Hazard slaat Real-maats met verstomming: "Hij is een andere speler"

door
Hazard slaat Real-maats met verstomming:

Deze week trekt de Spaanse Primera Division zich weer op gang en begint Real Madrid aan zijn inhaalrace op FC Barcelona. De kloof met de leider bedraagt slechts twee punten, er kan dus nog heel wat gebeuren aan de top van La Liga. Bovendien kunnen de hoofdstedelingen weer beroep doen op Eden Hazard.


Onze landgenoot heeft van de corona-break gebruik gemaakt om volledig te herstellen na zijn enkeloperatie. Bovendien is hij er op gebrand om één en ander te bewijzen na een moeizame eerste periode bij Real. Dat was er de voorbije dagen ook aan te merken op training. Afgelopen zondag organiseerde coach Zinedine Zidane bijvoorbeeld een onderling partijtje tussen zijn spelers en daarin liet Hazard volgens AS een uitstekende indruk achter. "Het is een andere Hazard. Hij zag er dynamisch en snel uit, hij heeft veel honger om de bal te krijgen", schrijft het Spaanse medium.

Maar ook zijn trainers en ploegmaats zijn duidelijk onder de indruk. "Hij traint alsof hem niets overkomen is. Hij is gelukkig, probeert alles en het komt er ook allemaal uit. Het zal ons veel helpen tijdens de aanval op de titel en in terugmatch tegen Manchester City", getuigt één van zijn teammaats.

Toch is het volgens AS nog niet helemaal zeker dat hij zal starten tegen Eibar aanstaande zondag. Een topfitte Hazard is voor Zidane een zekerheid in de basiself. Maar de Fransman is zeer voorzichtig met spelers die pas uit blessure terugkeren, bovendien volgt enkele dagen later al een belangrijke wedstrijd tegen Valencia. Hazard zelf zou in ieder geval hebben aangegeven dat hij klaar is voor een basisplaats.

LEES OOK: 'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

🔥 Populair bij onze lezers

De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli
De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli

Real Madrid wordt alsnog kampioen ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

157
157
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

84
84
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

255
255
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

280
280
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

705
705
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1724
1724
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1187
1187
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws