'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

273
'Newcastle opent gesprekken voor eerste transferbom'

In Engeland zou de top van de Premier League straks weleens overhoop gehaald kunnen worden. Newcastle United staat op het punt om overgenomen te worden door een consortium met steun van de Saoedische prins Mohammed bin Salman en die zou van plan zijn om heel wat miljoenen in de Magpies te pompen.


De nieuwe eigenaars van Newcastle zijn duidelijk van plan om de Premier League serieus door mekaar te schudden. Aan grote doelwitten dus geen gebrek. Zo meldt The Daily Star dat ook Philippe Coutinho op de verlanglijst staat. Na zijn mislukte huurbeurt aan Bayern München, keert de Braziliaan komende zomer terug naar Barcelona waar hij meteen weer mag beschikken. Een terugkeer naar de Premier League lijkt dan ook in de maak, met ook Chelsea FC dat eerder al interesse toonde.

UPDATE 10/06
Het lijkt Newcastle menens in het dossier van de Braziliaan. Volgens France Football zijn er inmiddels contacten gelegd met de entourage van Coutinho en de spelmaker zou positief gereageerd hebben op een mogelijke transfer. Het ambitieuze project spreekt hem aan en ook het feit dat hij er verzekerd zou zijn van speelminuten is doorslaggevend.

Er moet wel nog een grote kanttekening geplaatst worden bij een mogelijke transfer. Zo wordt de verwachte overname van de Magpies momenteel gecontroleerd door de bevoegde instanties van de Premier League. De kans bestaat dat de verkoop daardoor alsnog wordt afgeblazen. Er zou alvast een nieuwe kandidaat-koper vanuit de VS zijn, maar die beschikt over minder middelen dan de Saudi's.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Het zou een goede zaak zijn als er een nieuwe speler verschijnt aan de Engelse top ...

Meest recent

'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

10
10
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

15
15
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

6
6
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

40
40
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

22
22
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

60
60
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

30
30
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

33
33
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

8
8
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

101
101
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

92
92
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

177
177
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

186
186
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

433
433
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

359
359
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

342
342
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

343
343
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

94
94
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

173
173
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

147
147
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

92
92

Meer sportnieuws