'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

door
'Terugkeer Hazard zorgt voor groot slachtoffer bij Real'

Hoewel het land bijzonder hard werd getroffen door het coronavirus, blijft het in Spanje de bedoeling om het seizoen in La Liga alsnog af te werken. Iets wat Eden Hazard ongetwijfeld graag zou zien gebeuren. Na de operatie aan zijn rechterenkel traint de Rode Duivel weer volop mee en lijkt hij stilaan klaar om zijn comeback bij Real Madrid te maken.


Iets waar men in de Spaanse hoofdstad om staat te popelen. Door een pak blessureleed slaagde Hazard er voorlopig niet in om helemaal door te breken in het Estadio Santiago Bernabeu. Wanneer de Primera Division terug van start gaat, moet de topaankoop van vorige zomer bewijzen waarom men een slordige 100 miljoen euro voor hem betaalde. Binnen de club zijn er alvast weinigen die er aan twijfelen dat Hazard daar in zal slagen.

Al zal niet iedereen even gelukkig zijn met de comeback van de aanvaller. Volgens AS zou Vinicius Junior immers het grootste slachtoffer worden van Hazard's rentree. De Spaanse sportkrant berekende dat coach Zinedine Zidane de twee aanvallers zelden samen op het veld laat staan, ze verschenen zelfs nog nooit samen aan de aftrap. De Fransman zal volgens de krant dan ook kiezen tussen hun twee voor de basisplek op de linkerflank.

En daarover is AS duidelijk: als Hazard 100% fit is, is hij voor Zidane een absolute certitude. Vinicius, die vlak voor de corona-break nochtans bezig was aan een ijzersterke periode, zou eventueel naar rechts verschoven kunnen worden. Maar ook daar heerst enorme concurrentie. Het lijkt er dus op dat de jonge Braziliaan zich opnieuw een tijdje zal moeten schikken in de schaduw van Hazard.

LEES OOK: Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

Wie zou u in uw basisploeg zetten?

Meest recent

Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

1
1
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

56
56
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

190
190
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

115
115
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

39
39
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

192
192
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

45
45
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

172
172
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

148
148
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

79
79
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

214
214
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

172
172
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

93
93
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

315
315
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

171
171
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

242
242
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

89
89
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

300
300
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

148
148
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

897
897
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

102
102
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

90
90

Meer sportnieuws