'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

208 stemmen
'Real wil floptransfer Jovic lozen: Serie A wenkt'

De Servische spits Luka Jovic scoorde vorig seizoen het ene doelpunt na het andere namens Eintracht Frankfurt. Dat leverde de 22-jarige aanvaller een zomerse miljoenentransfer naar Real Madrid op. Maar in de Spaanse hoofdstad bleef zijn definitieve doorbraak uiteindelijk uit.


Jovic moest bij de Koninklijke doorgaans vrede nemen met een plekje op de bank en kon ook tijdens zijn invalbeurten geen blijvende indruk maken. Toen het seizoen werd stopgezet stond zijn teller op amper twee doelpunten in 24 officiële wedstrijden. De voorbije weken maakte hij zich ook nog eens onmogelijk tijdens de coronacrisis. Zo verbrak hij in Servië de lockdown-regels om de verjaardag van zijn vriendin te vieren, wat hem heel wat kritiek opleverde in eigen land en binnen de club.

Deze week geraakte ook nog eens bekend dat Jovic een voetbreuk heeft opgelopen, naar verluidt tijdens een trainingsoefening terwijl hij nog in thuisquarantaine zat. Het heeft er dan ook alle schijn van dat zijn avontuur in Madrid vroegtijdig zal beëindigd worden. Mede om de corona-verliezen te counteren, zou de club hem komende zomer alweer van de hand willen doen.

En ondanks zijn mindere prestaties blijft er toch nog voldoende interesse heersen. Volgens La Gazzetta dello Sport is vooral AC Milan concreet. De Rossoneri zouden in hem een geschikte vervanger voor Zlatan Ibrahimovic zien, wiens contract nog niet werd verlengd. Ante Rebic, vorig seizoen zijn spitsbroeder bij Frankfurt en dit jaar verhuurd aan Milan, zou alvast op hem hebben ingepraat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Jovic heeft te weinig kansen gekregen bij Real ...

Meest recent

Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

1
1
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

82
82
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

169
169
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

58
58
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

104
104
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

177
177
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

761
761
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

146
146
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

220
220
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

186
186
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

171
171
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

281
281
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

45
45
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

50
50
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

186
186
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

528
528
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

264
264
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

245
245
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

479
479
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

353
353

Meer sportnieuws