'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

door
'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

Het afscheid van Jan Vertonghen bij Tottenham Hotspur lijkt op een wrange manier plaats te gaan vinden. Manager José Mourinho lijkt de Rode Duivel namelijk niet meer nodig te hebben wanneer het seizoen zich hervat.

Officieel is Vertonghen tot en met 30 juni speler van de Londense club. Door de coronacrisis bestond de mogelijkheid om deze verbintenis kortstondig te verlengen, waardoor hij het restant van het seizoen mee kon maken. Onderhandelingen hierover zijn door Mourinho echter beëindigd.

Journalist Neil Fissler van de Sunday Express maakt daar melding van. Vertonghen zou dus hooguit nog een paar weken kunnen meedraaien, maar de kans op speeltijd is gering. Waarschijnlijk heeft de verdediger zijn laatste duel voor Tottenham dus al achter de rug. Het is nog onduidelijk waar zijn toekomst ligt. Vertonghen is meermaals gelinkt aan een Ajax-hereniging of een overstap naar de Serie A in Italië.

UPDATE 03/06

Zoals bovenstaand al vermeldt, hebben de Engelse clubs de mogelijkheid om hun spelers die einde contract zijn een verlenging aan te bieden tot wanneer het huidige Premier League-seizoen ten einde loopt. Volgens The Sunday Express leek José Mourinho niet geneigd om hier voor Jan Vertonghen gebruik van te willen maken, maar daar denkt Het Nieuwsblad anders over.

Volgens hen heeft Tottenham de Rode Duivel namelijk wél een voorstel van een contractverlenging van één maand gedaan. Echter zou het Vertonghen zelf zijn die niet geneigd is om te tekenen. Gezien hij na dit seizoen sowieso elders aan de bak zal moeten, zou hij niet het risico willen lopen op een blessure. Langs de andere kant zou hij zo wel een fraaier afscheid kunnen krijgen bij The Spurs.


Moet hij tekenen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

1
1
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

9
9
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

94
94
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

103
103
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

64
64
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

121
121
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

163
163
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

103
103
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

155
155
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

243
243
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

183
183
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

480
480
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

190
190
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

303
303
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

298
298
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

325
325
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

153
153
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

221
221
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

144
144
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

175
175
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

84
84
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

181
181
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

254
254

Meer sportnieuws