'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

door
'Antwerp wil grote naam als coach: D'Onofrio speurt in buitenland'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag bevestigde Antwerp ook officieel dat het afscheid neem van Laszlo Bölöni. Het aflopende contract van de Roemeen wordt niet verlengd en zo komt er na drie seizoenen een einde aan zijn passage als trainer van de Great Old. De zoektocht naar een opvolger kan beginnen, maar één optie kan alvast geschrapt worden.


In de wandelgangen werd Bernd Storck genoemd als kandidaat, maar de Duitser zal niet op de Bosuil aan de slag gaan. Volgens Sporza heeft hij immers een princiepsakkoord bereikt met de Slowaakse eersteklasser DAC. Die club zou Storck een financieel aantrekkelijke aanbieding gedaan hebben na zijn vertrek bij Cercle.

Marc Wilmots zou wel nog steeds in beeld zijn, zo schrijft Het Nieuwsblad. Maar binnen de club zou er geen consensus zijn over diens kandidatuur. Luciano D'Onofrio zou de gewezen bondscoach wel een kans willen geven - de twee hebben al jaren een goede band -, maar voorzitter Paul Gheysens wil liever een grotere naam.

UPDATE 15/05
Ook bij La Dernière Heure bevestigt men dat het bestuur van Antwerp mikt op een grote naam als nieuwe trainer. Volgens de Waalse krant is D'Onofrio dan ook begonnen met het verkennen van buitenlandse pistes. Concrete namen worden voorlopig niet genoemd. Met onder meer Ivan Leko, Marc Brys, Felice Mazzu en Hein Vanhaezebrouck zijn nochtans een aantal trainers vrij die in ons land de nodige adelbrieven kunnen voorleggen, maar de Great Old lijkt in eerste instantie dus hoger te mikken.

LEES OOK: Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Antwerp had moeten voortgaan met Bölöni ...

Meest recent

MacAllister geeft bijzondere verklaring na bizarre handsbal

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

14
14
Totale afgang Napoli: Italianen slachten De Bruyne af

De Champions League heeft dinsdagavond enkele opvallende resultaten opgeleverd. Maar de meest ...

55
55
Klap na klap: Vermeeren breekt volledig bij Marseille

Zaterdag won Marseille met 6–2 en speelde meer dan een uur tegen tien man, maar Arthur ...

204
204
Bayern vs. Club Brugge: 'Hayen dropt surprise in basiself'

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een loodzware opdracht. Zo gaat de ...

154
154
Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

59
59
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

129
129
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

51
51
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

61
61
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

27
27
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

59
59
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

22
22
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

128
128
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

41
41
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

74
74
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

184
184
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

152
152
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

18
18
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

435
435
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

255
255
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

916
916
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

769
769
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

124
124
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

331
331

Meer sportnieuws