'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

door
'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

Om te besparen wil Real Madrid enkele spelers van de hand doen. Vooral Gareth Bale komt daarvoor in aanmerking gezien zijn enorme salaris en beperkte sportieve meerwaarde. Tot dusver was geen enkele ploeg bereid om aan de voorwaarden te voldoen, maar volgens Marca zou Newcastle United daar wel eens verandering in kunnen brengen.


'The Magpies' staan op het punt om te worden overgenomen door een steenrijke groep uit Saoedi-Arabië. Mocht de overname van vierhonderd miljoen euro daadwerkelijk doorgaan, dan is Newcastle United plotseling een van de rijkste clubs in de Premier League. Dit levert de club vanzelfsprekend ook een riant transferbudget op.

Namen als Donny van de Beek (Ajax), Edinson Cavani (PSG) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden al genoemd, maar volgens Marca is Bale dé droomaanwinst van de nieuwe eigenaren. Tottenham Hotspur heeft niet meer het eerste recht wat een Premier League-terugkeer betreft en dat geeft Newcastle de vrijheid om door te drukken.

Bale weigerde Real vooralsnog te verlaten, al bracht een Chinees salaris van 25 miljoen euro hem aan het twijfelen. Nu keert de Welshman dus mogelijk terug in de Premier League. Newcastle zou willen voldoen aan het gigantische salaris van zeventien miljoen euro per jaar, vergelijkbaar met Real. Om van dat hoge loon af te zijn, zou de Koninklijke ook vrede nemen met een transfersom in de buurt van slechts 20 miljoen euro.

UPDATE 12/05
Ook volgens de Engelse pers is het Newcastle menens om Bale terug te halen naar de Premier League. Zo schrijft de Daily Mail dat de Magpies een bod van 53 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro, voorbereiden om de Welshman over te nemen van Real Madrid. Dat is dus ruim meer dan de vraagprijs van 20 miljoen euro die Marca suggereerde. Het Engelse medium stelt wel één cruciale voorwaarde: de overname van Newcastle moet volledig rond geraken en dat is vooralsnog niet het geval.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Denkt u dat de overname van Newcastle nog rond geraakt?

Meest recent

Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

38
38
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

6
6
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

197
197
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

205
205
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

110
110
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

335
335
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

78
78
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

70
70
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

36
36
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

123
123
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

44
44
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

83
83
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

63
63
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

72
72
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

45
45
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

95
95
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

239
239
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

42
42
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

299
299
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

158
158
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

152
152
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

91
91
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

143
143

Meer sportnieuws