'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

door
'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag bevestigde Antwerp ook officieel dat het afscheid neem van Laszlo Bölöni. Het aflopende contract van de Roemeen wordt niet verlengd en zo komt er na drie seizoenen een einde aan zijn passage als trainer van de Great Old. De zoektocht naar een opvolger kan beginnen, maar één optie kan alvast geschrapt worden.


In de wandelgangen werd Bernd Storck genoemd als kandidaat, maar de Duitser zal niet op de Bosuil aan de slag gaan. Volgens Sporza heeft hij immers een princiepsakkoord bereikt met de Slowaakse eersteklasser DAC. Die club zou Storck een financieel aantrekkelijke aanbieding gedaan hebben na zijn vertrek bij Cercle.

Marc Wilmots zou wel nog steeds in beeld zijn, zo schrijft Het Nieuwsblad. Maar binnen de club zou er geen consensus zijn over diens kandidatuur. Luciano D'Onofrio zou de gewezen bondscoach wel een kans willen geven - de twee hebben al jaren een goede band -, maar voorzitter Paul Gheysens wil liever een grotere naam.

UPDATE 15/05
Ook bij La Dernière Heure bevestigt men dat het bestuur van Antwerp mikt op een grote naam als nieuwe trainer. Volgens de Waalse krant is D'Onofrio dan ook begonnen met het verkennen van buitenlandse pistes. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd. Met onder meer Ivan Leko, Marc Brys, Felice Mazzu en Hein Vanhaezebrouck zijn nochtans een aantal trainers vrij die in ons land de nodige adelbrieven kunnen voorleggen, maar de Great Old lijkt in eerste instantie dus hoger te mikken.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

🚀

Antwerp had moeten voortgaan met Bölöni ...

Meest recent

A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

5
5
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

42
42
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

9
9
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

18
18
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

27
27
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

41
41
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

28
28
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

526
526
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

111
111
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

84
84
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

110
110
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

67
67
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

83
83
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

170
170
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

51
51
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

98
98
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

93
93
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

104
104
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

121
121
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

159
159
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

401
401
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

107
107
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

311
311

Meer sportnieuws