'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

door
'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

Club Brugge wil in de komende jaren steeds hoger inzetten op de eigen jeugdopleiding en de doorstroming naar de eerste ploeg. Er werd wat dat betreft al een heuse inhaalbeweging gemaakt. Maar nu krijgen de Bruggelingen een flinke tegenvaller te slikken: zo moet Blauw-Zwart afscheid nemen van één van zijn grote talenten.


De media van SudPresse melden namelijk dat Abdoul Karim Camara het voor bekeken houdt bij Club Brugge. Deze 19-jarige aanvaller liet bij de Brugse jeugdploegen, vooral bij de U19, nochtans heel wat mooie dingen zien. Maar die prestaties bleven ook elders in Europa niet onopgemerkt. Onder meer AS Roma, Internazionale, Sporting Lissabon, Atalanta en Schalke 04 toonden concrete belangstelling, terwijl Club hem ongetwijfeld ook liever had zien blijven.

Maar uiteindelijk trok TSG Hoffenheim aan het langste einde. De Duitse club zou hem dan ook nadrukkelijk hebben gescout, volgens Le Soir werkten liefst acht scouts samen aan het rapport. Camara krijgt er alvast een mooi traject voorgeschoteld. Hij zou een profcontract van drie seizoenen tekenen, met optie tot een vierde seizoen. Een officiële bevestiging van de clubs kwam er nog niet, maar hij poseerde wel al met het truitje van zijn nieuwe ploeg.

Een flinke domper dus voor de Bruggelingen, al houden ze wel nog een bepaalde som aan zijn vertrek over. Zo zou Blauw-Zwart een opleidingsvergoeding van zo'n 120.000 euro mogen verwachten.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Club heeft de voorbije jaren te weinig aandacht besteed aan de jeugdopleiding ...

Meest recent

Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

57
57
Plotse twijfels rond Coosemans: "Als Anderlecht op niveau was ..."

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

70
70
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

95
95
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

341
341
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

272
272
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

400
400
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

390
390
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

512
512
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

126
126
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

469
469
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1011
1011
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

705
705
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

228
228
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

426
426
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

295
295
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

579
579
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

929
929
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

324
324
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

807
807
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

633
633
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

347
347
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

97
97
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

446
446
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113

Meer sportnieuws