'Eleven Sports werkt aan Extra Time-deal met VRT'

349 stemmen
'Eleven Sports werkt aan Extra Time-deal met VRT'

De Jupiler Pro League wordt volgend seizoen in een nieuw kleedje gestoken. Vlak voor de coronacrisis losbarstte, bereikte de Pro League immers een akkoord over de verkoop van de televisierechten. Zo zullen de wedstrijden vanaf volgend seizoen in beeld gebracht worden door Eleven Sports.


Momenteel is men bij Eleven dan ook volop bezig met het uitwerken van hun plannen. Zo wordt er nog steeds onderhandeld met de telecomoperatoren over het uitzenden van de wedstrijden op hun kanalen. Verwacht wordt dat Telenet en co ook zullen toehappen, anders dreigen ze een pak van hun sport-abonnees kwijt te spelen. Iets wat ze na de corona-periode, waarin ook heel wat abonnees (tijdelijk) afhaakten, absoluut willen vermijden.

Volgens de krant Het Nieuwsblad lopen er echter ook onderhandelingen met de VRT omtrent Extra Time. De openbare omroep wil de wekelijkse voetbaltalkshow blijven uitzenden, maar dan moeten de JPL-beelden wel beschikbaar blijven. Eleven zou daar in principe mee akkoord willen gaan, al moet daar wel iets tegenover staan. Zo wil men in ruil beroep kunnen doen op de voetbalgezichten van de VRT.

Hoe dat concreet zal geregeld worden is voorlopig wel nog niet duidelijk. Filip Joos is tijdens de weekends bijvoorbeeld aan de slag als commentator bij Play Sports, terwijl Peter Vandenbempt en Frank Raes ook voor Proximus Sports werken.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Het Belgisch voetbal heeft nood aan een nieuwe voetbaltalkshow ...

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

21
21
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

151
151
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

42
42
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

142
142
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

245
245
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

418
418
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

141
141
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

210
210
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

168
168
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

784
784
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

195
195
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

335
335
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

190
190
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

481
481
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

342
342
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

547
547
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

481
481
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

115
115
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

148
148
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

99
99
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

219
219
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

350
350
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

501
501

Meer sportnieuws