'STVV stelt vrijdag nieuwe hoofdcoach voor'

door
'STVV stelt vrijdag nieuwe hoofdcoach voor'

Voor STVV wacht er ook volgend seizoen een nieuw jaar op het hoogste niveau, een daar zullen ze aantreden met een andere coach. Want wat al enige tijd in de lucht hing, werd door de Limburgers nu ook wereldkundig gemaakt.

Zo komt STVV via haar officiële kanalen namelijk met het bericht dat ze afscheid nemen van Milos Kostic: “De club dankt Milos Kostic voor zijn werk de afgelopen maanden en wenst hem veel succes met zijn verdere carrière”, klinkt het op de clubwebsite.

De Sloveen had nog een dankwoord in petto: “Het was een eer om deze geweldige club met haar geweldige supporters te mogen coachen. Ik voelde een enorme appreciatie vanaf dag één. Er ontstond meteen een goede band met de spelers, de medewerkers en de supporters. Een band die ik zal koesteren. Bedankt STVV, jullie waren geweldig. Hopelijk tot snel!”

UPDATE 11u30

De wegen van STVV en Milos Kostic gaan dus uit elkaar, wat eigenlijk al enige tijd duidelijk was. En het lijkt er ook op dat de nieuwe coach van de Truienaars geen verrassing zal worden. Want zoals eerder al aangegeven, zal dat naar alle waarschijnlijkheid huidig technisch directeur Kevin Muscat worden.

Zo vernam Het Laatste Nieuws uit goede bron dat hij vrijdag zou worden voorgesteld als de nieuwe trainer. In principe was het de bedoeling dat hij bij zijn aankomst meteen zou starten als nieuwe trainer, maar zijn diploma werd niet voldoende geacht om deze positie te kunnen bekleden. Dat zou nu wel het geval zijn.

LEES OOK: STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

Goeie keuze?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

14
14
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

97
97
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

13
13
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

35
35
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

55
55
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

133
133
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

463
463
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

15
15
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

42
42
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

15
15
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

388
388
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

44
44
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

99
99
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

60
60
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

92
92
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

290
290
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

59
59
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

44
44
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

50
50
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

68
68
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

40
40
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

58
58
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

58
58

Meer sportnieuws