'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

523 stemmen
'Eersteklasser kan comeback Gillet bij Anderlecht voorkomen'

RSC Anderlecht zal in de komende mercato de nodige versterking moeten aantrekken met erg beperkte middelen. Daardoor mikt de recordkampioen vooral op jonge spelers met een groot potentieel, die voor een laag bedrag zijn op te pikken. Maar uiteraard is er ook nood aan ervaring om die jongeren bij de hand te nemen.


En voor die rol zou RSCA wel eens beroep kunnen doen op een oude bekende. Maandag maakte Guillaume Gillet immers bekend dat zijn contract bij Ligue 1-promovendus RC Lens niet wordt verlengd en dat hij dus transfervrij is op te pikken. Op zijn 36ste zit de voormalige Rode Duivel wel al in de verre herfst van zijn carrière. Maar met al zijn ervaring zou hij op zijn minst een belangrijke rol in de kleedkamer moeten kunnen spelen.

Of Anderlecht effectief geïnteresseerd is in een comeback, is vooralsnog niet geweten. Net zomin of Gillet openstaat voor een terugkeer. Ex-spits Nenad Jestrovic is alvast gewonnen voor dat idee. "Jij verdient de beste club mijn vriend, keer onmiddellijk terug naar Anderlecht", reageerde 'Jestrogol' op Instagram. Ook tennisser Yannick Mertens doet via het sociale medium een oproep om terug te keren naar het Lotto Park.

UPDATE 13/05
Jestrovic ziet een terugkeer van Gillet dus al helemaal zitten, of het ook zover zal komen valt echter af te wachten. Concrete signalen in die richting zijn er in ieder geval nog niet. Bovendien zou het bestuur volgens La Capitale wel eens kunnen twijfelen gezien zijn leeftijd. Daarnaast stelt het medium dat er kapers op de kust kunnen komen. Zo is het volgens LC niet uitgesloten dat zijn makelaar Mogi Bayat de ex-Rode Duivel naar Charleroi loodst, waar zijn broer Mehdi Bayat de plak zwaait.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Anderlecht moet doordrukken voor Gillet ...

Meest recent

'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

31
31
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

20
20
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

21
21
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

61
61
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

72
72
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

61
61
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

35
35
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

142
142
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

54
54
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

244
244
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

105
105
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

224
224
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

33
33
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

302
302
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

188
188
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

937
937
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1204
1204
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

406
406
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

194
194
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

213
213
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

64
64
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

169
169

Meer sportnieuws