'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

door
'Club mag hopen op miljoenentransfer, concurrentie neemt toe'

Club Brugge speurt volop naar versterkingen en daarbij lijken nieuwe flankaanvallers een grote prioriteit. Het zou immers goed kunnen dat Krépin Diatta en Emmanuel Dennis straks andere oorden gaan opzoeken en dan zullen zij uiteraard vervangen moeten worden. De naam van Nacer Chadli viel al, maar Club zou ook in Engeland naar aanwinsten speuren.


Sky Sports komt immers met het bericht dat Club bij QPR een bod van 3,4 miljoen euro neergelegd heeft voor Bright Osayi-Samuel. De Engelse tweedeklasser zou dat echter afgewezen hebben. Of Club nu definitief afhaakt of zijn bod nog zal optrekken, is volgens het Engelse medium nog onduidelijk.

UPDATE 15/05
Het eerste bod van Blauw-Zwart werd dus geweigerd en mogelijk doen de Bruggelingen er goed aan om zich eventjes gedeisd te houden. Osayi-Samuel gaat immers zijn laatste contractjaar in bij QPR. Volgens het medium The 72 wil de Engelse club die overeenkomst wel openbreken, maar werd tot dusver geen akkoord gevonden. En indien geen nieuw contract wordt ondertekend, zal QPR hem deze zomer moeten verkopen om te voorkomen dat hij in januari elders een voorcontract tekent en gratis de deur uitwandelt.

Helemaal achteruit leunen mag Club echter ook niet doen, want ondertussen neemt de concurrentie wel toe. Zo meldt The Daily Star dat ook West Bromwich Albion zijn zinnen heeft gezet op de 22-jarige flankaanvaller. Eerder werden ook al West Ham United en Norwich FC genoemd als mogelijke concurrenten.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Een nieuwe flankaanvaller is prioritair voor Club ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

34
34
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

48
48
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

96
96
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

136
136
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

16
16
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

119
119
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

240
240
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

142
142
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

74
74
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

282
282
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

72
72
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

184
184
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

303
303
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

99
99
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

153
153
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

74
74
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

113
113
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

209
209
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

185
185
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

684
684
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

148
148

Meer sportnieuws