'Dendoncker opnieuw gelinkt aan straffe transfer'

408 stemmen
'Dendoncker opnieuw gelinkt aan straffe transfer'

Leander Dendoncker kende een vrij wisselvallige inloopperiode bij Wolverhampton, maar inmiddels heeft de Rode Duivel er zijn draai helemaal gevonden. Doorgaans staat het jeugdproduct van Anderlecht er in de basis. En zowel in de Premier League als in de Europa League liet hij al een sterke indruk achter.

Die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven, zo zou Dendoncker een fraaie transfer kunnen maken. Het medium La Lazio Siamo Noi stelt namelijk dat SS Lazio, de huidige nummer twee in de Serie A, hem hoog op de verlanglijst heeft gezet als potentiële versterking voor het middenveld. Sportief directeur Igli Tare zou hem alvast verschillende keren hebben bekeken en zou erg enthousiast zijn over zijn mogelijke komst.

Het bovengenoemde medium stelt dat Wolverhampton mikt op een transfersom van 15 à 20 miljoen euro. De transferconstructie zou gedirigeerd moeten worden door Jorge Mendes. De Portugese supermakelaar heeft heel wat in de pap te brokken bij de Wolves en beschikt ook over goede relaties in Rome.

UPDATE 13/05

Onlangs werd Leander Dendoncker al eens in verband gebracht met een absolute toptransfer naar Lazio Roma, en het lijkt de Italianen inderdaad menens. Want zo komt nu ook het gerenommeerde Gazzetta dello Sport nu met het gerucht dat Inzaghi & co wel heil zien in een samenwerking met de Rode Duivel. Lazio zou echter wel pas concrete stappen ondernemen wanneer de felbegeerde ex-Genkie Sergej Milinkovic-Savic de club zou verlaten. Wolves zou bij een verkoop van Dendoncker maar liefst 30 miljoen euro verlangen.

Een goeie club voor hem?

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

11
11
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

37
37
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

54
54
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

63
63
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

36
36
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

283
283
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

89
89
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

117
117
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

129
129
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

139
139
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

459
459
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

358
358
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

279
279
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

84
84
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

640
640
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

233
233
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

171
171
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

508
508
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

238
238
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

383
383
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

446
446
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

866
866
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws