'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

523 stemmen
'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

RSC Anderlecht zal in de komende mercato de nodige versterking moeten aantrekken met erg beperkte middelen. Daardoor mikt de recordkampioen vooral op jonge spelers met een groot potentieel, die voor een laag bedrag zijn op te pikken. Maar uiteraard is er ook nood aan ervaring om die jongeren bij de hand te nemen.


En voor die rol zou RSCA wel eens beroep kunnen doen op een oude bekende. Maandag maakte Guillaume Gillet immers bekend dat zijn contract bij Ligue 1-promovendus RC Lens niet wordt verlengd en dat hij dus transfervrij is op te pikken. Op zijn 36ste zit de voormalige Rode Duivel wel al in de verre herfst van zijn carrière. Maar met al zijn ervaring zou hij op zijn minst een belangrijke rol in de kleedkamer moeten kunnen spelen.

Of Anderlecht effectief geïnteresseerd is in een comeback, is vooralsnog niet geweten. Net zomin of Gillet openstaat voor een terugkeer. Ex-spits Nenad Jestrovic is alvast gewonnen voor dat idee. "Jij verdient de beste club mijn vriend, keer onmiddellijk terug naar Anderlecht", reageerde 'Jestrogol' op Instagram. Ook tennisser Yannick Mertens doet via het sociale medium een oproep om terug te keren naar het Lotto Park.

UPDATE 13/05
Jestrovic ziet een terugkeer van Gillet dus al helemaal zitten, of het ook zover zal komen valt echter af te wachten. Concrete signalen in die richting zijn er in ieder geval nog niet. Bovendien zou het bestuur volgens La Capitale wel eens kunnen twijfelen gezien zijn leeftijd. Daarnaast stelt het medium dat er kapers op de kust kunnen komen. Zo is het volgens LC niet uitgesloten dat zijn makelaar Mogi Bayat de ex-Rode Duivel naar Charleroi loodst, waar zijn broer Mehdi Bayat de plak zwaait.

LEES OOK: Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Anderlecht moet doordrukken voor Gillet ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

37
37
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

175
175
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

136
136
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

350
350
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

143
143
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

446
446
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

334
334
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

688
688
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1110
1110
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

662
662
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

513
513
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1269
1269
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws