'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

door
'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

Club Brugge wil in de komende jaren steeds hoger inzetten op de eigen jeugdopleiding en de doorstroming naar de eerste ploeg. Er werd wat dat betreft al een heuse inhaalbeweging gemaakt. Maar nu krijgen de Bruggelingen een flinke tegenvaller te slikken: zo moet Blauw-Zwart afscheid nemen van één van zijn grote talenten.


De media van SudPresse melden namelijk dat Abdoul Karim Camara het voor bekeken houdt bij Club Brugge. Deze 19-jarige aanvaller liet bij de Brugse jeugdploegen, vooral bij de U19, nochtans heel wat mooie dingen zien. Maar die prestaties bleven ook elders in Europa niet onopgemerkt. Onder meer AS Roma, Internazionale, Sporting Lissabon, Atalanta en Schalke 04 toonden concrete belangstelling, terwijl Club hem ongetwijfeld ook liever had zien blijven.

Maar uiteindelijk trok TSG Hoffenheim aan het langste einde. De Duitse club zou hem dan ook nadrukkelijk hebben gescout, volgens Le Soir werkten liefst acht scouts samen aan het rapport. Camara krijgt er alvast een mooi traject voorgeschoteld. Hij zou een profcontract van drie seizoenen tekenen, met optie tot een vierde seizoen. Een officiële bevestiging van de clubs kwam er nog niet, maar hij poseerde wel al met het truitje van zijn nieuwe ploeg.

Een flinke domper dus voor de Bruggelingen, al houden ze wel nog een bepaalde som aan zijn vertrek over. Zo zou Blauw-Zwart een opleidingsvergoeding van zo'n 120.000 euro mogen verwachten.

LEES OOK: 'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Club heeft de voorbije jaren te weinig aandacht besteed aan de jeugdopleiding ...

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

2
2
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

132
132
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

35
35
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

204
204
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

66
66
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

134
134
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

112
112
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

96
96
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

292
292
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

117
117
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

515
515
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

174
174
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

182
182
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

216
216
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

319
319
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

199
199
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

255
255
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

365
365
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

253
253
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

433
433
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

182
182
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

121
121

Meer sportnieuws