'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

1368 stemmen
'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag bevestigde Antwerp ook officieel dat het afscheid neem van Laszlo Bölöni. Het aflopende contract van de Roemeen wordt niet verlengd en zo komt er na drie seizoenen een einde aan zijn passage als trainer van de Great Old. De zoektocht naar een opvolger kan beginnen, maar één optie kan alvast geschrapt worden.


In de wandelgangen werd Bernd Storck genoemd als kandidaat, maar de Duitser zal niet op de Bosuil aan de slag gaan. Volgens Sporza heeft hij immers een princiepsakkoord bereikt met de Slowaakse eersteklasser DAC. Die club zou Storck een financieel aantrekkelijke aanbieding gedaan hebben na zijn vertrek bij Cercle.

Marc Wilmots zou wel nog steeds in beeld zijn, zo schrijft Het Nieuwsblad. Maar binnen de club zou er geen consensus zijn over diens kandidatuur. Luciano D'Onofrio zou de gewezen bondscoach wel een kans willen geven - de twee hebben al jaren een goede band -, maar voorzitter Paul Gheysens wil liever een grotere naam.

UPDATE 15/05
Ook bij La Dernière Heure bevestigt men dat het bestuur van Antwerp mikt op een grote naam als nieuwe trainer. Volgens de Waalse krant is D'Onofrio dan ook begonnen met het verkennen van buitenlandse pistes. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd. Met onder meer Ivan Leko, Marc Brys, Felice Mazzu en Hein Vanhaezebrouck zijn nochtans een aantal trainers vrij die in ons land de nodige adelbrieven kunnen voorleggen, maar de Great Old lijkt in eerste instantie dus hoger te mikken.

LEES OOK: Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Antwerp had moeten voortgaan met Bölöni ...

Meest recent

'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

17
17
Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

1
1
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

127
127
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

20
20
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

30
30
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

69
69
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

71
71
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

57
57
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

37
37
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

223
223
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

146
146
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

273
273
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

198
198
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

331
331
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

467
467
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

212
212
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

76
76
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

79
79
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

91
91
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

164
164
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

215
215
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

313
313
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

602
602
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

143
143
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1126
1126

Meer sportnieuws