'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

479 stemmen
'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

Club Brugge speurt volop naar versterkingen en daarbij lijken nieuwe flankaanvallers een grote prioriteit. Het zou immers goed kunnen dat Krépin Diatta en Emmanuel Dennis straks andere oorden gaan opzoeken en dan zullen zij uiteraard vervangen moeten worden. De naam van Nacer Chadli viel al, maar Club zou ook in Engeland naar aanwinsten speuren.


Sky Sports komt immers met het bericht dat Club bij QPR een bod van 3,4 miljoen euro neergelegd heeft voor Bright Osayi-Samuel. De Engelse tweedeklasser zou dat echter afgewezen hebben. Of Club nu definitief afhaakt of zijn bod nog zal optrekken, is volgens het Engelse medium nog onduidelijk.

UPDATE 15/05
Het eerste bod van Blauw-Zwart werd dus geweigerd en mogelijk doen de Bruggelingen er goed aan om zich eventjes gedeisd te houden. Osayi-Samuel gaat immers zijn laatste contractjaar in bij QPR. Volgens het medium The 72 wil de Engelse club die overeenkomst wel openbreken, maar werd tot dusver geen akkoord gevonden. En indien geen nieuw contract wordt ondertekend, zal QPR hem deze zomer moeten verkopen om te voorkomen dat hij in januari elders een voorcontract tekent en gratis de deur uitwandelt.

Helemaal achteruit leunen mag Club echter ook niet doen, want ondertussen neemt de concurrentie wel toe. Zo meldt The Daily Star dat ook West Bromwich Albion zijn zinnen heeft gezet op de 22-jarige flankaanvaller. Eerder werden ook al West Ham United en Norwich FC genoemd als mogelijke concurrenten.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Een nieuwe flankaanvaller is prioritair voor Club ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

19
19
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

118
118
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

90
90
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

85
85
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

274
274
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

158
158
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

155
155
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

349
349
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

607
607
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

306
306
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3434
3434
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

205
205
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

223
223
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

202
202
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws