'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

door
'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

In Engeland zou de top van de Premier League straks weleens overhoop gehaald kunnen worden. Newcastle United staat op het punt om overgenomen te worden door een consortium met steun van de Saoedische prins Mohammed bin Salman en die zou van plan zijn om heel wat miljoenen in de Magpies te pompen.


De nieuwe eigenaars van Newcastle zijn duidelijk van plan om de Premier League serieus door mekaar te schudden. Aan grote doelwitten dus geen gebrek. Zo meldt The Daily Star dat ook Philippe Coutinho op de verlanglijst staat. Na zijn mislukte huurbeurt aan Bayern München, keert de Braziliaan komende zomer terug naar Barcelona waar hij meteen weer mag beschikken. Een terugkeer naar de Premier League lijkt dan ook in de maak, met ook Chelsea FC dat eerder al interesse toonde.

UPDATE 10/06
Het lijkt Newcastle menens in het dossier van de Braziliaan. Volgens France Football zijn er inmiddels contacten gelegd met de entourage van Coutinho en de spelmaker zou positief gereageerd hebben op een mogelijke transfer. Het ambitieuze project spreekt hem aan en ook het feit dat hij er verzekerd zou zijn van speelminuten is doorslaggevend.

Er moet wel nog een grote kanttekening geplaatst worden bij een mogelijke transfer. Zo wordt de verwachte overname van de Magpies momenteel gecontroleerd door de bevoegde instanties van de Premier League. De kans bestaat dat de verkoop daardoor alsnog wordt afgeblazen. Er zou alvast een nieuwe kandidaat-koper vanuit de VS zijn, maar die beschikt over minder middelen dan de Saudi's.

LEES OOK: ‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Het zou een goede zaak zijn als er een nieuwe speler verschijnt aan de Engelse top ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

49
49
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

14
14
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

138
138
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

195
195
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

168
168
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

256
256
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

173
173
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

943
943
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

336
336
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

482
482
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

237
237
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

425
425
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

710
710

Meer sportnieuws