Batshuayi ondergaat pijnlijke vernedering bij Chelsea

door
Batshuayi ondergaat pijnlijke vernedering bij Chelsea

Timo Werner lijkt dus stevig op weg naar Chelsea, en dat is allesbehalve goed nieuws voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel kwam nu al amper aan spelen toe bij The Blues, en de komst van een nieuwe aanvaller lijkt zijn lot dan ook zo goed als zeker te bezegelen. 

Batsman moet namelijk absoluut aan spelen toekomen wil hij kans maken op een selectie voor het EK, en lijkt een vertrek aanstaande. Bij de RTBF zijn ze alvast duidelijk: “De perspectieven van Batshuayi zijn niet goed. Een vertrek lijkt steeds meer verplicht voor hem, 12 maanden voor het Europees Kampioenschap."

UPDATE 08/06

Het mag nu wel helemaal duidelijk zijn: Michy Batshuayi moet deze zomer verkassen bij Chelsea. Of dat deze keer wel zal lukken, valt af te wachten. Maar dat hij bij The Blues in een doodlopend straatje zit, is intussen een understatement.

Want zo is Timo Werner niet eens gearriveerd bij The Blues, of Batsman mag zelfs al niet meer meedoen bij Chelsea. Zo werd er afgelopen weekend een onderling oefenpotje afgewerkt, en kreeg Batshuayi daarin niet eens een plaats tussen de 22 Chelsea-spelers. De Rode Duivel zat ook daar op de bank, wat toch als een flinke vernedering mag worden aanzien.


LEES OOK: Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

Respectloos?

Meest recent

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

14
14
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

44
44
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

62
62
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

36
36
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

35
35
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

128
128
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

390
390
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

102
102
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

83
83
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

373
373
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

146
146
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

216
216
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

70
70
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

352
352
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

82
82
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

245
245
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

307
307
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

141
141
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

205
205
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

682
682
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

136
136

Meer sportnieuws