'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

door
'Zware domper Club Brugge: aanvaller trekt naar Hoffenheim'

Club Brugge wil in de komende jaren steeds hoger inzetten op de eigen jeugdopleiding en de doorstroming naar de eerste ploeg. Er werd wat dat betreft al een heuse inhaalbeweging gemaakt. Maar nu krijgen de Bruggelingen een flinke tegenvaller te slikken: zo moet Blauw-Zwart afscheid nemen van één van zijn grote talenten.


De media van SudPresse melden namelijk dat Abdoul Karim Camara het voor bekeken houdt bij Club Brugge. Deze 19-jarige aanvaller liet bij de Brugse jeugdploegen, vooral bij de U19, nochtans heel wat mooie dingen zien. Maar die prestaties bleven ook elders in Europa niet onopgemerkt. Onder meer AS Roma, Internazionale, Sporting Lissabon, Atalanta en Schalke 04 toonden concrete belangstelling, terwijl Club hem ongetwijfeld ook liever had zien blijven.

Maar uiteindelijk trok TSG Hoffenheim aan het langste einde. De Duitse club zou hem dan ook nadrukkelijk hebben gescout, volgens Le Soir werkten liefst acht scouts samen aan het rapport. Camara krijgt er alvast een mooi traject voorgeschoteld. Hij zou een profcontract van drie seizoenen tekenen, met optie tot een vierde seizoen. Een officiële bevestiging van de clubs kwam er nog niet, maar hij poseerde wel al met het truitje van zijn nieuwe ploeg.

Een flinke domper dus voor de Bruggelingen, al houden ze wel nog een bepaalde som aan zijn vertrek over. Zo zou Blauw-Zwart een opleidingsvergoeding van zo'n 120.000 euro mogen verwachten.

LEES OOK: "Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Club heeft de voorbije jaren te weinig aandacht besteed aan de jeugdopleiding ...

Meest recent

Kompany in de bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

8
8
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

90
90
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

21
21
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

27
27
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

187
187
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

121
121
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

115
115
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

89
89
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

214
214
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

139
139
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

184
184
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

518
518
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

162
162
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

315
315
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

396
396
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

287
287
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

282
282
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

173
173
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

130
130
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

85
85

Meer sportnieuws