TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil international, Real meldt zich bij Agüero'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil international, Real meldt zich bij Agüero'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge mag de naam van Michal Karbowski van zijn verlanglijstje schrappen. De Poolse back verlengde immers zijn contract bij Legia Warschau tot 2024. Hierdoor nemen de kansen wel toe dat de optie in het huurcontract van Eduard Sobol wordt gelicht. Volgens FootMercato toont FC Nantes dan weer interesse in Kaveh Rezaei, die na zijn huurbeurt aan Charleroi allicht permanent verkocht wordt. Ook de Carolo's willen hem graag houden. Charles De Ketelaere zou op zijn beurt belangstelling van Internazionale hebben gelokt, maar een vertrek van de youngster lijkt niet aan de orde deze mercato.

In de zoektocht naar een doublure voor Hendrik Van Crombrugge, speurt RSC Anderlecht onder meer in Griekenland. Lokale bronnen melden namelijk dat Paars-Wit belangstelling heeft in Matic Kotnik. De Sloveense international komt momenteel uit voor Panionios uit de Griekse Super League, maar zijn contract is er aflopend en de doelman zou op transfervrije basis willen vertrekken. Financieel gezien lijkt hij dus binnen het plaatje van Anderlecht te passen. Er zou wel concurrentie van het Turkse Hatayspor heersen.

Standard zou in de Ligue 1 speuren achter relatief goedkope versterking. Zo meldt RMC-journalist Loïc Tanzi dat de Rouches contacten hebben gelegd om Semih Altikulaç naar Sclessin te halen. Deze linkerflankspeler is momenteel eigendom van Olympique Lyon, hij kwam ook al uit voor de jeugdselecties van zowel Frankrijk als Turkije. Zijn contract bij OL is echter aflopend en dus ziet Standard zijn kans schoon om de 18-jarige voor een beperkte som over te nemen.

Joakim Maehle wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij KRC Genk. Diverse ploegen toonden inmiddels al interesse en dat lijstje wordt nu nog wat langer. Volgens het Turkse A Spor meldt nu immers ook Galatasaray zich voor de 23-jarige Deen. Het valt af te wachten of zij kans maken in de strijd om Maehle, want de andere genoemde clubs komen allemaal uit in meer tot de verbeelding sprekende competities dan de Turkse.

Om extra ervaring te voorzien in de defensie, besloot AA Gent vorige zomer om Mikael Lustig naar de Ghelamco Arena te halen. Maar de Zweed liet geen goede indruk achter en mag alweer vertrekken. Volgens buitenlandse media kan de voormalige verdediger van Celtic terugkeren naar Zweden. Daar zouden een aantal ploegen Lustig willen aantrekken. Vorige zomer waren AIK en Malmö al geïnteresseerd in zijn diensten en mogelijk wagen ze nu weer een poging.

Cercle Brugge heeft een aantal spelers in zijn kern die de club mogen verlaten. De Bruggelingen kunnen één speler alvast aan SM Caen verpatsen. De Franse tweedeklasser wil volgens Foot Mercato immers proberen om Aboubakary Kanté in Frankrijk houden. De speler werd het afgelopen seizoen uitgeleend aan reeksgenoot Le Mans en daar deed hij het niet onaardig. Hij ligt bij Cercle nog onder contract tot 2022.

BUITENLAND
Sergio Agüero blijft gelinkt worden aan een vertrek bij Manchester City. Niet enkel Internazionale zou de Argentijnse topspits willen wegplukken uit het Etihad Stadium, er zijn nog meer kapers op de kust. Zo meldt La Gazzetta dello Sport-journalist Nicoló Schira dat ook Real Madrid in de markt is voor Agüero. Beide clubs zouden al geïnformeerd hebben bij het management van de Argentijn. Toch lijkt een transfer komende zomer niet aan de orde. City zou al hebben laten weten dat een vertrek van Agüero onbespreekbaar is.

Liverpool blijft aan de mouw van Timo Werner trekken. Alleen zal de prijsschutter van RB Leipzig niet goedkoop zijn, want de afkoopsom in zijn contract zou 55 miljoen euro bedragen. Een dergelijk bedrag op tafel leggen is in tijden van corona uiteraard niet evident en dus zal Liverpool eerst moeten verkopen. Volgens The Sun zijn de Reds bereid om maar liefst drie spelers van de hand te doen om de nodige centen in het laatje te brengen. Xherdan Shaqiri, Harry Wilson en Marko Grujic zouden op die manier andere oorden mogen opzoeken.

Real Madrid heeft zijn zinnen gezet op Erling Braut Haaland en men is bereid om héél ver te gaan, zo schrijven de Spaanse media nu. Zij beweren te weten dat Real bereid is om meerdere spelers als ruilmiddel in te zetten voor de spits van Borussia Dortmund. Op het lijstje met kandidaten staan de namen van Oscar Rodriguez, Dani Ceballos, Alvaro Odriozola, Brahim Diaz, Lucas Vazquez, Mariano Diaz en Takefusa Kubo, claimt Diario Madridista te weten.

Edinson Cavani zal zijn aflopende contract bij PSG niet verlengen en kan dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club. En mogelijk is een terugkeer naar Italië in de maak. L'Equipe weet immers dat Inter Milaan Cavani terug naar de Serie A wil halen, waar hij eerder al voor Napoli en Palermo speelde. De club van Romelu Lukaku, dat naast Dries Mertens greep, heeft de 33-jarige diepe spits een contractvoorstel van drie jaar gedaan. Cavani zou een terugkeer wel genegen zijn.

LEES OOK: 'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Denkt u dat De Ketelaere langer dan drie seizoenen bij Club zal blijven?

Meest recent

'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

4
4
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

12
12
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

20
20
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

46
46
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

50
50
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

131
131
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

50
50
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

299
299
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

211
211
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

551
551
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

134
134
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

334
334
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

64
64
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

374
374
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

529
529
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

662
662
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

142
142
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

256
256
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

400
400
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

348
348
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

359
359

Meer sportnieuws