'KRC Genk neemt deze week beslissing over twee transferdossiers'

door
'KRC Genk neemt deze week beslissing over twee transferdossiers'

KRC Genk zal volgens Het Laatste Nieuws deze week twee transferdossiers afronden. De club moet een beslissing nemen over het lichten van de aankoopopties van Thomas Didillon en Eboue Kouassi.

Didillon wordt gehuurd van Anderlecht en Genk kan hem voor 1,65 miljoen euro overkopen. De Franse doelman liet een goede indruk achter, maar Genk moet een moeilijke keuze maken want met Maarten Vandevoordt heeft het een toptalent die hard op de deur klopt. Kouassi kan voor 1,5 miljoen euro worden overgenomen van Celtic en liet vooral de laatste wedstrijden een goede indruk achter.

Eén speler keert alvast terug. Dante Vanzeir blijft niet bij KV Mechelen, dat de dure aankoopoptie niet zal lichten. Hannes Wolf krijgt er zo een extra aanvallende piste bij, maar toch zou Genk nog een spits en een creatieve middenvelder willen aantrekken. Voor dat laatste komen Bryan Linssen (Vitesse) en Francesco Antonucci (AS Monaco) in beeld.

LEES OOK: ‘Anderlecht geschokt: Renard spreekt met Celtic‘

Wat moet Genk doen?

Meest recent

Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

23
23
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

77
77
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

161
161
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

298
298
Na 'uiteenspatten' liefdesbom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

124
124
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

150
150
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

472
472
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

328
328
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

67
67
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

389
389
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

48
48
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

308
308
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

685
685
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

287
287
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

132
132
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

795
795
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1409
1409
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

622
622
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

550
550
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

449
449
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

482
482
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

126
126
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

641
641
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

574
574

Meer sportnieuws