Chiellini klapt uit de biecht: 'Barça-speler heeft alcoholprobleem'

1793
Chiellini klapt uit de biecht: 'Barça-speler heeft alcoholprobleem'

Giorgio Chiellini bracht onlangs zijn biografie 'lo, Giorgio' uit en daarin rekent hij af met enkele van zijn voormalige ploegmaats. Zo kregen Mario Balotelli en Felipe Melo al de volle lading, maar ook Arturo Vidal wordt in een slecht daglicht geplaatst. De verdediger van Juventus beweert dat de huidige middenvelder een drankprobleem heeft.


Chiellini deelde bij Juventus een tijd lang de kleedkamer met de Chileen getuigt dat de problemen toen al gaande waren. "Vidal ging weleens uit en dronk dan meer dan goed voor hem was. Iedereen wist dat. Alcohol was een zwakte van hem. Maar dat zegt niets over de kampioen of persoon die hij is. Ieder mens heeft zijn zwakheden", probeert de Italiaan hem nog ietwat te sparen.

De verdediger beweert wel dat het overmatig drankgebruik soms voor sportieve problemen zorgde. "Ik weet nog goed dat we in de Verenigde Staten waren voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. We waren in Miami en kregen allemaal een eigen sleutel van het hotel. De volgende ochtend was Arturo nergens te bekennen. Hij lag in bed, volledig uitgeput. Antonio Conte wilde hem uit de selectie gooien, om een voorbeeld te stellen. Maar bij de volgende training, toen Arturo nog steeds dronken leek, ging hij als een gek tekeer. Hij versloeg iedereen bij een sprintoefening. Wat kan je dan nog over hem zeggen?"

Ondanks zijn drankgebruik bouwde Vidal een fraaie carrière uit, die hem over topclubs als Bayern München, Juventus en Barcelona leidde. Maar naast het veld kende hij hierdoor wel de nodige problemen. In Italië geraakte hij bijvoorbeeld slaags in het nachtleven, tijdens de Copa America van 2015 blies hij dan weer positief na een zwaar ongeval met zijn Ferrari.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Dergelijke zaken had Chiellini niet mogen publiceren ...

Meest recent

Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

6
6
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

9
9
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

17
17
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

19
19
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

41
41
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

69
69
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

85
85
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

44
44
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

49
49
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

239
239
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

465
465
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

60
60
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

121
121
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

73
73
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

140
140
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

169
169
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

303
303
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

582
582
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

230
230
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

189
189
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

548
548
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

465
465
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54

Meer sportnieuws