Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag: "Deze club hoort thuis in 1A"

door
Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag:

Nu er duidelijkheid is rond de promotiefinale tegen OHL, kan Beerschot zich volledig toeleggen op de voorbereiding op het komende seizoen. Transfers doen blijft behoorlijk moeilijk gezien de onduidelijkheid rond eventuele promotie. Maar er wordt wel al stevig aan de sportieve omkadering gesleuteld.


De afgelopen dagen maakte Beerschot al bekend dat de overeenkomsten met assistent-coach Frank Dauwen en keeperstrainer Patrick Nys werden verlengd. En Will Still is nu de volgende in het rijtje die een nieuw contract tekent op 't Kiel. De samenwerking met de 27-jarige T2 werd met twee seizoenen verlengd. "Beerschot hoort thuis in 1A, zowel op als naast het veld. De passie van de supporters hier past bij mijn Engelse roots. Dit is meer dan voetbal voor hen. Beerschot zit in hun hart. We spelen die finale ook voor hen", klinkt het ambitieus.

De beloftevolle Still had nochtans andere opties op zak, maar hij besloot toch om bij de Mannekes te blijven. "Ik had enkele aanbiedingen maar koos ervoor om dit project niet achter te laten. Het teamgevoel en de spirit onder de trainers zijn fantastisch. Er wordt rekening gehouden met de feedback en de tactische richtlijnen die ik geef. Dat is belangrijk voor mij", aldus de Britse Belg.

Pittig detail: zijn broer Edward Still zou op punt staan om een contract te tekenen als assistent-coach bij ... Antwerp FC. Indien Beerschot promoveert krijgen de stadsderby's van volgend seizoen dus een extra dimensie. Overigens is het niet de laatste contractverlenging die op 't Kiel verwacht wordt. Zo tekende coach Hernan Losada nog geen nieuwe overeenkomst, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

Beerschot hoort thuis in 1A ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

27
27
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

102
102
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

137
137
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

38
38
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

71
71
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

47
47
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

279
279
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

281
281
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

152
152
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

67
67
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

228
228
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

149
149
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

446
446
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

78
78
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

62
62
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

70
70
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

309
309
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

291
291
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

47
47
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

252
252
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

156
156
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

458
458
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1524
1524

Meer sportnieuws