mogelijk om met de 'Classic XI' te spelen, waardoor je aan de slag kan met de beste voetballers ooit. En deze sterren zijn blijkbaar ook beschikbaar in 'Career Mode'.


Je kan de 'Clasic XI', met onder meer Zinedine Zidane, Diego Maradona, Pélé en andere Ronaldinho's, in het aftrap-menu vanaf heden selecteren als 'Soccer Aid Legends'. Met een handig trucje kun je deze spelers echter ook gebruiken in je 'Career Mode'. Eerst moet je de laatste selectie-updates downloaden. Vervolgens ga je naar 'club transfers' en zoek je de Icons bij naam, om ze dan bij een willekeurige ploeg te zetten. Daarna start je een nieuwe carrière, selecteer je de aangepaste selecties en kan je met deze topspelers aan de slag.

Indien de Icons met pensioen gaan in je carrière, wordt er ook een zogenaamde 'ReGen' voorzien. Dit is de fictieve opvolger wanneer een speler zijn schoenen aan de haak hangt in Career Mode. Enkel nationaliteit en positie blijven hetzelfde, FIFA voorziet zelf een nieuwe look en naam. De rating kan verschillen, maar deze 'ReGens' hebben telkens wel het potentieel om door te groeien tot absolute topspelers.

En daar stopt het niet bij, want je kan deze Icons ook als trainer gebruiken in Career Mode! Daarvoor moet je een carrière als speler opstarten en de bewuste Icon selecteren. Eenmaal het spel is opgestart, ga je naar 'mijn acties' en kies je 'op pensioen gaan'. Vervolgens kan je een club kiezen en ook een carrière als trainer uitbouwen.

Leuke nieuwigheid?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

6
6
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

41
41
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

19
19
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

102
102
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

55
55
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

120
120
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

20
20
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

204
204
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

147
147
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

736
736
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

963
963
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

336
336
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

177
177
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

253
253
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

190
190
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

151
151
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

81
81
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

175
175
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

104
104
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

74
74
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

86
86
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168

Meer sportnieuws