L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

door
L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

Ondanks zijn afscheid als voorzitter, besloot hoofdaandeelhouder Marc Coucke om RSC Anderlecht van vers kapitaal te voorzien. Hij liet voor miljoenen aan schulden omzetten in aandelen en samen met de andere aandeelhouders zal hij ook nog extra geld in de club pompen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw voldoende werkbudget op de transfermarkt.


CEO Karel Van Eetvelt liet woensdag nog verstaan dat de Brusselaars een aanzienlijk deel van de vrijgekomen som zullen spenderen aan versterking. En daarvoor zou de recordkampioen onder meer naar Frankrijk lonken. Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Stéphane Diarra. Deze 21-jarige (flank)aanvaller uit Ivoorkust komt momenteel uit voor Le Mans FC. Daar kende hij met vier goals en evenveel assists een behoorlijk seizoen.

Door de vroegtijdige stopzetting van de competitie degradeerde Le Mans echter uit de Ligue 2 en dus is de club allicht genoodzaakt om haar smaakmaker te verkopen. De vraag is echter of Paars-Wit, zelfs gezien de nieuwe middelen, kan voldoen aan de voorwaarden. Volgens France Football deed FC Lorient immers al een bod van 2 miljoen euro, maar zou Le Mans minstens het drievoudige verlangen. Bij L'Equipe heeft men het zelfs over een vraagprijs van 7 miljoen euro.

De kans dat Le Mans effectief 6 à 7 miljoen zal vangen is klein, maar de Brusselaars zullen dus sowieso meer dan 2 miljoen euro moeten bieden om enigszins kans te maken. Bovendien zullen ze zich moeten haasten. Naast Lorient zou immers ook Stade Brest belangstelling tonen in Diarra.

LEES OOK: Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

Trending:

'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Heeft Anderlecht wel nood aan een extra flankaanvaller?

Meest recent

Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

5
5
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

49
49
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

214
214
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

57
57
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

193
193
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

456
456
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

332
332
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

57
57
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

255
255
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

292
292
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1771
1771
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

197
197
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

241
241
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

232
232
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1146
1146
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

249
249
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

580
580
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

514
514
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

359
359
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

399
399
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

808
808
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1059
1059
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

375
375
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

230
230

Meer sportnieuws