'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

door
'Club en Standard willen transfer Anderlecht kapen'

Met Ilias Takidine, die transfervrij van KRC Genk werd overgenomen, zorgde Peter Verbeke voor zijn eerste aanwinst als nieuwe sportieve baas van RSC Anderlecht. Daarmee werd meteen ook de toon gezet voor de transferstrategie van deze zomer. Zo mikt RSCA op jonge spelers die voor een beperkte som zijn op te halen, maar wel een grote progressiemarge hebben.


En zo heeft Verbeke nu een nieuw doelwit in het vizier. Volgens La Dernière Heure heeft hij immers belofte-international Francesco Antonucci op de verlanglijst gezet. De 20-jarige spelmaker is natuurlijk een oude bekende binnen de club. Hij werkte immers een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Paars-Wit af, alvorens hij in 2015 naar Ajax vertrok.

Zijn avontuur in Amsterdam duurde echter slechts twee seizoenen, vervolgens ging hij bij de beloften van AS Monaco aan de slag. Zijn doorbraak bij de grote jongens kwam er echter pas dit jaar op huurbasis bij FC Volendam. Met onder meer 11 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden, groeide Antonucci tot één van de smaakmakers van de Nederlandse tweede klasse.

Die knappe prestaties kunnen hem nu dus een terugkeer naar RSCA opleveren. Monaco zou alvast bereid zijn om hem te verkopen. Ook een huurbeurt + aankoopoptie is naar verluidt bespreekbaar voor de Monegasken. Al zou er wel wat concurrentie heersen voor Paars-Wit.

UPDATE 08u23
De vernoemde concurrentie zou onder meer uit Nederland komen. Ook AZ Alkmaar, dat knap tweede werd in de Eredivisie, zou zijn zinnen hebben gezet op Antonucci. Maar ook in eigen land liggen er kapers op de kust. Zo meldt LDH dat Club Brugge en Standard de belofte-international eveneens in het vizier hebben. Ook KRC Genk zou nog roet in het eten van Anderlecht kunnen gooien.

De speler gaf tegenover onze redactie al aan dat hij een overstap naar een Belgische topclub zeker ziet zitten.

LEES OOK: KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Waar denkt u dat Antonucci de meeste kansen zou krijgen?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

208
208
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

269
269
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

116
116
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

113
113
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

292
292
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

147
147
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

502
502
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

308
308
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

527
527
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

195
195
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

75
75
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

786
786
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

685
685
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

374
374
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

622
622
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

440
440
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws