'Verbeke en co druk in de weer: één transferprioriteit bij Anderlecht'

door
'Verbeke en co druk in de weer: één transferprioriteit bij Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook komend seizoen geen Europees voetbal spelen, dat is sinds afgelopen vrijdag officieel een feit. En dus wordt in de volgende jaargang alles op de competitie gezet, waarin Paars-Wit absoluut een Europees ticket wil veroveren. Maar dan zal er eerst flink aan de selectie gesleuteld moeten worden.


Volgens La Capitale zijn sportieve bazen Peter Verbeke en Michael Verschueren dan ook al druk in de weer met het uitwerken van de transferplannen. Zij hebben alvast twee belangrijke opdrachten: zo weinig mogelijk spenderen en de salarissen naar beneden krijgen, zeker van de 'overbodige spelers'. Besparen is dus de opdracht. Vandaar dat de Brusselaars lonken naar transfervrije aanwinsten, zoals Ilias Takidine. Daarnaast wil men ook de contracten van de belangrijkste jongeren openbreken, hun salaris valt al bij al nog mee. Kilian Sardella zou alvast de volgende in het rijtje zijn die zijn overeenkomst zal verlengen.

Maar er wordt natuurlijk ook aan versterking gewerkt. La Capitale meldt dat er momenteel één grote prioriteit is: een doelman die de concurrentie met Hendrik Van Crombrugge zal aangaan. De terugkeer van Thomas Didillon verandert daar niets aan, het blijft de bedoeling dat hij verkocht wordt. Daarnaast wil men zoals eerder aangegeven de samenwerking met huurlingen Derrick Luckassen (PSV) en Philippe Sandler (Manchester City) voort zetten, Nacer Chadli (AS Monaco) blijft te duur.

LEES OOK: 'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht heeft ook versterking op het middenveld nodig ...

Meest recent

'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

1
1
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

53
53
‘Guardiola wil sleutelspion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

109
109
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

104
104
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

223
223
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

139
139
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

45
45
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

441
441
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

451
451
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

155
155
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

322
322
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

99
99
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

639
639
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

128
128
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

137
137
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

398
398
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

129
129
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

506
506
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

595
595
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

656
656
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

229
229
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

540
540
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

86
86
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207

Meer sportnieuws