Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag: "Deze club hoort thuis in 1A"

door
Beerschot slaat opnieuw belangrijke slag:

Nu er duidelijkheid is rond de promotiefinale tegen OHL, kan Beerschot zich volledig toeleggen op de voorbereiding op het komende seizoen. Transfers doen blijft behoorlijk moeilijk gezien de onduidelijkheid rond eventuele promotie. Maar er wordt wel al stevig aan de sportieve omkadering gesleuteld.


De afgelopen dagen maakte Beerschot al bekend dat de overeenkomsten met assistent-coach Frank Dauwen en keeperstrainer Patrick Nys werden verlengd. En Will Still is nu de volgende in het rijtje die een nieuw contract tekent op 't Kiel. De samenwerking met de 27-jarige T2 werd met twee seizoenen verlengd. "Beerschot hoort thuis in 1A, zowel op als naast het veld. De passie van de supporters hier past bij mijn Engelse roots. Dit is meer dan voetbal voor hen. Beerschot zit in hun hart. We spelen die finale ook voor hen", klinkt het ambitieus.

De beloftevolle Still had nochtans andere opties op zak, maar hij besloot toch om bij de Mannekes te blijven. "Ik had enkele aanbiedingen maar koos ervoor om dit project niet achter te laten. Het teamgevoel en de spirit onder de trainers zijn fantastisch. Er wordt rekening gehouden met de feedback en de tactische richtlijnen die ik geef. Dat is belangrijk voor mij", aldus de Britse Belg.

Pittig detail: zijn broer Edward Still zou op punt staan om een contract te tekenen als assistent-coach bij ... Antwerp FC. Indien Beerschot promoveert krijgen de stadsderby's van volgend seizoen dus een extra dimensie. Overigens is het niet de laatste contractverlenging die op 't Kiel verwacht wordt. Zo tekende coach Hernan Losada nog geen nieuwe overeenkomst, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Beerschot hoort thuis in 1A ...

Meest recent

Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

10
10
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

5
5
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

9
9
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

9
9
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

76
76
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

38
38
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

49
49
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

104
104
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

83
83
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

320
320
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

15
15
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

141
141
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

73
73
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

100
100
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

40
40
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

198
198
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

234
234
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

42
42
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

132
132
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

80
80
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

318
318
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

80
80
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

116
116
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

135
135

Meer sportnieuws