Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag: "Deze club hoort thuis in 1A"

door
Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag:

Nu er duidelijkheid is rond de promotiefinale tegen OHL, kan Beerschot zich volledig toeleggen op de voorbereiding op het komende seizoen. Transfers doen blijft behoorlijk moeilijk gezien de onduidelijkheid rond eventuele promotie. Maar er wordt wel al stevig aan de sportieve omkadering gesleuteld.


De afgelopen dagen maakte Beerschot al bekend dat de overeenkomsten met assistent-coach Frank Dauwen en keeperstrainer Patrick Nys werden verlengd. En Will Still is nu de volgende in het rijtje die een nieuw contract tekent op 't Kiel. De samenwerking met de 27-jarige T2 werd met twee seizoenen verlengd. "Beerschot hoort thuis in 1A, zowel op als naast het veld. De passie van de supporters hier past bij mijn Engelse roots. Dit is meer dan voetbal voor hen. Beerschot zit in hun hart. We spelen die finale ook voor hen", klinkt het ambitieus.

De beloftevolle Still had nochtans andere opties op zak, maar hij besloot toch om bij de Mannekes te blijven. "Ik had enkele aanbiedingen maar koos ervoor om dit project niet achter te laten. Het teamgevoel en de spirit onder de trainers zijn fantastisch. Er wordt rekening gehouden met de feedback en de tactische richtlijnen die ik geef. Dat is belangrijk voor mij", aldus de Britse Belg.

Pittig detail: zijn broer Edward Still zou op punt staan om een contract te tekenen als assistent-coach bij ... Antwerp FC. Indien Beerschot promoveert krijgen de stadsderby's van volgend seizoen dus een extra dimensie. Overigens is het niet de laatste contractverlenging die op 't Kiel verwacht wordt. Zo tekende coach Hernan Losada nog geen nieuwe overeenkomst, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: 'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot hoort thuis in 1A ...

Meest recent

Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

21
21
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

70
70
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

50
50
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

130
130
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

146
146
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

288
288
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

67
67
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

179
179
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

121
121
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

77
77
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

31
31
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

129
129
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

177
177
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

402
402
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

319
319
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

240
240
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

396
396
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

54
54
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

500
500
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

370
370
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

730
730
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

488
488
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

359
359
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

139
139

Meer sportnieuws