'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

662 stemmen
'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

Wanneer maandag (of vrijdagavond al) definitief een streep wordt getrokken onder de competitie, kan Club Brugge zich volledig gaan toeleggen op de komende transferperiode. Want hoewel Blauw-Zwart de meeste sterkhouders aan boord wil houden, zal het toch een aantal spelers zien vertrekken. En die moeten logischerwijs op een adequate manier vervangen worden.

Percy Tau zal bijvoorbeeld andere oorden opzoeken, dat lijkt zo goed als vast te staan. De Zuid-Afrikaanse aanvaller werd afgelopen zomer gehuurd van Brighton and Hove Albion en liet een goede indruk achter, al moest hij in de tweede seizoenshelft doorgaans vrede nemen met een invallersrol. Aan de samenwerking lijkt echter geen vervolg te komen.

Zo meldt African Insider dat Tau vanaf volgend seizoen eindelijk zijn kans zal krijgen bij moederclub Brighton. De Engelsen zouden alvast hebben aangegeven dat op hem gerekend wordt. Of de aanvaller nu wél een werkvergunning kan bemachtigen valt echter af te wachten. Door het feit dat hij met Club in de Champions League aantrad en normaal gezien ook de titel pakt, komt hij mogelijk in aanmerking voor een uitzonderingsmaatregel.

UPDATE 18/05

Enkele weken geleden leek het nog een zekerheid dat Percy Tau zou terugkeren naar Brighton & Hove Albion, maar volgens Het Nieuwsblad is dat absoluut niet het geval. Meer zelfs: Club Brugge zou pogingen gaan ondernemen om de Zuid-Afrikaan langer op Jan Breydel te houden. Een nieuwe uitleenbeurt behoort tot de mogelijkheden, alsook een permanente transfer.

Welke overeenkomst er zal worden gevonden, moet dus blijken, maar volgens HNBL zijn de kansen van Club om Percy Tau in Brugge te houden behoorlijk reëel. Philippe Clement stelde alvast dat er gesprekken met de Engelse club zullen worden aangeknoopt.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Moeten ze hem houden?

Meest recent

'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

1
1
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

47
47
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

234
234
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

41
41
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

195
195
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

301
301
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

284
284
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

324
324
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

224
224
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

192
192
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

400
400
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

281
281
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

263
263
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

283
283
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

65
65
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

186
186
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

194
194
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

97
97
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

171
171
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

312
312
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

484
484
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

401
401
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

384
384
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

59
59

Meer sportnieuws