Hazard slaat Real-maats met verstomming: "Hij is een andere speler"

2172
Hazard slaat Real-maats met verstomming:

Deze week trekt de Spaanse Primera Division zich weer op gang en begint Real Madrid aan zijn inhaalrace op FC Barcelona. De kloof met de leider bedraagt slechts twee punten, er kan dus nog heel wat gebeuren aan de top van La Liga. Bovendien kunnen de hoofdstedelingen weer beroep doen op Eden Hazard.


Onze landgenoot heeft van de corona-break gebruik gemaakt om volledig te herstellen na zijn enkeloperatie. Bovendien is hij er op gebrand om één en ander te bewijzen na een moeizame eerste periode bij Real. Dat was er de voorbije dagen ook aan te merken op training. Afgelopen zondag organiseerde coach Zinedine Zidane bijvoorbeeld een onderling partijtje tussen zijn spelers en daarin liet Hazard volgens AS een uitstekende indruk achter. "Het is een andere Hazard. Hij zag er dynamisch en snel uit, hij heeft veel honger om de bal te krijgen", schrijft het Spaanse medium.

Maar ook zijn trainers en ploegmaats zijn duidelijk onder de indruk. "Hij traint alsof hem niets overkomen is. Hij is gelukkig, probeert alles en het komt er ook allemaal uit. Het zal ons veel helpen tijdens de aanval op de titel en in terugmatch tegen Manchester City", getuigt één van zijn teammaats.

Toch is het volgens AS nog niet helemaal zeker dat hij zal starten tegen Eibar aanstaande zondag. Een topfitte Hazard is voor Zidane een zekerheid in de basiself. Maar de Fransman is zeer voorzichtig met spelers die pas uit blessure terugkeren, bovendien volgt enkele dagen later al een belangrijke wedstrijd tegen Valencia. Hazard zelf zou in ieder geval hebben aangegeven dat hij klaar is voor een basisplaats.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Real Madrid wordt alsnog kampioen ...

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

10
10
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

95
95
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

155
155
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

33
33
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

63
63
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

70
70
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

162
162
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

66
66
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

215
215
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

293
293
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

42
42
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

397
397
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

307
307
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

109
109
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

185
185
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

110
110
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

525
525

Meer sportnieuws