'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

208 stemmen
'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

De Servische spits Luka Jovic scoorde vorig seizoen het ene doelpunt na het andere namens Eintracht Frankfurt. Dat leverde de 22-jarige aanvaller een zomerse miljoenentransfer naar Real Madrid op. Maar in de Spaanse hoofdstad bleef zijn definitieve doorbraak uiteindelijk uit.


Jovic moest bij de Koninklijke doorgaans vrede nemen met een plekje op de bank en kon ook tijdens zijn invalbeurten geen blijvende indruk maken. Toen het seizoen werd stopgezet stond zijn teller op amper twee doelpunten in 24 officiële wedstrijden. De voorbije weken maakte hij zich ook nog eens onmogelijk tijdens de coronacrisis. Zo verbrak hij in Servië de lockdown-regels om de verjaardag van zijn vriendin te vieren, wat hem heel wat kritiek opleverde in eigen land en binnen de club.

Deze week geraakte ook nog eens bekend dat Jovic een voetbreuk heeft opgelopen, naar verluidt tijdens een trainingsoefening terwijl hij nog in thuisquarantaine zat. Het heeft er dan ook alle schijn van dat zijn avontuur in Madrid vroegtijdig zal beëindigd worden. Mede om de corona-verliezen te counteren, zou de club hem komende zomer alweer van de hand willen doen.

En ondanks zijn mindere prestaties blijft er toch nog voldoende interesse heersen. Volgens La Gazzetta dello Sport is vooral AC Milan concreet. De Rossoneri zouden in hem een geschikte vervanger voor Zlatan Ibrahimovic zien, wiens contract nog niet werd verlengd. Ante Rebic, vorig seizoen zijn spitsbroeder bij Frankfurt en dit jaar verhuurd aan Milan, zou alvast op hem hebben ingepraat.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

🚀

Jovic heeft te weinig kansen gekregen bij Real ...

Meest recent

Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

9
9
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

3
3
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

24
24
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

58
58
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

106
106
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

141
141
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

314
314
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

725
725
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

266
266
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

88
88
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

436
436
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

268
268
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

226
226
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

313
313
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

432
432
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

121
121
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

575
575
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

243
243
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1025
1025
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

241
241
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

480
480
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

57
57
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

732
732
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

269
269

Meer sportnieuws