'Mbokani blijft in België voetballen'

613 stemmen
'Mbokani blijft in België voetballen'

Dieumerci Mbokani heeft een nieuwe trofee aan zijn palmares kunnen toevoegen. De Congolese spits werd maandagavond immers bekroond met de Ebbenhouten Schoen, de prijs voor beste speler van Afrikaanse origine op de Belgische velden. Waar zijn toekomst ligt, is echter nog niet bekend.

De topschutter van het voorbije seizoen is immers einde contract bij Antwerp FC en zijn verbintenis werd nog steeds niet verlengd. Mbokani gaf maandag zelf aan dat hij mikt op een tweejarige overeenkomst, maar dat de Great Old hem slechts één seizoen aanbiedt. En dus maakte hij meteen een opening naar de andere topploegen in ons land. Ook een comeback bij RSC Anderlecht sloot hij niet uit.

En in een interview met La Dernière Heure zet Mbokani de deur voor Paars-Wit nog wat meer open. "Ik heb nog niets van Anderlecht gehoord. Maar ik sta open voor alles, dus ze mogen mij zeker bellen. Ik heb altijd al gezegd dat het 'mijn club' blijft. Ik ben nog niet vergeten wat ze voor mij hebben gedaan, ook al zit er inmiddels een ander bestuur. Als Anderlecht me een voorstel doet, zullen we rond de tafel gaan om dat te bespreken", aldus de aanvaller.

UPDATE 02/06

Er is veel te doen omtrent de toekomst van Dieumerci Mbokani, die nog wel enige onduidelijkheid bevat. Aan de hand van uitspraken van de Congolees, valt echter wel te vermoeden dat hij in België zal blijven voetballen. Zo zegt hij namelijk niet echt open te staan voor een transfer naar China of het Midden-Oosten: “Dat is ver, zeker voor de familie”, klonk het namelijk in Le Grand Débrief.

Of hij dan wel op de Bosuil zal blijven of naar een andere Belgische club zal trekken, valt dus wel nog af te wachten. Mbokani staat zeker niet weigerachtig voor een verlengd verblijf bij Antwerp, maar zo zei hij: “We zijn momenteel aan het onderhandelen, maar ik ben nog niet akkoord met wat Antwerp me aanbiedt.” Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Dat zou het beste zijn voor hem...

Meest recent

'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

21
21
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

271
271
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

227
227
‘Antwerp heeft beet: medische tests voor aanvallend geweld'

Royal Antwerp FC gaat hard deze zomermercato. En aanvallend is er nog geweld op komst. Na de komst ...

139
139
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

118
118
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

118
118
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

152
152
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

208
208
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

150
150
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

298
298
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

296
296
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

48
48
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

721
721
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

550
550
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1306
1306
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

667
667
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

196
196
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

522
522
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

108
108
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

257
257
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

437
437
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

525
525
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

560
560
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

350
350

Meer sportnieuws