'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

674 stemmen
'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

Timo Werner is bezig aan een uitstekend seizoen bij RB Leipzig, over alle competities heen zit hij al aan 31 doelpunten in 40 wedstrijden. Die sterke prestaties lijken hem nu een fraaie transfer op te leveren. Zo meldt BILD dat de Duitse international dicht bij een overgang naar Chelsea FC staat.

Werner was de voorbije maanden grof wild op de transfermarkt. Uiteraard toonde Bayern München interesse, maar ook Liverpool FC werd nadrukkelijk genoemd. Jürgen Klopp had naar verluidt zelfs telefonisch contact met zijn landgenoot. Toch is het Chelsea dat aan het langste einde zou trekken. Volgens BILD zijn de Blues in vergevorderde gesprekken met de spits. Op Stamford Bridge zou hij een contract van vijf seizoen tekenen met een jaarsalaris van om en bij de 10 miljoen euro.

Ten laatste volgende week zou de deal beklonken moeten zijn. De tijd begint dan ook te tikken voor Chelsea. Om Werner over te nemen zou de Londense topclub immers beroep doen op de afkoopclausule in zijn contract bij Leipzig. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro, maar verloopt op 15 juni. De Blues, die zich eerder al versterkten met Hakim Ziyech van Ajax, hebben dus nog een tiental dagen om de transfer rond te krijgen.

UPDATE 22u45

Timo Werner lijkt dus stevig op weg naar Chelsea, en dat is allesbehalve goed nieuws voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel kwam nu al amper aan spelen toe bij The Blues, en de komst van een nieuwe aanvaller lijkt zijn lot dan ook zo goed als zeker te bezegelen. Batsman moet namelijk absoluut aan spelen toekomen wil hij kans maken op een selectie voor het EK, en lijkt een vertrek aanstaande. Bij de RTBF zijn ze alvast duidelijk: “De perspectieven van Batshuayi zijn niet goed. Een vertrek lijkt steeds meer verplicht voor hem, 12 maanden voor het Europees Kampioenschap.

LEES OOK: 'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Einde verhaal?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

9
9
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

9
9
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

79
79
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

48
48
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

103
103
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

180
180
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

135
135
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

702
702
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

906
906
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

321
321
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

172
172
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

117
117
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

349
349

Meer sportnieuws