'JPL-clubs kloppen aan voor ervaren Belg'

door
'JPL-clubs kloppen aan voor ervaren Belg'

Verrassende wending in het dossier omtrent Stijn Wuytens. De 30-jarige verdediger leek op weg om bij te tekenen bij AZ, maar Voetbal International weet dat de speler een voorstel van twee jaar heeft geweigerd. Hij wil een andere uitdaging aangaan.

Ploegen als Standard, Anderlecht, KRC Genk, AA Gent, Royal Antwerp FC en Club Brugge zien dus plots een opportuniteit vrij komen. Wuytens was afgelopen seizoen een basisspeler bij de Nederlandse club. De speler wil alvast naar het buitenland. "Stijn heeft aangegeven voor een buitenlands avontuur te willen gaan", bevestigt technisch directeur Max Huiberts aan VI.

UPDATE 03/06

Enkele weken geleden geraakte bekend dat Stijn Wuytens dan toch niet bij AZ zal blijven. Hij zal de Nederlandse club dus op een hoogtepunt verlaten (AZ werd officieus tweede in de Eredivisie, nvdr). Hem daar wegplukken zou voor enkele Belgische (top)clubs dan ook wel eens een buitenkans kunnen zijn. Van Club tot Antwerp, en van Anderlecht tot Zulte-Waregem, er zijn wel wat ploegen die de verdediger moeten kunnen betalen.

En dat hij straks zijn opwachting maakt in de Jupiler Pro League, is allesbehalve ondenkbaar. Want naar eigen zeggen hebben er al verscheidene Belgische clubs navraag gedaan bij zijn zaakwaarnemer, zo zegt Wuytens in Het Nieuwsblad. Momenteel is er echter nog niets concreet.

LEES OOK: 'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Een goeie optie voor Belgische clubs?

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

101
101
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

37
37
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

117
117
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

65
65
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

225
225
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

56
56
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

86
86
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

261
261
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

798
798
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

32
32
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

239
239
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

52
52
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

871
871
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

689
689
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

40
40
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

177
177
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

173
173
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

182
182
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

764
764
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

853
853
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

299
299
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

412
412
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

888
888
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

751
751
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

63
63

Meer sportnieuws