Spanjaarden zien 'nieuwe Mané' bij Anderlecht rondlopen

685 stemmen
Spanjaarden zien 'nieuwe Mané' bij Anderlecht rondlopen

RSC Anderlecht heeft de intentie om zijn grootste talenten tijdens de komende mercato te behouden. Maar een aantal van die goudhaantjes hebben nu al naam gemaakt in de rest van Europa. Vooral de 17-jarige Jérémy Doku wist zich de voorbije maanden in de kijker te spelen.


De flankflitser kende net zoals de rest van de ploeg een moeizame start van het seizoen, maar de laatste maanden groeide hij uit tot één van de smaakmakers. Die prestaties gingen in het buitenland niet onopgemerkt voorbij. De Spaanse sportkrant Mundo Deportivo pakt deze week zelfs uit met een uitgebreide analyse over hem. "Doku heeft elektriciteit in zijn spel. Hij is snel en technischvaardig, waardoor hij zo succesvol is in zijn dribbels. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij met zijn 17 jaar al een vaste waarde is in het elftal van Anderlecht, dat nog niet op zijn best is maar nog steeds één van de clubs blijft met de hoogste ambities in België", klinkt het lovend.

Volgens MD, dat hem bestempeld als 'de nieuwe Mané', is het dan ook kwestie van tijd alvorens hij de stap naar de Europese top zet. Zo wordt de interesse van Liverpool, dat hem al ruime tijd op de radar heeft staan, opnieuw aangehaald. "Het valt nog maar te bezien hoe lang Anderlecht hem kan houden, verschillende Europese topclubs hebben zijn naam op de lijst staan. Eén daarvan is Liverpool. Vandaag de dag heeft hij er misschien geen plaats gezien het aanvallende potentieel in de selectie van Jürgen Klopp. Maar over drie à vier jaar zien we hem misschien schitteren op Anfield."

LEES OOK: Waarom Doku de grootste Anderlecht-parel in jaren is

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Doku is momenteel het grootste talent bij Anderlecht ...

Meest recent

Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

24
24
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

102
102
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

141
141
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

117
117
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

237
237
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

361
361
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

266
266
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

115
115
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

65
65
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

333
333
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

377
377
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

259
259
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

198
198
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

374
374
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

310
310
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

90
90
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

317
317
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

324
324
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

548
548
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

395
395
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

299
299
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

534
534
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

173
173
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

66
66
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

323
323

Meer sportnieuws