'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

1659 stemmen
'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

Met Ilias Takidine, die transfervrij van KRC Genk werd overgenomen, zorgde Peter Verbeke voor zijn eerste aanwinst als nieuwe sportieve baas van RSC Anderlecht. Daarmee werd meteen ook de toon gezet voor de transferstrategie van deze zomer. Zo mikt RSCA op jonge spelers die voor een beperkte som zijn op te halen, maar wel een grote progressiemarge hebben.


En zo heeft Verbeke nu een nieuw doelwit in het vizier. Volgens La Dernière Heure heeft hij immers belofte-international Francesco Antonucci op de verlanglijst gezet. De 20-jarige spelmaker is natuurlijk een oude bekende binnen de club. Hij werkte immers een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Paars-Wit af, alvorens hij in 2015 naar Ajax vertrok.

Zijn avontuur in Amsterdam duurde echter slechts twee seizoenen, vervolgens ging hij bij de beloften van AS Monaco aan de slag. Zijn doorbraak bij de grote jongens kwam er echter pas dit jaar op huurbasis bij FC Volendam. Met onder meer 11 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden, groeide Antonucci tot één van de smaakmakers van de Nederlandse tweede klasse.

Die knappe prestaties kunnen hem nu dus een terugkeer naar RSCA opleveren. Monaco zou alvast bereid zijn om hem te verkopen. Ook een huurbeurt + aankoopoptie is naar verluidt bespreekbaar voor de Monegasken. Al zou er wel wat concurrentie heersen voor Paars-Wit.

UPDATE 08u23
De vernoemde concurrentie zou onder meer uit Nederland komen. Ook AZ Alkmaar, dat knap tweede werd in de Eredivisie, zou zijn zinnen hebben gezet op Antonucci. Maar ook in eigen land liggen er kapers op de kust. Zo meldt LDH dat Club Brugge en Standard de belofte-international eveneens in het vizier hebben. Ook KRC Genk zou nog roet in het eten van Anderlecht kunnen gooien.

De speler gaf tegenover onze redactie al aan dat hij een overstap naar een Belgische topclub zeker ziet zitten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Waar denkt u dat Antonucci de meeste kansen zou krijgen?

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

8
8
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

8
8
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

514
514
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

14
14
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

19
19
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

48
48
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

240
240
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

96
96
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

48
48
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

76
76
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

53
53
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

51
51
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

211
211
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

135
135
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

282
282
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

182
182
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92

Meer sportnieuws