'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

door
'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

Met Ilias Takidine, die transfervrij van KRC Genk werd overgenomen, zorgde Peter Verbeke voor zijn eerste aanwinst als nieuwe sportieve baas van RSC Anderlecht. Daarmee werd meteen ook de toon gezet voor de transferstrategie van deze zomer. Zo mikt RSCA op jonge spelers die voor een beperkte som zijn op te halen, maar wel een grote progressiemarge hebben.


En zo heeft Verbeke nu een nieuw doelwit in het vizier. Volgens La Dernière Heure heeft hij immers belofte-international Francesco Antonucci op de verlanglijst gezet. De 20-jarige spelmaker is natuurlijk een oude bekende binnen de club. Hij werkte immers een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Paars-Wit af, alvorens hij in 2015 naar Ajax vertrok.

Zijn avontuur in Amsterdam duurde echter slechts twee seizoenen, vervolgens ging hij bij de beloften van AS Monaco aan de slag. Zijn doorbraak bij de grote jongens kwam er echter pas dit jaar op huurbasis bij FC Volendam. Met onder meer 11 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden, groeide Antonucci tot één van de smaakmakers van de Nederlandse tweede klasse.

Die knappe prestaties kunnen hem nu dus een terugkeer naar RSCA opleveren. Monaco zou alvast bereid zijn om hem te verkopen. Ook een huurbeurt + aankoopoptie is naar verluidt bespreekbaar voor de Monegasken. Al zou er wel wat concurrentie heersen voor Paars-Wit.

UPDATE 08u23
De vernoemde concurrentie zou onder meer uit Nederland komen. Ook AZ Alkmaar, dat knap tweede werd in de Eredivisie, zou zijn zinnen hebben gezet op Antonucci. Maar ook in eigen land liggen er kapers op de kust. Zo meldt LDH dat Club Brugge en Standard de belofte-international eveneens in het vizier hebben. Ook KRC Genk zou nog roet in het eten van Anderlecht kunnen gooien.

De speler gaf tegenover onze redactie al aan dat hij een overstap naar een Belgische topclub zeker ziet zitten.

LEES OOK: El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Waar denkt u dat Antonucci de meeste kansen zou krijgen?

Meest recent

'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen ook een aantal ...

54
54
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

139
139
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

59
59
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

86
86
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

35
35
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

62
62
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

131
131
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

227
227
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

46
46
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

94
94
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

125
125
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

293
293
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

73
73
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

179
179
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

414
414
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

254
254
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

390
390
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

377
377
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

115
115
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

119
119
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

497
497
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

275
275
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

354
354
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

731
731

Meer sportnieuws