Chiellini klapt uit de biecht: 'Barça-speler heeft alcoholprobleem'

door
Chiellini klapt uit de biecht: 'Barça-speler heeft alcoholprobleem'

Giorgio Chiellini bracht onlangs zijn biografie 'lo, Giorgio' uit en daarin rekent hij af met enkele van zijn voormalige ploegmaats. Zo kregen Mario Balotelli en Felipe Melo al de volle lading, maar ook Arturo Vidal wordt in een slecht daglicht geplaatst. De verdediger van Juventus beweert dat de huidige middenvelder een drankprobleem heeft.


Chiellini deelde bij Juventus een tijd lang de kleedkamer met de Chileen getuigt dat de problemen toen al gaande waren. "Vidal ging weleens uit en dronk dan meer dan goed voor hem was. Iedereen wist dat. Alcohol was een zwakte van hem. Maar dat zegt niets over de kampioen of persoon die hij is. Ieder mens heeft zijn zwakheden", probeert de Italiaan hem nog ietwat te sparen.

De verdediger beweert wel dat het overmatig drankgebruik soms voor sportieve problemen zorgde. "Ik weet nog goed dat we in de Verenigde Staten waren voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. We waren in Miami en kregen allemaal een eigen sleutel van het hotel. De volgende ochtend was Arturo nergens te bekennen. Hij lag in bed, volledig uitgeput. Antonio Conte wilde hem uit de selectie gooien, om een voorbeeld te stellen. Maar bij de volgende training, toen Arturo nog steeds dronken leek, ging hij als een gek tekeer. Hij versloeg iedereen bij een sprintoefening. Wat kan je dan nog over hem zeggen?"

Ondanks zijn drankgebruik bouwde Vidal een fraaie carrière uit, die hem over topclubs als Bayern München, Juventus en Barcelona leidde. Maar naast het veld kende hij hierdoor wel de nodige problemen. In Italië geraakte hij bijvoorbeeld slaags in het nachtleven, tijdens de Copa America van 2015 blies hij dan weer positief na een zwaar ongeval met zijn Ferrari.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Dergelijke zaken had Chiellini niet mogen publiceren ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

1
1
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

39
39
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

91
91
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

415
415
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

40
40
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

148
148
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

149
149
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

113
113
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

49
49
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

173
173
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

133
133
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

572
572
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

338
338
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

293
293
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

257
257
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

249
249
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

479
479
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

320
320
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

112
112
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws