'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

1309 stemmen
'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

Het afscheid van Jan Vertonghen bij Tottenham Hotspur lijkt op een wrange manier plaats te gaan vinden. Manager José Mourinho lijkt de Rode Duivel namelijk niet meer nodig te hebben wanneer het seizoen zich hervat.

Officieel is Vertonghen tot en met 30 juni speler van de Londense club. Door de coronacrisis bestond de mogelijkheid om deze verbintenis kortstondig te verlengen, waardoor hij het restant van het seizoen mee kon maken. Onderhandelingen hierover zijn door Mourinho echter beëindigd.

Journalist Neil Fissler van de Sunday Express maakt daar melding van. Vertonghen zou dus hooguit nog een paar weken kunnen meedraaien, maar de kans op speeltijd is gering. Waarschijnlijk heeft de verdediger zijn laatste duel voor Tottenham dus al achter de rug. Het is nog onduidelijk waar zijn toekomst ligt. Vertonghen is meermaals gelinkt aan een Ajax-hereniging of een overstap naar de Serie A in Italië.

UPDATE 03/06

Zoals bovenstaand al vermeldt, hebben de Engelse clubs de mogelijkheid om hun spelers die einde contract zijn een verlenging aan te bieden tot wanneer het huidige Premier League-seizoen ten einde loopt. Volgens The Sunday Express leek José Mourinho niet geneigd om hier voor Jan Vertonghen gebruik van te willen maken, maar daar denkt Het Nieuwsblad anders over.

Volgens hen heeft Tottenham de Rode Duivel namelijk wél een voorstel van een contractverlenging van één maand gedaan. Echter zou het Vertonghen zelf zijn die niet geneigd is om te tekenen. Gezien hij na dit seizoen sowieso elders aan de bak zal moeten, zou hij niet het risico willen lopen op een blessure. Langs de andere kant zou hij zo wel een fraaier afscheid kunnen krijgen bij The Spurs.


Moet hij tekenen?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

0
0
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

5
5
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

49
49
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

20
20
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

86
86
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

30
30
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

170
170
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

140
140
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

516
516
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

143
143
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

63
63
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

56
56
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

339
339
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

584
584
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

457
457
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

129
129
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

252
252
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

241
241
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

663
663
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

216
216
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws