'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

door
'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

Om te besparen wil Real Madrid enkele spelers van de hand doen. Vooral Gareth Bale komt daarvoor in aanmerking gezien zijn enorme salaris en beperkte sportieve meerwaarde. Tot dusver was geen enkele ploeg bereid om aan de voorwaarden te voldoen, maar volgens Marca zou Newcastle United daar wel eens verandering in kunnen brengen.


'The Magpies' staan op het punt om te worden overgenomen door een steenrijke groep uit Saoedi-Arabië. Mocht de overname van vierhonderd miljoen euro daadwerkelijk doorgaan, dan is Newcastle United plotseling een van de rijkste clubs in de Premier League. Dit levert de club vanzelfsprekend ook een riant transferbudget op.

Namen als Donny van de Beek (Ajax), Edinson Cavani (PSG) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden al genoemd, maar volgens Marca is Bale dé droomaanwinst van de nieuwe eigenaren. Tottenham Hotspur heeft niet meer het eerste recht wat een Premier League-terugkeer betreft en dat geeft Newcastle de vrijheid om door te drukken.

Bale weigerde Real vooralsnog te verlaten, al bracht een Chinees salaris van 25 miljoen euro hem aan het twijfelen. Nu keert de Welshman dus mogelijk terug in de Premier League. Newcastle zou willen voldoen aan het gigantische salaris van zeventien miljoen euro per jaar, vergelijkbaar met Real. Om van dat hoge loon af te zijn, zou de Koninklijke ook vrede nemen met een transfersom in de buurt van slechts 20 miljoen euro.

UPDATE 12/05
Ook volgens de Engelse pers is het Newcastle menens om Bale terug te halen naar de Premier League. Zo schrijft de Daily Mail dat de Magpies een bod van 53 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro, voorbereiden om de Welshman over te nemen van Real Madrid. Dat is dus ruim meer dan de vraagprijs van 20 miljoen euro die Marca suggereerde. Het Engelse medium stelt wel één cruciale voorwaarde: de overname van Newcastle moet volledig rond geraken en dat is vooralsnog niet het geval.

LEES OOK: 'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Denkt u dat de overname van Newcastle nog rond geraakt?

Meest recent

Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

3
3
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

33
33
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

173
173
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

38
38
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

89
89
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

85
85
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

235
235
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

704
704
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

347
347
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

269
269
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

699
699
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

175
175
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

639
639
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

449
449
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

139
139
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

950
950
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

43
43
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

388
388
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

869
869
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

994
994
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

335
335
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

521
521
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

225
225

Meer sportnieuws