Dybala dropt transferbommetje: "Daar spelen zou mooi zijn"

door
Dybala dropt transferbommetje:

Paulo Dybala heeft nog een contract tot medio 2022 bij zijn werkgever Juventus, maar de laatste tijd hebben we meermaals kunnen lezen dat er een verlenging in de maak zou zijn. De aanvaller zelf weet daar echter helemaal niets van.

In een interview met CNN vertelt de Argentijn: "Een contractverlenging bij Juventus? Op dit moment speelt er niets. Ik sta nog maar twee seizoenen onder contract. Dat is niet veel en ik begrijp dat het nu voor de club lastig is met het coronavirus. Maar anderen hebben hun contract wél verlengd. Ik heb veel respect en waardering voor de club en zijn mensen en ik heb een goede relatie met de voorzitter. Wellicht komt hij binnenkort met mij praten, of niet…"

Een jaartje geleden leek Dybala nog voor een vertrek te staan: "Ik was door Juventus op een zijspoor gezet en clubs als Manchester United, Tottenham Hotspur en Paris Saint-Germain toonden interesse. Ik heb niet rechtstreeks met ze gesproken, maar de clubs hadden onderling contact. Het was hoe dan ook mijn intentie om te blijven en na het sluiten van de transfermarkt én de komst van Maurizio Sarri ben ik als voetballer heel erg gegroeid."

Maar wat nou als hij de kans krijgt om naar het FC Barcelona van zijn landgenoot Lionel Messi te verhuizen? "Barcelona is een geweldige club, van wereldniveau, en de aanwezigheid van Messi maakt de club nog groter. Bij Barcelona spelen zou mooi zijn, samen met Messi, maar Juventus is ook een grote club, met een schitterende geschiedenis en topvoetballers als Cristiano Ronaldo en Gianluigi Buffon."

LEES OOK: 'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Zou dat de ideale club zijn voor hem?

Meest recent

'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

9
9
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

19
19
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

9
9
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

54
54
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

173
173
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

121
121
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

101
101
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

132
132
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

100
100
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

159
159
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

132
132
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

96
96
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

146
146
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

69
69
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

323
323
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

511
511
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

122
122
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

507
507
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

303
303
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

124
124
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

281
281
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

581
581
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

109
109
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

76
76
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

49
49

Meer sportnieuws