'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

479 stemmen
'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

Club Brugge speurt volop naar versterkingen en daarbij lijken nieuwe flankaanvallers een grote prioriteit. Het zou immers goed kunnen dat Krépin Diatta en Emmanuel Dennis straks andere oorden gaan opzoeken en dan zullen zij uiteraard vervangen moeten worden. De naam van Nacer Chadli viel al, maar Club zou ook in Engeland naar aanwinsten speuren.


Sky Sports komt immers met het bericht dat Club bij QPR een bod van 3,4 miljoen euro neergelegd heeft voor Bright Osayi-Samuel. De Engelse tweedeklasser zou dat echter afgewezen hebben. Of Club nu definitief afhaakt of zijn bod nog zal optrekken, is volgens het Engelse medium nog onduidelijk.

UPDATE 15/05
Het eerste bod van Blauw-Zwart werd dus geweigerd en mogelijk doen de Bruggelingen er goed aan om zich eventjes gedeisd te houden. Osayi-Samuel gaat immers zijn laatste contractjaar in bij QPR. Volgens het medium The 72 wil de Engelse club die overeenkomst wel openbreken, maar werd tot dusver geen akkoord gevonden. En indien geen nieuw contract wordt ondertekend, zal QPR hem deze zomer moeten verkopen om te voorkomen dat hij in januari elders een voorcontract tekent en gratis de deur uitwandelt.

Helemaal achteruit leunen mag Club echter ook niet doen, want ondertussen neemt de concurrentie wel toe. Zo meldt The Daily Star dat ook West Bromwich Albion zijn zinnen heeft gezet op de 22-jarige flankaanvaller. Eerder werden ook al West Ham United en Norwich FC genoemd als mogelijke concurrenten.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Een nieuwe flankaanvaller is prioritair voor Club ...

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

460
460
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

21
21
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

149
149
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

81
81
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

357
357
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

404
404
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

66
66
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

118
118
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

634
634
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

81
81
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

140
140
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

107
107
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

137
137
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

216
216
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

270
270
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

634
634
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

201
201

Meer sportnieuws