'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

door
'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

RSC Anderlecht zal in de komende mercato de nodige versterking moeten aantrekken met erg beperkte middelen. Daardoor mikt de recordkampioen vooral op jonge spelers met een groot potentieel, die voor een laag bedrag zijn op te pikken. Maar uiteraard is er ook nood aan ervaring om die jongeren bij de hand te nemen.


En voor die rol zou RSCA wel eens beroep kunnen doen op een oude bekende. Maandag maakte Guillaume Gillet immers bekend dat zijn contract bij Ligue 1-promovendus RC Lens niet wordt verlengd en dat hij dus transfervrij is op te pikken. Op zijn 36ste zit de voormalige Rode Duivel wel al in de verre herfst van zijn carrière. Maar met al zijn ervaring zou hij op zijn minst een belangrijke rol in de kleedkamer moeten kunnen spelen.

Of Anderlecht effectief geïnteresseerd is in een comeback, is vooralsnog niet geweten. Net zomin of Gillet openstaat voor een terugkeer. Ex-spits Nenad Jestrovic is alvast gewonnen voor dat idee. "Jij verdient de beste club mijn vriend, keer onmiddellijk terug naar Anderlecht", reageerde 'Jestrogol' op Instagram. Ook tennisser Yannick Mertens doet via het sociale medium een oproep om terug te keren naar het Lotto Park.

UPDATE 13/05
Jestrovic ziet een terugkeer van Gillet dus al helemaal zitten, of het ook zover zal komen valt echter af te wachten. Concrete signalen in die richting zijn er in ieder geval nog niet. Bovendien zou het bestuur volgens La Capitale wel eens kunnen twijfelen gezien zijn leeftijd. Daarnaast stelt het medium dat er kapers op de kust kunnen komen. Zo is het volgens LC niet uitgesloten dat zijn makelaar Mogi Bayat de ex-Rode Duivel naar Charleroi loodst, waar zijn broer Mehdi Bayat de plak zwaait.

LEES OOK: Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Anderlecht moet doordrukken voor Gillet ...

Meest recent

Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

0
0
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

6
6
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

60
60
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

174
174
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

61
61
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

107
107
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

519
519
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

136
136
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

115
115
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

224
224
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

298
298
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

329
329
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

152
152
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

741
741
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

448
448
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

133
133
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

319
319
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

57
57
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

76
76
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

423
423
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

91
91
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

512
512
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

275
275
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

467
467
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

391
391

Meer sportnieuws