'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

526 stemmen
'Newcastle legt 60 miljoen klaar voor eerste grote aanwinst'

Om te besparen wil Real Madrid enkele spelers van de hand doen. Vooral Gareth Bale komt daarvoor in aanmerking gezien zijn enorme salaris en beperkte sportieve meerwaarde. Tot dusver was geen enkele ploeg bereid om aan de voorwaarden te voldoen, maar volgens Marca zou Newcastle United daar wel eens verandering in kunnen brengen.


'The Magpies' staan op het punt om te worden overgenomen door een steenrijke groep uit Saoedi-Arabië. Mocht de overname van vierhonderd miljoen euro daadwerkelijk doorgaan, dan is Newcastle United plotseling een van de rijkste clubs in de Premier League. Dit levert de club vanzelfsprekend ook een riant transferbudget op.

Namen als Donny van de Beek (Ajax), Edinson Cavani (PSG) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden al genoemd, maar volgens Marca is Bale dé droomaanwinst van de nieuwe eigenaren. Tottenham Hotspur heeft niet meer het eerste recht wat een Premier League-terugkeer betreft en dat geeft Newcastle de vrijheid om door te drukken.

Bale weigerde Real vooralsnog te verlaten, al bracht een Chinees salaris van 25 miljoen euro hem aan het twijfelen. Nu keert de Welshman dus mogelijk terug in de Premier League. Newcastle zou willen voldoen aan het gigantische salaris van zeventien miljoen euro per jaar, vergelijkbaar met Real. Om van dat hoge loon af te zijn, zou de Koninklijke ook vrede nemen met een transfersom in de buurt van slechts 20 miljoen euro.

UPDATE 12/05
Ook volgens de Engelse pers is het Newcastle menens om Bale terug te halen naar de Premier League. Zo schrijft de Daily Mail dat de Magpies een bod van 53 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro, voorbereiden om de Welshman over te nemen van Real Madrid. Dat is dus ruim meer dan de vraagprijs van 20 miljoen euro die Marca suggereerde. Het Engelse medium stelt wel één cruciale voorwaarde: de overname van Newcastle moet volledig rond geraken en dat is vooralsnog niet het geval.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Denkt u dat de overname van Newcastle nog rond geraakt?

Meest recent

Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

10
10
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

13
13
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

59
59
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

89
89
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

281
281
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

143
143
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

69
69
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

362
362
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

195
195
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

231
231
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

86
86
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

165
165
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

320
320
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

175
175
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

182
182
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

225
225
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

831
831
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

176
176
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

668
668
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

620
620
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

393
393
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

278
278
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236

Meer sportnieuws