'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

door
'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

De Servische spits Luka Jovic scoorde vorig seizoen het ene doelpunt na het andere namens Eintracht Frankfurt. Dat leverde de 22-jarige aanvaller een zomerse miljoenentransfer naar Real Madrid op. Maar in de Spaanse hoofdstad bleef zijn definitieve doorbraak uiteindelijk uit.


Jovic moest bij de Koninklijke doorgaans vrede nemen met een plekje op de bank en kon ook tijdens zijn invalbeurten geen blijvende indruk maken. Toen het seizoen werd stopgezet stond zijn teller op amper twee doelpunten in 24 officiële wedstrijden. De voorbije weken maakte hij zich ook nog eens onmogelijk tijdens de coronacrisis. Zo verbrak hij in Servië de lockdown-regels om de verjaardag van zijn vriendin te vieren, wat hem heel wat kritiek opleverde in eigen land en binnen de club.

Deze week geraakte ook nog eens bekend dat Jovic een voetbreuk heeft opgelopen, naar verluidt tijdens een trainingsoefening terwijl hij nog in thuisquarantaine zat. Het heeft er dan ook alle schijn van dat zijn avontuur in Madrid vroegtijdig zal beëindigd worden. Mede om de corona-verliezen te counteren, zou de club hem komende zomer alweer van de hand willen doen.

En ondanks zijn mindere prestaties blijft er toch nog voldoende interesse heersen. Volgens La Gazzetta dello Sport is vooral AC Milan concreet. De Rossoneri zouden in hem een geschikte vervanger voor Zlatan Ibrahimovic zien, wiens contract nog niet werd verlengd. Ante Rebic, vorig seizoen zijn spitsbroeder bij Frankfurt en dit jaar verhuurd aan Milan, zou alvast op hem hebben ingepraat.

LEES OOK: 'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Trending:

'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Jovic heeft te weinig kansen gekregen bij Real ...

Meest recent

Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

32
32
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

33
33
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

333
333
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

174
174
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

141
141
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

827
827
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

122
122
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

480
480
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

128
128
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

651
651
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

217
217
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

565
565
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

208
208
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

708
708
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

575
575
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

810
810
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

616
616
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

319
319
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

483
483
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

889
889
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

654
654
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

235
235
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

398
398
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1541
1541
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

2088
2088

Meer sportnieuws