Dybala dropt transferbommetje: "Daar spelen zou mooi zijn"

door
Dybala dropt transferbommetje:

Paulo Dybala heeft nog een contract tot medio 2022 bij zijn werkgever Juventus, maar de laatste tijd hebben we meermaals kunnen lezen dat er een verlenging in de maak zou zijn. De aanvaller zelf weet daar echter helemaal niets van.

In een interview met CNN vertelt de Argentijn: "Een contractverlenging bij Juventus? Op dit moment speelt er niets. Ik sta nog maar twee seizoenen onder contract. Dat is niet veel en ik begrijp dat het nu voor de club lastig is met het coronavirus. Maar anderen hebben hun contract wél verlengd. Ik heb veel respect en waardering voor de club en zijn mensen en ik heb een goede relatie met de voorzitter. Wellicht komt hij binnenkort met mij praten, of niet…"

Een jaartje geleden leek Dybala nog voor een vertrek te staan: "Ik was door Juventus op een zijspoor gezet en clubs als Manchester United, Tottenham Hotspur en Paris Saint-Germain toonden interesse. Ik heb niet rechtstreeks met ze gesproken, maar de clubs hadden onderling contact. Het was hoe dan ook mijn intentie om te blijven en na het sluiten van de transfermarkt én de komst van Maurizio Sarri ben ik als voetballer heel erg gegroeid."

Maar wat nou als hij de kans krijgt om naar het FC Barcelona van zijn landgenoot Lionel Messi te verhuizen? "Barcelona is een geweldige club, van wereldniveau, en de aanwezigheid van Messi maakt de club nog groter. Bij Barcelona spelen zou mooi zijn, samen met Messi, maar Juventus is ook een grote club, met een schitterende geschiedenis en topvoetballers als Cristiano Ronaldo en Gianluigi Buffon."

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Zou dat de ideale club zijn voor hem?

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

39
39
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

104
104
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

190
190
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

198
198
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

323
323
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

113
113
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

213
213
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

425
425
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

331
331
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

153
153
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

340
340
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

298
298
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

175
175
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

690
690
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

244
244
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

357
357
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

241
241
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

170
170
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

159
159
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

146
146
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

210
210
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

206
206
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws