L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

756
L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

Ondanks zijn afscheid als voorzitter, besloot hoofdaandeelhouder Marc Coucke om RSC Anderlecht van vers kapitaal te voorzien. Hij liet voor miljoenen aan schulden omzetten in aandelen en samen met de andere aandeelhouders zal hij ook nog extra geld in de club pompen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw voldoende werkbudget op de transfermarkt.


CEO Karel Van Eetvelt liet woensdag nog verstaan dat de Brusselaars een aanzienlijk deel van de vrijgekomen som zullen spenderen aan versterking. En daarvoor zou de recordkampioen onder meer naar Frankrijk lonken. Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Stéphane Diarra. Deze 21-jarige (flank)aanvaller uit Ivoorkust komt momenteel uit voor Le Mans FC. Daar kende hij met vier goals en evenveel assists een behoorlijk seizoen.

Door de vroegtijdige stopzetting van de competitie degradeerde Le Mans echter uit de Ligue 2 en dus is de club allicht genoodzaakt om haar smaakmaker te verkopen. De vraag is echter of Paars-Wit, zelfs gezien de nieuwe middelen, kan voldoen aan de voorwaarden. Volgens France Football deed FC Lorient immers al een bod van 2 miljoen euro, maar zou Le Mans minstens het drievoudige verlangen. Bij L'Equipe heeft men het zelfs over een vraagprijs van 7 miljoen euro.

De kans dat Le Mans effectief 6 à 7 miljoen zal vangen is klein, maar de Brusselaars zullen dus sowieso meer dan 2 miljoen euro moeten bieden om enigszins kans te maken. Bovendien zullen ze zich moeten haasten. Naast Lorient zou immers ook Stade Brest belangstelling tonen in Diarra.

LEES OOK: 'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Heeft Anderlecht wel nood aan een extra flankaanvaller?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

81
81
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

37
37
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

30
30
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

151
151
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

41
41
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

66
66
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

40
40
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

198
198
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

46
46
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

127
127
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

74
74
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

217
217
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

201
201
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

258
258
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

148
148
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

236
236
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

301
301
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

316
316
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

265
265
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

345
345
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

523
523
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

240
240

Meer sportnieuws