'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

door
'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

RSC Anderlecht zal in de komende mercato de nodige versterking moeten aantrekken met erg beperkte middelen. Daardoor mikt de recordkampioen vooral op jonge spelers met een groot potentieel, die voor een laag bedrag zijn op te pikken. Maar uiteraard is er ook nood aan ervaring om die jongeren bij de hand te nemen.


En voor die rol zou RSCA wel eens beroep kunnen doen op een oude bekende. Maandag maakte Guillaume Gillet immers bekend dat zijn contract bij Ligue 1-promovendus RC Lens niet wordt verlengd en dat hij dus transfervrij is op te pikken. Op zijn 36ste zit de voormalige Rode Duivel wel al in de verre herfst van zijn carrière. Maar met al zijn ervaring zou hij op zijn minst een belangrijke rol in de kleedkamer moeten kunnen spelen.

Of Anderlecht effectief geïnteresseerd is in een comeback, is vooralsnog niet geweten. Net zomin of Gillet openstaat voor een terugkeer. Ex-spits Nenad Jestrovic is alvast gewonnen voor dat idee. "Jij verdient de beste club mijn vriend, keer onmiddellijk terug naar Anderlecht", reageerde 'Jestrogol' op Instagram. Ook tennisser Yannick Mertens doet via het sociale medium een oproep om terug te keren naar het Lotto Park.

UPDATE 13/05
Jestrovic ziet een terugkeer van Gillet dus al helemaal zitten, of het ook zover zal komen valt echter af te wachten. Concrete signalen in die richting zijn er in ieder geval nog niet. Bovendien zou het bestuur volgens La Capitale wel eens kunnen twijfelen gezien zijn leeftijd. Daarnaast stelt het medium dat er kapers op de kust kunnen komen. Zo is het volgens LC niet uitgesloten dat zijn makelaar Mogi Bayat de ex-Rode Duivel naar Charleroi loodst, waar zijn broer Mehdi Bayat de plak zwaait.

LEES OOK: 'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Anderlecht moet doordrukken voor Gillet ...

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

115
115
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

86
86
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

29
29
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

369
369
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

412
412
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

134
134
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

280
280
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

89
89
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

589
589
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

122
122
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

130
130
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

377
377
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

453
453
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

156
156
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

575
575
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

645
645
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

219
219
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

531
531
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

83
83
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

932
932
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

752
752
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws