'KRC Genk lijkt naast te dure middenvelder te grijpen'

door
'KRC Genk lijkt naast te dure middenvelder te grijpen'

KRC Genk is op zoek naar versterking en de Limburgers lonken naar Denemarken. Daar hebben ze hun oog laten vallen op een zeer gewilde middenvelder.


Genk zou volgens buitenlandse media immers Mohammed Kudus op de radar hebben staan. Genk krijgt wel de concurrentie van Fenerbahçe, Lazio, Everton en Eintracht Frankfurt. De negentienjarige Ghanese centrale middenvelder wordt aanzien als een zeer groot talent en hij was bij FC Midtjylland dit jaar goed voor 9 goals en 1 assist in 19 wedstrijden.

Kudus ligt nog tot december 2021 onder contract en hij zou voor vijf miljoen euro op te pikken zijn. In Limburg zijn ze op zoek naar een creatieve centrale middenvelder. De afgelopen dagen werden ze ook al in verband gebracht met Francesco Antonucci en Bryan Linssen, al liet zaakwaarnemer Patrick Van Diemen aan onze redactie weten dat er geen concrete interesse is in Linssen.

UPDATE 14/05

Het Belang van Limburg meldt dat KRC Genk Mohammed Kudus heel wat keren heeft gescout en de speler staat op de shortlist van de club, maar hij valt wellicht te duur uit. Door de grote interesse in het talent is de transferprijs gestegen en lijkt hij meer dan vijf miljoen euro te gaan kosten.

Door de huidige coronacrisis moet zelfs Genk op zijn centen letten en de Limburgers gaan daardoor geen gekke bedragen op tafel leggen.

LEES OOK: Fink laat Anderlecht nu al bibberen en beven

Moet Genk toch een inspanning doen voor Kudus?

Meest recent

CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

14
14
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

11
11
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

52
52
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

199
199
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

118
118
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

76
76
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

186
186
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

289
289
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

97
97
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

310
310
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

121
121
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

83
83
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

373
373
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

417
417
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

204
204
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

507
507
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

978
978
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

790
790
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

252
252
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

290
290
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

170
170
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

900
900
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

484
484
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

44
44
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

135
135

Meer sportnieuws