'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

1368 stemmen
'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag bevestigde Antwerp ook officieel dat het afscheid neem van Laszlo Bölöni. Het aflopende contract van de Roemeen wordt niet verlengd en zo komt er na drie seizoenen een einde aan zijn passage als trainer van de Great Old. De zoektocht naar een opvolger kan beginnen, maar één optie kan alvast geschrapt worden.


In de wandelgangen werd Bernd Storck genoemd als kandidaat, maar de Duitser zal niet op de Bosuil aan de slag gaan. Volgens Sporza heeft hij immers een princiepsakkoord bereikt met de Slowaakse eersteklasser DAC. Die club zou Storck een financieel aantrekkelijke aanbieding gedaan hebben na zijn vertrek bij Cercle.

Marc Wilmots zou wel nog steeds in beeld zijn, zo schrijft Het Nieuwsblad. Maar binnen de club zou er geen consensus zijn over diens kandidatuur. Luciano D'Onofrio zou de gewezen bondscoach wel een kans willen geven - de twee hebben al jaren een goede band -, maar voorzitter Paul Gheysens wil liever een grotere naam.

UPDATE 15/05
Ook bij La Dernière Heure bevestigt men dat het bestuur van Antwerp mikt op een grote naam als nieuwe trainer. Volgens de Waalse krant is D'Onofrio dan ook begonnen met het verkennen van buitenlandse pistes. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd. Met onder meer Ivan Leko, Marc Brys, Felice Mazzu en Hein Vanhaezebrouck zijn nochtans een aantal trainers vrij die in ons land de nodige adelbrieven kunnen voorleggen, maar de Great Old lijkt in eerste instantie dus hoger te mikken.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Antwerp had moeten voortgaan met Bölöni ...

Meest recent

'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

28
28
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

9
9
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

46
46
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

156
156
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

170
170
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

114
114
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

47
47
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

44
44
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

99
99
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

222
222
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

156
156
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

69
69
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

57
57
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

72
72
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

569
569
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

622
622
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

143
143
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

429
429
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

186
186
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

288
288
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

249
249
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1257
1257
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

89
89
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

497
497
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

360
360

Meer sportnieuws