'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

2120 stemmen
'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

Hoewel het land bijzonder hard werd getroffen door het coronavirus, blijft het in Spanje de bedoeling om het seizoen in La Liga alsnog af te werken. Iets wat Eden Hazard ongetwijfeld graag zou zien gebeuren. Na de operatie aan zijn rechterenkel traint de Rode Duivel weer volop mee en lijkt hij stilaan klaar om zijn comeback bij Real Madrid te maken.


Iets waar men in de Spaanse hoofdstad om staat te popelen. Door een pak blessureleed slaagde Hazard er voorlopig niet in om helemaal door te breken in het Estadio Santiago Bernabeu. Wanneer de Primera Division terug van start gaat, moet de topaankoop van vorige zomer bewijzen waarom men een slordige 100 miljoen euro voor hem betaalde. Binnen de club zijn er alvast weinigen die er aan twijfelen dat Hazard daar in zal slagen.

Al zal niet iedereen even gelukkig zijn met de comeback van de aanvaller. Volgens AS zou Vinicius Junior immers het grootste slachtoffer worden van Hazard's rentree. De Spaanse sportkrant berekende dat coach Zinedine Zidane de twee aanvallers zelden samen op het veld laat staan, ze verschenen zelfs nog nooit samen aan de aftrap. De Fransman zal volgens de krant dan ook kiezen tussen hun twee voor de basisplek op de linkerflank.

En daarover is AS duidelijk: als Hazard 100% fit is, is hij voor Zidane een absolute certitude. Vinicius, die vlak voor de corona-break nochtans bezig was aan een ijzersterke periode, zou eventueel naar rechts verschoven kunnen worden. Maar ook daar heerst enorme concurrentie. Het lijkt er dus op dat de jonge Braziliaan zich opnieuw een tijdje zal moeten schikken in de schaduw van Hazard.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Wie zou u in uw basisploeg zetten?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

13
13
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

29
29
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

22
22
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

109
109
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

21
21
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

31
31
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

165
165
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

510
510
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

156
156
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

66
66
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

426
426
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

195
195
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

519
519
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

487
487
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

475
475
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

349
349
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

185
185
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

578
578
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

264
264
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1008
1008
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

656
656
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

467
467
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws