'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

674
'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

Timo Werner is bezig aan een uitstekend seizoen bij RB Leipzig, over alle competities heen zit hij al aan 31 doelpunten in 40 wedstrijden. Die sterke prestaties lijken hem nu een fraaie transfer op te leveren. Zo meldt BILD dat de Duitse international dicht bij een overgang naar Chelsea FC staat.

Werner was de voorbije maanden grof wild op de transfermarkt. Uiteraard toonde Bayern München interesse, maar ook Liverpool FC werd nadrukkelijk genoemd. Jürgen Klopp had naar verluidt zelfs telefonisch contact met zijn landgenoot. Toch is het Chelsea dat aan het langste einde zou trekken. Volgens BILD zijn de Blues in vergevorderde gesprekken met de spits. Op Stamford Bridge zou hij een contract van vijf seizoen tekenen met een jaarsalaris van om en bij de 10 miljoen euro.

Ten laatste volgende week zou de deal beklonken moeten zijn. De tijd begint dan ook te tikken voor Chelsea. Om Werner over te nemen zou de Londense topclub immers beroep doen op de afkoopclausule in zijn contract bij Leipzig. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro, maar verloopt op 15 juni. De Blues, die zich eerder al versterkten met Hakim Ziyech van Ajax, hebben dus nog een tiental dagen om de transfer rond te krijgen.

UPDATE 22u45

Timo Werner lijkt dus stevig op weg naar Chelsea, en dat is allesbehalve goed nieuws voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel kwam nu al amper aan spelen toe bij The Blues, en de komst van een nieuwe aanvaller lijkt zijn lot dan ook zo goed als zeker te bezegelen. Batsman moet namelijk absoluut aan spelen toekomen wil hij kans maken op een selectie voor het EK, en lijkt een vertrek aanstaande. Bij de RTBF zijn ze alvast duidelijk: “De perspectieven van Batshuayi zijn niet goed. Een vertrek lijkt steeds meer verplicht voor hem, 12 maanden voor het Europees Kampioenschap.

LEES OOK: Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Einde verhaal?

Meest recent

Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

2
2
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

14
14
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

12
12
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

88
88
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

29
29
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

34
34
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

20
20
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

135
135
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

85
85
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

55
55
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

140
140
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

261
261
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

424
424
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

347
347
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

257
257
Kippenvel! Messi schittert in emotioneel Argentijns afscheid

Dinsdagnacht is een einde gekomen aan één van de mooiste hoofdstukken uit de moderne ...

106
106
Grote lichtpunten bij Duivels: "Over zes weken andere speler"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

297
297
Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

49
49
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

181
181
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

75
75
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

115
115
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

141
141
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

68
68
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

226
226
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

172
172

Meer sportnieuws