'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

door
'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

Om te besparen wil Real Madrid enkele spelers van de hand doen. Vooral Gareth Bale komt daarvoor in aanmerking gezien zijn enorme salaris en beperkte sportieve meerwaarde. Tot dusver was geen enkele ploeg bereid om aan de voorwaarden te voldoen, maar volgens Marca zou Newcastle United daar wel eens verandering in kunnen brengen.


'The Magpies' staan op het punt om te worden overgenomen door een steenrijke groep uit Saoedi-Arabië. Mocht de overname van vierhonderd miljoen euro daadwerkelijk doorgaan, dan is Newcastle United plotseling een van de rijkste clubs in de Premier League. Dit levert de club vanzelfsprekend ook een riant transferbudget op.

Namen als Donny van de Beek (Ajax), Edinson Cavani (PSG) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden al genoemd, maar volgens Marca is Bale dé droomaanwinst van de nieuwe eigenaren. Tottenham Hotspur heeft niet meer het eerste recht wat een Premier League-terugkeer betreft en dat geeft Newcastle de vrijheid om door te drukken.

Bale weigerde Real vooralsnog te verlaten, al bracht een Chinees salaris van 25 miljoen euro hem aan het twijfelen. Nu keert de Welshman dus mogelijk terug in de Premier League. Newcastle zou willen voldoen aan het gigantische salaris van zeventien miljoen euro per jaar, vergelijkbaar met Real. Om van dat hoge loon af te zijn, zou de Koninklijke ook vrede nemen met een transfersom in de buurt van slechts 20 miljoen euro.

UPDATE 12/05
Ook volgens de Engelse pers is het Newcastle menens om Bale terug te halen naar de Premier League. Zo schrijft de Daily Mail dat de Magpies een bod van 53 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro, voorbereiden om de Welshman over te nemen van Real Madrid. Dat is dus ruim meer dan de vraagprijs van 20 miljoen euro die Marca suggereerde. Het Engelse medium stelt wel één cruciale voorwaarde: de overname van Newcastle moet volledig rond geraken en dat is vooralsnog niet het geval.

LEES OOK: UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Denkt u dat de overname van Newcastle nog rond geraakt?

Meest recent

Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

12
12
'Anderlecht baalt: Club Brugge diende transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

102
102
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

23
23
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

142
142
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

38
38
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

76
76
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

507
507
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

68
68
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

149
149
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

418
418
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

105
105
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

237
237
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

370
370
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

603
603
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

205
205
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

630
630
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

171
171
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

363
363
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

111
111
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

240
240
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

130
130
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

195
195
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

115
115

Meer sportnieuws