'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

208 stemmen
'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

De Servische spits Luka Jovic scoorde vorig seizoen het ene doelpunt na het andere namens Eintracht Frankfurt. Dat leverde de 22-jarige aanvaller een zomerse miljoenentransfer naar Real Madrid op. Maar in de Spaanse hoofdstad bleef zijn definitieve doorbraak uiteindelijk uit.


Jovic moest bij de Koninklijke doorgaans vrede nemen met een plekje op de bank en kon ook tijdens zijn invalbeurten geen blijvende indruk maken. Toen het seizoen werd stopgezet stond zijn teller op amper twee doelpunten in 24 officiële wedstrijden. De voorbije weken maakte hij zich ook nog eens onmogelijk tijdens de coronacrisis. Zo verbrak hij in Servië de lockdown-regels om de verjaardag van zijn vriendin te vieren, wat hem heel wat kritiek opleverde in eigen land en binnen de club.

Deze week geraakte ook nog eens bekend dat Jovic een voetbreuk heeft opgelopen, naar verluidt tijdens een trainingsoefening terwijl hij nog in thuisquarantaine zat. Het heeft er dan ook alle schijn van dat zijn avontuur in Madrid vroegtijdig zal beëindigd worden. Mede om de corona-verliezen te counteren, zou de club hem komende zomer alweer van de hand willen doen.

En ondanks zijn mindere prestaties blijft er toch nog voldoende interesse heersen. Volgens La Gazzetta dello Sport is vooral AC Milan concreet. De Rossoneri zouden in hem een geschikte vervanger voor Zlatan Ibrahimovic zien, wiens contract nog niet werd verlengd. Ante Rebic, vorig seizoen zijn spitsbroeder bij Frankfurt en dit jaar verhuurd aan Milan, zou alvast op hem hebben ingepraat.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Jovic heeft te weinig kansen gekregen bij Real ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

96
96
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

57
57
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

120
120
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

53
53
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

433
433
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

113
113
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

141
141
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

164
164
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

54
54
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

188
188
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

944
944
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

793
793
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

669
669
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

367
367
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

299
299
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

252
252
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

212
212
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

361
361
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

719
719
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

472
472
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

443
443

Meer sportnieuws