'Verbeke wil oude bekende als tweede aanwinst Anderlecht'

703 stemmen
'Verbeke wil oude bekende als tweede aanwinst Anderlecht'

Met Ilias Takidine, die transfervrij van KRC Genk werd overgenomen, zorgde Peter Verbeke voor zijn eerste aanwinst als nieuwe sportieve baas van RSC Anderlecht. Daarmee werd meteen ook de toon gezet voor de transferstrategie van deze zomer. Zo mikt RSCA op jonge spelers die voor een beperkte som zijn op te halen, maar wel een grote progressiemarge hebben.


En zo heeft Verbeke nu een nieuw doelwit in het vizier. Volgens La Dernière Heure heeft hij immers belofte-international Francesco Antonucci op de verlanglijst gezet. De 20-jarige spelmaker is natuurlijk een oude bekende binnen de club. Hij werkte immers een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Paars-Wit af, alvorens hij in 2015 naar Ajax vertrok.

Zijn avontuur in Amsterdam duurde echter slechts twee seizoenen, vervolgens ging hij bij de beloften van AS Monaco aan de slag. Zijn doorbraak bij de grote jongens kwam er echter pas dit jaar op huurbasis bij FC Volendam. Met onder meer 11 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden, groeide Antonucci tot één van de smaakmakers van de Nederlandse tweede klasse.

Die knappe prestaties kunnen hem nu dus een terugkeer naar RSCA opleveren. Monaco zou alvast bereid zijn om hem te verkopen. Ook een huurbeurt + aankoopoptie is naar verluidt bespreekbaar voor de Monegasken. Al zou er wel wat concurrentie heersen voor Paars-Wit.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

RSCA heeft ook nood aan extra ervaring in de selectie ...

Meest recent

Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

3
3
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

178
178
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

284
284
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

281
281
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

391
391
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

114
114
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

145
145
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

78
78
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

82
82
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

171
171
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

286
286
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

631
631
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

156
156
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

83
83
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

107
107
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

275
275
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

414
414
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

299
299
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

234
234
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

388
388
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

641
641
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

84
84

Meer sportnieuws