'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

door
'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

In Engeland zou de top van de Premier League straks weleens overhoop gehaald kunnen worden. Newcastle United staat op het punt om overgenomen te worden door een consortium met steun van de Saoedische prins Mohammed bin Salman en die zou van plan zijn om heel wat miljoenen in de Magpies te pompen.


De nieuwe eigenaars van Newcastle zijn duidelijk van plan om de Premier League serieus door mekaar te schudden. Aan grote doelwitten dus geen gebrek. Zo meldt The Daily Star dat ook Philippe Coutinho op de verlanglijst staat. Na zijn mislukte huurbeurt aan Bayern München, keert de Braziliaan komende zomer terug naar Barcelona waar hij meteen weer mag beschikken. Een terugkeer naar de Premier League lijkt dan ook in de maak, met ook Chelsea FC dat eerder al interesse toonde.

UPDATE 10/06
Het lijkt Newcastle menens in het dossier van de Braziliaan. Volgens France Football zijn er inmiddels contacten gelegd met de entourage van Coutinho en de spelmaker zou positief gereageerd hebben op een mogelijke transfer. Het ambitieuze project spreekt hem aan en ook het feit dat hij er verzekerd zou zijn van speelminuten is doorslaggevend.

Er moet wel nog een grote kanttekening geplaatst worden bij een mogelijke transfer. Zo wordt de verwachte overname van de Magpies momenteel gecontroleerd door de bevoegde instanties van de Premier League. De kans bestaat dat de verkoop daardoor alsnog wordt afgeblazen. Er zou alvast een nieuwe kandidaat-koper vanuit de VS zijn, maar die beschikt over minder middelen dan de Saudi's.

LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Het zou een goede zaak zijn als er een nieuwe speler verschijnt aan de Engelse top ...

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

6
6
'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

100
100
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

207
207
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

26
26
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

176
176
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

202
202
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

342
342
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

88
88
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

241
241
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

275
275
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

160
160
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

281
281
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

633
633
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

209
209
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

466
466
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

239
239
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

457
457
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

93
93
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

303
303
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

292
292

Meer sportnieuws