'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

662 stemmen
'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

Wanneer maandag (of vrijdagavond al) definitief een streep wordt getrokken onder de competitie, kan Club Brugge zich volledig gaan toeleggen op de komende transferperiode. Want hoewel Blauw-Zwart de meeste sterkhouders aan boord wil houden, zal het toch een aantal spelers zien vertrekken. En die moeten logischerwijs op een adequate manier vervangen worden.

Percy Tau zal bijvoorbeeld andere oorden opzoeken, dat lijkt zo goed als vast te staan. De Zuid-Afrikaanse aanvaller werd afgelopen zomer gehuurd van Brighton and Hove Albion en liet een goede indruk achter, al moest hij in de tweede seizoenshelft doorgaans vrede nemen met een invallersrol. Aan de samenwerking lijkt echter geen vervolg te komen.

Zo meldt African Insider dat Tau vanaf volgend seizoen eindelijk zijn kans zal krijgen bij moederclub Brighton. De Engelsen zouden alvast hebben aangegeven dat op hem gerekend wordt. Of de aanvaller nu wél een werkvergunning kan bemachtigen valt echter af te wachten. Door het feit dat hij met Club in de Champions League aantrad en normaal gezien ook de titel pakt, komt hij mogelijk in aanmerking voor een uitzonderingsmaatregel.

UPDATE 18/05

Enkele weken geleden leek het nog een zekerheid dat Percy Tau zou terugkeren naar Brighton & Hove Albion, maar volgens Het Nieuwsblad is dat absoluut niet het geval. Meer zelfs: Club Brugge zou pogingen gaan ondernemen om de Zuid-Afrikaan langer op Jan Breydel te houden. Een nieuwe uitleenbeurt behoort tot de mogelijkheden, alsook een permanente transfer.

Welke overeenkomst er zal worden gevonden, moet dus blijken, maar volgens HNBL zijn de kansen van Club om Percy Tau in Brugge te houden behoorlijk reëel. Philippe Clement stelde alvast dat er gesprekken met de Engelse club zullen worden aangeknoopt.

LEES OOK: Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Moeten ze hem houden?

Meest recent

Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

3
3
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

48
48
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

76
76
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

141
141
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

235
235
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

46
46
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

220
220
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

301
301
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

375
375
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

209
209
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

297
297
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

166
166
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

151
151
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

315
315
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

298
298
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

127
127
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

624
624
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

213
213
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

558
558
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

196
196
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248

Meer sportnieuws