'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

door
'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

Het afscheid van Jan Vertonghen bij Tottenham Hotspur lijkt op een wrange manier plaats te gaan vinden. Manager José Mourinho lijkt de Rode Duivel namelijk niet meer nodig te hebben wanneer het seizoen zich hervat.

Officieel is Vertonghen tot en met 30 juni speler van de Londense club. Door de coronacrisis bestond de mogelijkheid om deze verbintenis kortstondig te verlengen, waardoor hij het restant van het seizoen mee kon maken. Onderhandelingen hierover zijn door Mourinho echter beëindigd.

Journalist Neil Fissler van de Sunday Express maakt daar melding van. Vertonghen zou dus hooguit nog een paar weken kunnen meedraaien, maar de kans op speeltijd is gering. Waarschijnlijk heeft de verdediger zijn laatste duel voor Tottenham dus al achter de rug. Het is nog onduidelijk waar zijn toekomst ligt. Vertonghen is meermaals gelinkt aan een Ajax-hereniging of een overstap naar de Serie A in Italië.

UPDATE 03/06

Zoals bovenstaand al vermeldt, hebben de Engelse clubs de mogelijkheid om hun spelers die einde contract zijn een verlenging aan te bieden tot wanneer het huidige Premier League-seizoen ten einde loopt. Volgens The Sunday Express leek José Mourinho niet geneigd om hier voor Jan Vertonghen gebruik van te willen maken, maar daar denkt Het Nieuwsblad anders over.

Volgens hen heeft Tottenham de Rode Duivel namelijk wél een voorstel van een contractverlenging van één maand gedaan. Echter zou het Vertonghen zelf zijn die niet geneigd is om te tekenen. Gezien hij na dit seizoen sowieso elders aan de bak zal moeten, zou hij niet het risico willen lopen op een blessure. Langs de andere kant zou hij zo wel een fraaier afscheid kunnen krijgen bij The Spurs.


Moet hij tekenen?

Meest recent

Code rood voor Pro League: ultieme deadline bekend

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

11
11
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

67
67
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

503
503
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

100
100
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

51
51
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

47
47
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

37
37
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

621
621
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

265
265
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

107
107
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

427
427
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

140
140
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

190
190
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

156
156
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

104
104
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

111
111
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

122
122
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

320
320
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

546
546
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

383
383

Meer sportnieuws