'Suarez wordt grootste slachtoffer van transferplan Barça'

379 stemmen
'Suarez wordt grootste slachtoffer van transferplan Barça'

Het is inmiddels bekend dat FC Barcelona vol inzet op de komst van Lautaro Martínez van Internazionale. De Catalanen zouden ook bereid zijn om verschillende spelers in de deal op te nemen om Inter te overtuigen. Luis Suarez komt daar niet voor in aanmerking, maar ook hij zou de dupe kunnen worden van deze transferplannen.


Volgens het dagblad SPORT heeft Martínez namelijk om toezeggingen gevraagd bij de clubleiding van Barça. De Argentijn wil wel naar het Camp Nou-stadion komen, maar alleen als hij daar eerste spits wordt en niet de bank warm moet houden áchter Suárez. Het medium stelt dat de clubleiding van de nummer één van de Primera División dat wel wil beloven.

Dat betekent dat Suarez reserve wordt. Coach Quique Setién zou ook voor een opstelling met twee spitsen kunnen gaan, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. Setién dient ook rekening te houden met de aanwezigheid van Lionel Messi, die onaantastbaar is, Antoine Griezmann, die toch 120 miljoen euro heeft gekost, en toptalent Ansu Fati. Suarez dreigt zich dus te moeten schikken in een rol als luxe-invaller.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

55
55
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

17
17
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

127
127
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

27
27
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

239
239
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

90
90
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

212
212
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

92
92
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

154
154
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

171
171
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

81
81
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

36
36
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

95
95
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

248
248
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

667
667
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

173
173
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

226
226
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

156
156
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

119
119
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

207
207
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1084
1084
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

154
154
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

328
328
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

113
113

Meer sportnieuws