'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

door
'Club wil aanvaller tóch langer in Brugge houden'

Wanneer maandag (of vrijdagavond al) definitief een streep wordt getrokken onder de competitie, kan Club Brugge zich volledig gaan toeleggen op de komende transferperiode. Want hoewel Blauw-Zwart de meeste sterkhouders aan boord wil houden, zal het toch een aantal spelers zien vertrekken. En die moeten logischerwijs op een adequate manier vervangen worden.

Percy Tau zal bijvoorbeeld andere oorden opzoeken, dat lijkt zo goed als vast te staan. De Zuid-Afrikaanse aanvaller werd afgelopen zomer gehuurd van Brighton and Hove Albion en liet een goede indruk achter, al moest hij in de tweede seizoenshelft doorgaans vrede nemen met een invallersrol. Aan de samenwerking lijkt echter geen vervolg te komen.

Zo meldt African Insider dat Tau vanaf volgend seizoen eindelijk zijn kans zal krijgen bij moederclub Brighton. De Engelsen zouden alvast hebben aangegeven dat op hem gerekend wordt. Of de aanvaller nu wél een werkvergunning kan bemachtigen valt echter af te wachten. Door het feit dat hij met Club in de Champions League aantrad en normaal gezien ook de titel pakt, komt hij mogelijk in aanmerking voor een uitzonderingsmaatregel.

UPDATE 18/05

Enkele weken geleden leek het nog een zekerheid dat Percy Tau zou terugkeren naar Brighton & Hove Albion, maar volgens Het Nieuwsblad is dat absoluut niet het geval. Meer zelfs: Club Brugge zou pogingen gaan ondernemen om de Zuid-Afrikaan langer op Jan Breydel te houden. Een nieuwe uitleenbeurt behoort tot de mogelijkheden, alsook een permanente transfer.

Welke overeenkomst er zal worden gevonden, moet dus blijken, maar volgens HNBL zijn de kansen van Club om Percy Tau in Brugge te houden behoorlijk reëel. Philippe Clement stelde alvast dat er gesprekken met de Engelse club zullen worden aangeknoopt.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Moeten ze hem houden?

Meest recent

'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

19
19
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

29
29
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

90
90
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

15
15
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

99
99
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

39
39
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

179
179
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

55
55
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

173
173
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

364
364
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

237
237
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

61
61
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

113
113
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

208
208
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

137
137
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

112
112
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

102
102
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

162
162
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

197
197
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

434
434
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

533
533
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

242
242
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

403
403
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

361
361

Meer sportnieuws