'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

door
'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag bevestigde Antwerp ook officieel dat het afscheid neem van Laszlo Bölöni. Het aflopende contract van de Roemeen wordt niet verlengd en zo komt er na drie seizoenen een einde aan zijn passage als trainer van de Great Old. De zoektocht naar een opvolger kan beginnen, maar één optie kan alvast geschrapt worden.


In de wandelgangen werd Bernd Storck genoemd als kandidaat, maar de Duitser zal niet op de Bosuil aan de slag gaan. Volgens Sporza heeft hij immers een princiepsakkoord bereikt met de Slowaakse eersteklasser DAC. Die club zou Storck een financieel aantrekkelijke aanbieding gedaan hebben na zijn vertrek bij Cercle.

Marc Wilmots zou wel nog steeds in beeld zijn, zo schrijft Het Nieuwsblad. Maar binnen de club zou er geen consensus zijn over diens kandidatuur. Luciano D'Onofrio zou de gewezen bondscoach wel een kans willen geven - de twee hebben al jaren een goede band -, maar voorzitter Paul Gheysens wil liever een grotere naam.

UPDATE 15/05
Ook bij La Dernière Heure bevestigt men dat het bestuur van Antwerp mikt op een grote naam als nieuwe trainer. Volgens de Waalse krant is D'Onofrio dan ook begonnen met het verkennen van buitenlandse pistes. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd. Met onder meer Ivan Leko, Marc Brys, Felice Mazzu en Hein Vanhaezebrouck zijn nochtans een aantal trainers vrij die in ons land de nodige adelbrieven kunnen voorleggen, maar de Great Old lijkt in eerste instantie dus hoger te mikken.

LEES OOK: 'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Antwerp had moeten voortgaan met Bölöni ...

Meest recent

‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

0
0
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

16
16
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

67
67
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

40
40
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

46
46
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

95
95
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

152
152
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

412
412
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

89
89
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

57
57
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

147
147
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

519
519
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

153
153
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

216
216
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

776
776
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

329
329
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

119
119
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

138
138
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

155
155
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

57
57
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1381
1381
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

66
66
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

738
738
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

110
110

Meer sportnieuws